Cześć

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Cześć

Post autor: Słomiany Zapał »

Witam wszystkich
Jestem wyjątkowo nieśmiałym asem:) Dużo czasu zajęło mi zdecydowanie czy do was dołączyć. Lubię spędzać czas przy książce, mandze lub filmie. Jestem tutaj z ciekawości i chęci poznania innych asów. Mam nadzieję, że będzie nam się miło rozmawiało:)
Ostatnio zmieniony 9 sty 2016, 21:29 przez Słomiany Zapał, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Venefica
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 12 lis 2011, 00:46

Re: Cześć

Post autor: Venefica »

Witaj na forum, skąd jesteś? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Cześć

Post autor: Słomiany Zapał »

(...)
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2017, 12:55 przez Słomiany Zapał, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Justys245
kASkada
Posty: 521
Rejestracja: 25 lip 2010, 08:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Cześć

Post autor: Justys245 »

Witaj :) mam nadzieję , że miło spędzisz czas na forum. Zachęcam tez do spotkań na żywo, bo jest nas trochę w Krakowie :) No i tradycyjnie :ciasto: na dobry początek
Awatar użytkownika
sun
mASełko
Posty: 107
Rejestracja: 23 lip 2015, 22:11

Re: Cześć

Post autor: sun »

Witaj na forum, tradycyjne :ciasto: dla ciebie.
"Samotność jest prawością, potem oczywistością. Jest naturalnym odsunięciem się od iluzji. Jest stanięciem oko w oko z czarną dziurą. Jest przerażeniem i wyzwoleniem od przerażenia. Jest tunelem do życia. Nie zna smaku prawdziwego życia, kto przez tunel samotności się nie przeczołgał."
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: Cześć

Post autor: morowy »

Zafrapowało mnie, że cały czas uważałem iż jesteś płci żeńskiej, a wczoraj przeczytałem, że jednak męskiej. Żeby to, tzn. moją fatalna pomyłke wyjaśnić - przejrzałem trochę twoich wpisów i zauważyłem, że czasem piszesz o sobie w rodzaju żeńskim, a czasem w męskim. O co tu kaman? :wink:

Ps
Tak wiem, że "nie mam co robić" i "piszę książkę o tobie", ale ja juz mam taka dociekliwą naturę, że jak czegoś nie umiem sobie wytłumaczyć , to sie uczepię jak rzep psiego ogona. Wybacz... :?
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Cześć

Post autor: Słomiany Zapał »

morowy pisze:Zafrapowało mnie, że cały czas uważałem iż jesteś płci żeńskiej, a wczoraj przeczytałem, że jednak męskiej. Żeby to, tzn. moją fatalna pomyłke wyjaśnić - przejrzałem trochę twoich wpisów i zauważyłem, że czasem piszesz o sobie w rodzaju żeńskim, a czasem w męskim. O co tu kaman? :wink:

Ps
Tak wiem, że "nie mam co robić" i "piszę książkę o tobie", ale ja juz mam taka dociekliwą naturę, że jak czegoś nie umiem sobie wytłumaczyć , to sie uczepię jak rzep psiego ogona. Wybacz... :?
Zwykle piszę "bezpłciowo" :lol: Pamiętam, że gdzieś - podczas szybkiego pisania - kliknęło mi się przez pomyłkę "a" lub "a" zamiast "e", ale tego nie poprawiałem, ponieważ mnie cytowano, więc uznałem, że to bezsensu i po prostu to zignorowałem.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Cześć

Post autor: Keri »

I pewnie dlatego ja też tak odbierałem Ciebie xD

Zrób sobie na dole sygnaturkę, że facetem jesteś a jak ktoś napisze, że kobietą to rozwalisz łeb czy coś podobnego :lol:
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Cześć

Post autor: Słomiany Zapał »

Keri pisze:Zrób sobie na dole sygnaturkę, że facetem jesteś a jak ktoś napisze, że kobietą to rozwalisz łeb czy coś podobnego :lol:
Dobra myśl, może się skuszę :lol:
Awatar użytkownika
Dytka
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 8 cze 2015, 19:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Cześć

Post autor: Dytka »

Cześć :) :ciasto:
"Nie sądzę by ktokolwiek był na tyle mądry, aby ocenić, co jest możliwe, a co nie"
Henry Ford
Awatar użytkownika
Kas
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 2 wrz 2015, 23:36
Lokalizacja: Białystok

Re: Cześć

Post autor: Kas »

Hej, Słomiany Zapale. Niech Ci tu dobrze będzie. :)
Kas
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Cześć

Post autor: Słomiany Zapał »

Cześć, cześć :ciasto:
Jestem tutaj na forum już od jakiegoś czasu, czuję się tu komfortowo i mam nadzieję, że tak zostanie :)
ODPOWIEDZ