Live long and prosper!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
galacticrainbow
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2016, 01:31

Live long and prosper!

Post autor: galacticrainbow »

Heeeeeeeeeeeeej! :ciasto:

Nie jestem dobra w takich wiadomościach, ale co mi tam. Czekałam z utęsknieniem, żeby się tu zarejestrować i w końcu się udało! O tym, że jestem asem wiem od... 4-5 lat. Wcześniej przechodziłam przez fazy odchodzenia od hetero przez bi po już nawet sama nie wiem co, bo nic a nic nie pasowało. Całe szczęście wpadłam na aseksualizm i wszystko nagle zrobiło się jasne. Nie obyło się bez komplikacji związanych z tym w codziennym życiu, bo jednak ludzie łatwiej zrozumieją każdą inną orientację i fetysze niż to, że w ogóle to nie twój klimat. Nasłuchałam się różnych tekstów przez "jesteś chora?", "to znaczy, że nie masz uczuć?", "wyleczę cię z tego 8) "etc. Zapomniałam napisać, że jestem aroasem.
Cieszę się, że mogę tu być i witam was serdecznie :D Pozdrowienia dla wszystkich ludzi różnych fandomów! Koralina nie przez przypadek jest jako mój avatar, bo to najważniejszy film mojego życia i sięgam do niego jak do świętej księgi, gdy odpowiedzi brak, a smutek ukoić trzeba. Dużo czytam, dużo słucham, dużo oglądam. No i dużo jem, bo mi metabolizm na to pozwala :wink:
Live long and prosper _\\//
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Live long and prosper!

Post autor: Keri »

Witaj ;) :ciasto:
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Live long and prosper!

Post autor: Słomiany Zapał »

Witaj :ciasto:
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Live long and prosper!

Post autor: Sherly »

Witaj! *Vulcan salute* Czuj się tu jak u siebie! :ciasto:

Koralina, jedna z moich ulubionych książek z dzieciństwa... I jeden z ulubionych filmów za czasów nastoletnich 8)
Awatar użytkownika
galacticrainbow
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2016, 01:31

Re: Live long and prosper!

Post autor: galacticrainbow »

Hejka Keri, Słomiany Zapał i Sherly!
Sherly pisze:Witaj! *Vulcan salute* Czuj się tu jak u siebie! :ciasto:

Koralina, jedna z moich ulubionych książek z dzieciństwa... I jeden z ulubionych filmów za czasów nastoletnich 8)
Sherly, no ja kiedy już chciałam przeczytać książkę to wyszły ze sprzedaży, a za każdym razem gdy jestem w Londynie to zapominam sobie kupić. A film choć też z czasów nastoletnich to do dziś dotyka mnie tak jak nic innego, bo może ktoś powie, że to dla dzieci, ale ilość podtekstów i analogii... Nikt mi nie wmówi, że dziecko to wyłapie! Poza tym be careful what you wish for! I super widzieć kogoś z prawdopodobnie dwóch najważniejszych fandomów mojego życia :D wibbily wobbly timey wimey sherlocked girl! 8)
Live long and prosper _\\//
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Live long and prosper!

Post autor: Sherly »

Ja natrafiłam na nią w bibliotece, daaawno temu. Zaintrygowała mnie okładka. Polecam w lokalnej spróbować :-) Naprawdę warto.
Awatar użytkownika
KamilaLODZ
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 27 mar 2016, 23:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Live long and prosper!

Post autor: KamilaLODZ »

Obrazek
Netusmeli
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2016, 13:06

Re: Live long and prosper!

Post autor: Netusmeli »

Witaj!))) :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
galacticrainbow
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2016, 01:31

Re: Live long and prosper!

Post autor: galacticrainbow »

Witam wszystkich, dzięki za powitanie :D
Live long and prosper _\\//
Awatar użytkownika
Cortes
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 1 lip 2013, 11:45
Lokalizacja: Poznać

Re: Live long and prosper!

Post autor: Cortes »

Cześć galacticrainbow
ODPOWIEDZ