Witajcie

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
lea
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 1 cze 2016, 14:03

Witajcie

Post autor: lea »

Hej przeglądam forum już od jakiegoś czasu dzisiaj postanowiłam coś napisać. Mam 18 lat, interesuje się fotografią i muzyką. Mam gitarę ale czeka sobie w szafie na odpowiedni moment, może ktoś chętny nauczy mnie na niej grać? Jestem osobą raczej nieśmiałą, troche introwertyczką ale lubię wychodzić z domu i być wśród ludzi.
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Witajcie

Post autor: Słomiany Zapał »

Witaj :ciasto:
asx
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 4 lis 2015, 17:02

Re: Witajcie

Post autor: asx »

hej :)
Awatar użytkownika
ozjasz
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 12 maja 2016, 19:12

Re: Witajcie

Post autor: ozjasz »

Siemka, gitara jest w miarę łatwa do ogarnięcia, wystarczą ferie i odrobina motywacji. No chyba że nie ma ci kto nastroić, bo to chyba największy problem dla początkującego ( przynajmniej ja tak miałem, bo nikt w rodzinie się nie znał na tyle) ale poza tym nie widzę większych przeszkód. No, i życzę ci znalezienia na tym forum tego, czego szukasz ;)
-Ok, so what kind of challenge did life bring to you?
-Yes.
lea
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 1 cze 2016, 14:03

Re: Witajcie

Post autor: lea »

ozjasz pisze:Siemka, gitara jest w miarę łatwa do ogarnięcia, wystarczą ferie i odrobina motywacji. No chyba że nie ma ci kto nastroić, bo to chyba największy problem dla początkującego ( przynajmniej ja tak miałem, bo nikt w rodzinie się nie znał na tyle) ale poza tym nie widzę większych przeszkód. No, i życzę ci znalezienia na tym forum tego, czego szukasz ;)


Nie dziękuję :) Tak największy problem mam z nastroje niem gitary, robię to sama na słuch ale efekt marny. Mam pytanie uderzasz we wszystkie struny czy może jakoś pojedyńczo? Może trochę głupie pytanie ale podobno nie ma głupich pytań :D
Awatar użytkownika
ozjasz
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 12 maja 2016, 19:12

Re: Witajcie

Post autor: ozjasz »

Aaa... czyli niczego tu nie szukasz, bo już wszystko w życiu znalazłaś, albo ze mną pogrywasz xd A jeśli chodzi o pogrywanie na gitarze, to przy strojeniu raczej uderzasz w 2 struny, gdy jedną z nich masz nastrojoną, żeby porównać dźwięk i nastroić pozostałe. Pod koniec możesz ewentualnie uderzyć jakiś akord, żeby sprawdzić czy wszystko gra, Teraz jest i tak fajnie bo są do tego aplikacje i programy, z tym że jak masz bardzo mocno rozstrojoną to mogą nie zadziałać, ale nie zniechęcaj się tylko próbuj, jest jeszcze trochę czasu. To trochę kiepskie miejsce na dyskusje na takie tematy, poszperaj w internecie, na pewno znajdziesz coś mądrzejszego, niż moje wypociny. Powodzenia ;)
-Ok, so what kind of challenge did life bring to you?
-Yes.
ODPOWIEDZ