Hej

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
davina
starszASek
Posty: 43
Rejestracja: 20 maja 2016, 10:34

Hej

Post autor: davina »

Mam 25 lat i nie wiem jak jest dokładnie w przypadku większości z Was ale od zawsze czułam niezręczność jeśli chodziło o intymne zbliżenia. Jakoś nie ciągnie mnie do tego, choć romantyczne uczucia zdarzało mi się odczuwać. Mam też problemy z nieśmiałością i lękiem społecznym ale na poprzednich forach przeszkadzała mi męska frustracja użytkowników, którzy nie mogli znaleźć partnerek i pisali do kogo się da. Zalogowałam się tutaj bo liczę na to, że nikt nie będzie rozpoczynał dwuznacznych aluzji. Jestem ciekawa jak wielu jest tutaj aseksualnych mężczyzn. Jeśli post wydaje Wam się zbyt bezpośredni to sorry.
Paulina
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 17 kwie 2016, 17:56

Re: Hej

Post autor: Paulina »

Hej.
Myślę, że można tutaj przeżyć z męską częścią populacji, a i czasem mają coś mądrego do powiedzenia ;)
logged

Re: Hej

Post autor: logged »

Hejka!
Jeśli uważasz, że nas bardzo mało to zdziwisz ilu aseksualnych chłopaków, czy mówiąc bardziej dorośle, facetów możesz tu spotkać :mrgreen:
Witamy na forum! Wydajesz się być ciekawą osobą, natomiast bezpośredniością posta nie ma się co martwić :wink:
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Hej

Post autor: Keri »

Paulina pisze:Hej.
Myślę, że można tutaj przeżyć z męską częścią populacji, a i czasem mają coś mądrego do powiedzenia ;)
To samo można powiedzieć o was :P

:lol: :lol: :lol:

Witaj ;) :ciasto: Facetów jest troszku tylko właśnie więcej jest mało poszukujących 2 połówek od kobiet które szukają partnerów :P
davina
starszASek
Posty: 43
Rejestracja: 20 maja 2016, 10:34

Re: Hej

Post autor: davina »

logged pisze:Hejka!
Jeśli uważasz, że nas bardzo mało to zdziwisz ilu aseksualnych chłopaków, czy mówiąc bardziej dorośle, facetów możesz tu spotkać :mrgreen:
Witamy na forum! Wydajesz się być ciekawą osobą, natomiast bezpośredniością posta nie ma się co martwić :wink:
Dzięki ;)
Keri pisze:
Paulina pisze:Hej.
Myślę, że można tutaj przeżyć z męską częścią populacji, a i czasem mają coś mądrego do powiedzenia ;)
To samo można powiedzieć o was :P

:lol: :lol: :lol:

Witaj ;) :ciasto: Facetów jest troszku tylko właśnie więcej jest mało poszukujących 2 połówek od kobiet które szukają partnerów :P
:D
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Hej

Post autor: Słomiany Zapał »

Witaj :ciasto:
davina pisze: Mam też problemy z nieśmiałością i lękiem społecznym

Też jestem nieśmiałą osobą. Jak tak dalej pójdzie to na forum powstanie Klub Nieśmiałych Asiątek :lol:
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Hej

Post autor: Keri »

Słomiany Zapał pisze:Witaj :ciasto:
davina pisze: Mam też problemy z nieśmiałością i lękiem społecznym

Też jestem nieśmiałą osobą. Jak tak dalej pójdzie to na forum powstanie Klub Nieśmiałych Asiątek :lol:
:lol: :lol: Podoba mi sie nazwa xD Ja niesmialy tylko na poczatku by zaczac rozmowe xD
davina
starszASek
Posty: 43
Rejestracja: 20 maja 2016, 10:34

Re: Hej

Post autor: davina »

Keri pisze:
Słomiany Zapał pisze:Witaj :ciasto:
davina pisze: Mam też problemy z nieśmiałością i lękiem społecznym

Też jestem nieśmiałą osobą. Jak tak dalej pójdzie to na forum powstanie Klub Nieśmiałych Asiątek :lol:
:lol: :lol: Podoba mi sie nazwa xD Ja niesmialy tylko na poczatku by zaczac rozmowe xD

:)
Początki są najtrudniejsze.
kiraki
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2016, 13:39

Re: Hej

Post autor: kiraki »

cześććććć
Awatar użytkownika
Dytka
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 8 cze 2015, 19:53
Lokalizacja: Poznań

Re: Hej

Post autor: Dytka »

Cześć :ciasto:
"Nie sądzę by ktokolwiek był na tyle mądry, aby ocenić, co jest możliwe, a co nie"
Henry Ford
Awatar użytkownika
Kas
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 2 wrz 2015, 23:36
Lokalizacja: Białystok

Re: Hej

Post autor: Kas »

Hejo :ciasto:
Kas
Awatar użytkownika
Cortes
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 1 lip 2013, 11:45
Lokalizacja: Poznać

Re: Hej

Post autor: Cortes »

Witaj davina. Trochę nas tutaj jest :D
ODPOWIEDZ