'Przegięty' gej pokroju Biedronia jest:

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Biedroń - fajny czy niefajny?

fajny
22
65%
niefajny
12
35%
 
Liczba głosów: 34

Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Wracając do tematu...

Dziadek T. jest Misiowym Koordynatorem ds. Dezinformacji nt. Wiedzy o Misiach. Głosy z szafy (były dwa, pracowały na zmianę - TW Głęboki Regał i TW Klepiące Drzwiczki) to jego pracownicy.

Straszne, lecz prawdziwe :P
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Post autor: Salomea »

I wszystko jasne. Głos zostanie eksmitowany, niech idzie precz, zdrajca nie zobaczy więcej mojej szafy. :diabel:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Jeszcze musić okna odmisić. Bo wiesz, istnieje cała siatka misiów z okienka. Są jak Wielki Brat - widzą wszystko, słyszą wszystko... Ja swoje już odmisiłem, ale łajdaki wracają :evil:
Czczony nie tylko w Chinach
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Trzeba je spryskać Off'em, edycją limitowaną antymisiową za jedyne 666 masońskich € za butelkę. :lol:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Misiozolem :twisted: :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
pluszak
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 19 cze 2007, 14:36

Post autor: pluszak »

Ostatnio zmieniony 5 lip 2007, 13:17 przez pluszak, łącznie zmieniany 1 raz.
Salomea

Post autor: Salomea »

Kto się przypiął to nie będę pokazywać palcem, bo to niekulturalnie podobno.:mrgreen: :P Nie wiesz o czym rozprawiamy, ponieważ, nie należysz do klubu wtajemniczonych. :diabel: Skąd pomysł, że "miś szuka misia" to o Tobie? Czujesz się misiem? O jakim braku sensownych odpowiedzi piszesz, moja odpowiedź może ci nie wystarczyć, ale odpowiedziała ci również Gizmo i Dorosłe Dziecko. Więc można by Tobie również zarzucić, że z braku sensownych argumentów czepiasz się teraz bzdur.

Pytanie zasadnicze: jak jest różnica miedzy orientacją, a zainteresowaniami? I czy ją w ogóle dostrzegasz? Nie wiem w jakim środowisku się obracasz, być może jakichś ekstremalnych ekscentryków, skoro spotykasz w pracy ludzi w różowych szlafroczkach. :diabel:

(Tak będę upierdliwa, to jest właśnie homofobia, choć próbujesz się ładnie kamuflować to nie do końca Ci się to udaje.) :diabel:

Oczywiście nie musisz w ogóle odpowiadać na moje posty, na innych również. Podejrzewam, że jakoś to przeżyjemy. :diabel: :P
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Biedroń - fajny czy niefajny

Post autor: DZIEWICA8 »

A kto to jest ten Biedroń? Ja nigdy nie słyszałam o kimś takim! :roll: :| :? :?:
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
pluszak
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 19 cze 2007, 14:36

Post autor: pluszak »

Ostatnio zmieniony 5 lip 2007, 13:17 przez pluszak, łącznie zmieniany 1 raz.
Salomea

Post autor: Salomea »

Nie wiem to zależy, ale, zawsze możesz nie odpisywać. Jeśli jednak nie masz ochoty oglądać dłużej moich postów to jest tylko jedna możliwość, załóż sobie własne forum, tam na pewno się nie pojawię. Stąd niestety nie zniknę. :diabel: :P
ODPOWIEDZ