Witam

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Donia98
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2016, 00:10
Lokalizacja: Bielsko Biała

Witam

Post autor: Donia98 »

Cześć wszystkim! Jestem trochę nieśmiała, szczególnie w gronie nieznanych mi osób, więc sama się sobie dziwię, że to piszę. Nie jestem aseksualna i chyba nie ma osoby z większym libido od mojego :P , więc co tu robię? Otóż stwierdziłam, że poświęcam na seks za dużo czasu, dlatego całkowicie z niego zrezygnuję (a jak ja coś postanowię to nie ma zmiłuj). Przecież energię można spożytkować w dużo bardziej konstruktywny sposób. Dopiero zaczynam i łatwo nie jest. Może są tu jakieś osoby, które mają podobną sytuację? Fajnie byłoby się wzajemnie wspierać :)
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam

Post autor: ColdChris »

Siema :D Myślę, że dobrym sposobem na ograniczenie byłoby stawianie siebie w takich sytuacjach, w których sex z różnych przyczyn jest niemożliwy lub znalezienie zajęć zastępczych :D Ew spotykanie się z ludźmi zajętymi. Kurcze, myślę, że jest mnóstwo sposobów na ograniczenie seksu :D Oczywiście można też sobie coś tam zaszyć no ale tego nie polecam ;] Pozdro
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
Donia98
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2016, 00:10
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Witam

Post autor: Donia98 »

ColdChris pisze: Oczywiście można też sobie coś tam zaszyć no ale tego nie polecam ;]
Z moim libido zaszycie sobie tam czegoś byłoby chyba najlepszym wyjściem :lol:
Nightfall

Re: Witam

Post autor: Nightfall »

Tak czasem sie zastanawiam ile czasu zajmują seksy ludziom seksualnym i ciesze sie, ze mam z tym spokoj :D

Zajmij sie czyms co lubisz, poza seksami, moze to pomoze ;)
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: Witam

Post autor: klapouchy »

Witaj
możesz popróbowac różnych zabaw okołoseksualnych :)
gravesend
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 3 gru 2015, 18:02
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam

Post autor: gravesend »

Donia98 pisze:Może są tu jakieś osoby, które mają podobną sytuację? Fajnie byłoby się wzajemnie wspierać :)
LOL, że niby tu na forum są osoby uprawiające seks i to jeszcze bardzo często?
MBTI: ISTJ
Enneagram: 4w5
Donia98
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2016, 00:10
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Witam

Post autor: Donia98 »

gravesend pisze:
Donia98 pisze:Może są tu jakieś osoby, które mają podobną sytuację? Fajnie byłoby się wzajemnie wspierać :)
LOL, że niby tu na forum są osoby uprawiające seks i to jeszcze bardzo często?
Chcę przestać to robić i dlatego tu jestem :)
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam

Post autor: ColdChris »

Ale kurcze no, Asem się nie da zostać raczej, musiałabyś raczej złapać jakąś awersje, dać się skrzywdzić albo coś ;] Ew. zakon :D
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
Donia98
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2016, 00:10
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Witam

Post autor: Donia98 »

ColdChris pisze:Ew. zakon :D
Zakon odpada bo mam potrzebę stworzenia z kims związku :) Trzymanie się za ręcę, chodzenie razem do kina... Podoba mi się wizja białego małżeństwa i adoptowanych dzieci *.*
Nightfall

Re: Witam

Post autor: Nightfall »

Ale nie stworzysz białego małżeństwa na siłę. Jeśli uważasz, że twoje potrzeby seksualne sa zbyt duże, to wybierz sie do seksuologa :)
Awatar użytkownika
adenozyna
pASibrzuch
Posty: 213
Rejestracja: 3 maja 2010, 23:56
Lokalizacja: Śląsk (Górny i Dolny)

Re: Witam

Post autor: adenozyna »

Nightfall pisze:Ale nie stworzysz białego małżeństwa na siłę. Jeśli uważasz, że twoje potrzeby seksualne sa zbyt duże, to wybierz sie do seksuologa :)
No dokładnie. Wydaje mi się, że narzucanie sobie celibatu ta nie jest dobra droga.
Donia98
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2016, 00:10
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Witam

Post autor: Donia98 »

adenozyna pisze:
Nightfall pisze:Ale nie stworzysz białego małżeństwa na siłę. Jeśli uważasz, że twoje potrzeby seksualne sa zbyt duże, to wybierz sie do seksuologa :)
No dokładnie. Wydaje mi się, że narzucanie sobie celibatu ta nie jest dobra droga.
Macie rację, bo może trochę niejasno się wyraziłam. Nie tyle mam problem z seksem co z masturbacją. Z tego chciałabym zrezygnowć całkowicie. Co do seksu to jestem dziewicą i jakoś nie mam zamiaru tego zmieniać. Jeśli komukolwiek o tym mówiłam, to zawsze słyszałam, że nie spotkałam jeszcze odpowiedniego mężczyzny. Czuję, że to nie o to chodzi bo wizja seksu nawet z moim księciem lub księżczniczką z bajki w ogóle mnie nie podnieca. Nie czuje też obrzydzenia. Po prostu nic nie czuje. Podoba mi się tylko zabawa sama z sobą ale jak na razie dobrze mi idzie rezygnacja z tego :) . Uprzedzając pytania, nie mam żadnego urazu. Najzwyczajniej w świecie mnie to nie kręci. Może powinnam iść do seksuologa ale nie chcę być zmieniana na siłę. Taka się urodziłami i już. Ale mam potrzebę stworzenia rodziny, bo przecież człowiek to zwierzę stadne :) dlatego wpadłam na pomysł białego małżeństwa. Mam nadzieję, że teraz trochę lepiej mnie rozumiecie :)
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam

Post autor: ColdChris »

Po co chcesz rezygnować z czegoś co sprawia Ci przyjemność i jest naturalnym sposobem na rozładowanie napięcia seksualnego?
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
Nightfall

Re: Witam

Post autor: Nightfall »

Bo moze za czesto to robi i jej to przeszkadza.

Seksuolog nie bedzie cie zmieniał, raczej doradzi jak rozwiazac problem tzn ograniczyc masturbacje :)
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Witam

Post autor: Keri »

Donia może właśnie dlatego, że za dużo to robisz takie u Ciebie nastawienie, że nic nie czujesz? :roll:


Zresztą powiedz. Czy podniecają Cię narządy męskie/żeńskie? Czy widok którejś z płci Cię podnieca? Czy po prostu organizm Cię nakłania by się rozładować a ty jesteś w takie "opozycji" do niego i to Cię wkurza? Bo z pierwszego postu wynikało, że masz popęd. Z ostatniego wychodzi że nic nie czujesz.
ODPOWIEDZ