mieliście kiedyś orgazm?

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

mieliście kiedyś orgazm?

Post autor: 89aneta »

Mieliście kiedyś orgazm? jak tak to co było tego powodem i czy chcielibyście znowu go przeżyć?
Libra

Re: mieliście kiedyś orgazm?

Post autor: Libra »

Posezonowa wyprzedaż butów New Balance - oj tak, miałam :)
Awatar użytkownika
Biała
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 9 gru 2014, 21:08

Re: mieliście kiedyś orgazm?

Post autor: Biała »

Ja najprzyjemniejsze doznania, chyba najbardziej zbliżone do orgazmu miałam jakieś półtora miesiąca temu jako efekt uboczny końskiej dawki 4-AcO-DMT. Nie był to może orgazm w ścisłym znaczeniu, bo nie trwało to przez moment, ale co najmniej kilkanaście minut lub dłużej (ciężko po psychodelikach określać czas), stale, łagodnie narastając. Ogromne uczucie przyjemności obejmujące każdy centymetr sześcienny ciała... Nie powiem, że nie chciałabym kiedyś jeszcze tego powtórzyć :D
Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Gdzie jest ojciec??
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: mieliście kiedyś orgazm?

Post autor: chochol »

Nie, nie robiłam nigdy tych wszystkich kroków aby go doświadczyć. Znam ten termin jedynie z opowieści koleżanków, który ciężko opisać słowami. Podobno nie zawsze się przydarza, gdyż pan szanowny, nie za bardzo troszczy się podczas współżycia o doznania partnerki.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: mieliście kiedyś orgazm?

Post autor: Poison Ivy »

Libra pisze:Posezonowa wyprzedaż butów New Balance - oj tak, miałam :)
Ja dotychczas największy orgazm zanotowałam, kiedy poszłam na koncert Archive z 40-stopniową gorączką.
Doznania o wymiarze ponadkosmicznym.

Orgazm w sensie seksualnym też miałam, ale nie zachwycił mnie jakoś szczególnie. Myślałam, że te dreszcze, to przez uchylone okno. Serio. :)
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: mieliście kiedyś orgazm?

Post autor: Viljar »

Tak. Z czego raz na koncercie, jak mnie przyjaciółka objęła - to wystarczyło. Pisałem gdzieś indziej, że moja wrażliwość zwiększa się przy specyficznej dawce i kombinacji określonych bodźców :oops:
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: mieliście kiedyś orgazm?

Post autor: Heremis87 »

Dla mnie w sensie seksualnym to jakby napięcie mięśni, jednak nic wartego uwagi. Nie zależało mi na tym, nie czułem tego, aczkolwiek udawałem, że czuję...
Za to upojnego "eargazmu" doświadczyłem nieraz przy muzyce, to jest to :wink: poza tym są jeszcze głębsze stany medytacji, nocne spacery i gry :D
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Yoona246
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 22 gru 2014, 22:28

Re: mieliście kiedyś orgazm?

Post autor: Yoona246 »

Ponoc 1/3 nie doswiadcza orgazmu. Wliczam sie.
Jestem zła, ale to dobrze.
Nigdy nie będę dobra, ale to nic złego..
Awatar użytkownika
Emka_:)
mASełko
Posty: 109
Rejestracja: 25 paź 2015, 13:44

Re: mieliście kiedyś orgazm?

Post autor: Emka_:) »

Ja też nie. Zawsze byłam ciekawa, co to jest :P
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: mieliście kiedyś orgazm?

Post autor: Keri »

:shock:

Nie no w wieku gimnazjalnym masturbując się doznałem męskiego orgazmu z wytryskiem, później też 2 raz i koniec :roll:

Ale za dużo zachodu, potu, wysiłku i zmęczenie idzie na to by to osiągnąć. Zresztą jedynie co jest to późniejsze szybsze bicie serca jakby po biegach :roll:

Czy warto? Odmawiam :lol:
Pan_Prezes
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 12 maja 2016, 18:19
Lokalizacja: Łódź

Re: mieliście kiedyś orgazm?

Post autor: Pan_Prezes »

No i ręka potem bardzo boli. Przecież nawet podczas nocnych polucji przeżywa się orgazm przy wytrysku. Jak dla mnie to nic nadzwyczajnego i tylko czuję zażenowanie i wstręt.
Jestem człowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce.
Awatar użytkownika
agnieszka66
ASiołek
Posty: 52
Rejestracja: 7 maja 2017, 11:50

Re: mieliście kiedyś orgazm?

Post autor: agnieszka66 »

Miałam.
Było przyjemnie, ale nie na tyle, żeby dążyć do powtórnego przeżycia za wszelką cenę.
Za dużo zachodu.
wolę dobre jedzenie... :) Najlepszy orgazm przeżywam, gdy do drzwi dzwoni dostawca z dużym zestawem sushi. Pierwszy kęs... o tak, z niczym się to nie da porównać :D :aniol:
Jedyna różnica między mną a wariatem polega na tym, że ja nim nie jestem (S. Dali. I ja.)
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: mieliście kiedyś orgazm?

Post autor: panna_x »

Biała, jak zdobyć ten specyfik? :)
Awatar użytkownika
Biała
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 9 gru 2014, 21:08

Re: mieliście kiedyś orgazm?

Post autor: Biała »

Od zeszłego roku jest już nielegalny niestety. Zapewne już nie ma tego nigdzie na sprzedaż a było to raczej zbyt niszowe, żeby znalazło się teraz na czarnym rynku.
W sumie ja to brałam bardziej w celach psychodelicznych ale ze względu na podobieństwo tej substancji do serotoniny okazało się, że daje to również inne "uboczne" efekty.
Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Gdzie jest ojciec??
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: mieliście kiedyś orgazm?

Post autor: ColdChris »

no bywa
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
ODPOWIEDZ