Krzysztof wita.

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
krychu_m
łASuch
Posty: 186
Rejestracja: 5 lis 2017, 20:27

Krzysztof wita.

Post autor: krychu_m »

Witam wszystkich serdecznie

Mam na imię Krzysztof i mam już 4 z przodu. Jaki jestem? No cóż dość skomplikowany, jak Szrek mam warstwy :lol: . Mam swoje wady i zalety, ale z pewnością nienawidzę chamstwa i staram się być miły. Co do związku nic na siłę, ale po bliższym poznaniu nie wykluczam, co do przyjaźni podobnie, zawsze chętnie pogadam, choć bardziej z przedstawicielkami płci przeciwnej. Jeśli więc masz chęć zawrzeć znajomość internetową (przynajmniej na początku). To zapraszam napisz. Wiek nie ma tu znaczenia. Szanuję Kobiety w zasadzie w każdym wieku. Chyba to tyle słowem wstępu.

Pozdrawiam
lea
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 1 cze 2016, 14:03

Re: Krzysztof wita.

Post autor: lea »

Witaj Krzysztof :) :ciasto:
Awatar użytkownika
AlaZala
AS gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 19 lis 2016, 17:06

Re: Krzysztof wita.

Post autor: AlaZala »

krychu_m pisze: 5 lis 2017, 21:58 Szanuję Kobiety w zasadzie w każdym wieku.
Cześć Krzysztof!
W zasadzie szanujesz, czyli są jakieś wyjątki?
Poza tym słowo "kobiety" pisze się z małej litery...
krychu_m
łASuch
Posty: 186
Rejestracja: 5 lis 2017, 20:27

Re: Krzysztof wita.

Post autor: krychu_m »

Masz rację kobiety pisze się z małej litery. A co do szacunku, no cóż można go stracić w niektórych okolicznościach. Mam nadzieje że tym nie uraziłem bo to nie było moim celem.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mo73_
mASełko
Posty: 137
Rejestracja: 2 sie 2017, 16:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Krzysztof wita.

Post autor: Mo73_ »

Hej krychu_m, witaj na forum i w klubie 4 z przodu :)
"The highest result of education is tolerance." - Helen Keller
Awatar użytkownika
AlaZala
AS gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 19 lis 2016, 17:06

Re: Krzysztof wita.

Post autor: AlaZala »

krychu_m pisze: 6 lis 2017, 13:44 A co do szacunku, no cóż można go stracić w niektórych okolicznościach. Mam nadzieje że tym nie uraziłem bo to nie było moim celem.
Co Ty, nie tak łatwo mnie urazić!
Zaskoczyło mnie tylko powiązanie szacunku dla kobiet z wiekiem. Nie do końca rozumiem, jakie okoliczności muszą nastąpić, żebyś stracił szacunek do kobiet, na przykład, 38-letnich.
krychu_m
łASuch
Posty: 186
Rejestracja: 5 lis 2017, 20:27

Re: Krzysztof wita.

Post autor: krychu_m »

Ala może po prostu źle się wyraziłem, nie tyle miałem na myśli wiek bo szanuje kobiety bez względu na wiek, a pisząc "w zasadzie" miałem na myśli, że w niektórych przypadkach kobieta może stracić mój szacunek, przez to co czyni. Oczywiście rzecz jasna mężczyzna także z tego samego powodu może stracić mój szacunek, więc nie chodzi tu o jakąś dyskryminacje.
ODPOWIEDZ