Papierosy i stosunek do nich

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Palisz?

Tak
74
20%
Nie
304
80%
 
Liczba głosów: 378

Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Papierosy i stosunek do nich

Post autor: Nightmarine »

Lubię się poczęstować e-papierosem o jakimś fantazyjnym smaku, kiedy ktoś znajomy akurat pali, ale sama nie zamierzam zaczynać. W mojej bliższej i dalszej rodzinie było sporo przypadków raka płuc i gardła, i wszystkie śmiertelne, więc papierosy omijam szerokim łukiem.
???
Awatar użytkownika
Sightless Serpent
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 14 maja 2017, 22:47

Re: Papierosy i stosunek do nich

Post autor: Sightless Serpent »

Nie paliłam i nie zamierzam zaczynać. Dym papierosowy wywołuje u mnie skurcz oskrzeli.
Awatar użytkownika
Bartek95
ASiołek
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2017, 21:03

Re: Papierosy i stosunek do nich

Post autor: Bartek95 »

Hmm jeśli chodzi o palenie tytoniu to pierwszy raz paliłem w wieku 12 lat później paliłem na ostatnim weselu 24 czerwca spaliłem 4 papierosy do tego trochę wypiłem następnym razem spaliłem 1 papierosa na ognisku tydzień temu i zaczęło mnie kłuć w prawym płucu. Jestem alergikiem i astmatykiem także mi nie do końca wolno palić no ale podsumowując : sam zapach mi przeszkadza, ale jak się wypije i zapali to lepsza bomba jest przynajmniej u mnie, także nie polecam :)
Kanar
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 26 sie 2017, 13:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Papierosy i stosunek do nich

Post autor: Kanar »

Regularnie nie, ale od czasu do czasu na imprezce
Awatar użytkownika
BlueStar
mASełko
Posty: 140
Rejestracja: 25 gru 2017, 23:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Papierosy i stosunek do nich

Post autor: BlueStar »

Nie palę, ale spróbowałam. Na trzeźwo ohydne, po alkoholu nawet miłe uczucie. Nigdy nie byłam w związku z palaczem i nie wiem jak to jest całować się z taką popielniczką, ale wierzę wam na słowo , że niefajnie. Z papierosami mam negatywne skojarzenia, ponieważ wychowałam się w domu gdzie dużo się paliło i moje ubrania zawsze śmierdziały fajami. O tym jak okropny był to zapach uświadomiłam sobie dopiero gdy się wyprowadziłam. Po każdych odwiedzinach w domu musiałam prać wszystkie ciuchy które zabrałam w podróż razem z torbą . Póki tam mieszkałam to nie czułam tego smrodu, po prostu byłam nim przesiąknięta.
Awatar użytkownika
Bonnemort
mASełko
Posty: 109
Rejestracja: 30 sty 2018, 21:10
Lokalizacja: Katowice

Re: Papierosy i stosunek do nich

Post autor: Bonnemort »

Papierosy smierdza i palacze też, nawet ci co pala epapierosy. Najgorsze jest to jak palacz dmucha na mnie to normalnie mam ochotę zrobić mu coś złego. Najbardziej wsciekam się gdy palacz pali w pracy w zamkniętym pomieszczeniu w którym jestem uwięziony. Eh nie mam siły przebicia.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Jonathan Carroll
Awatar użytkownika
Biała
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 9 gru 2014, 21:08

Re: Papierosy i stosunek do nich

Post autor: Biała »

Mnie skutecznie zniechęciła rodzina ojca. Nie wiem od ilu pokoleń palili, osobiście widziałam, że ojciec i dziadek wiele lat mieli problem, żeby rzucić. Babcia zresztą za życia też sporo paliła, przestała ok. 20 lat temu, po wycięciu raka krtani. 3 lata temu miała wznowę, nie zdiagnozowaną, dopiero po śmierci wyszło, że miała przerzuty praktycznie wszędzie. Wobec tego wszystkiego nawet w życiu nie próbowałam draństwa, szkoda na to zdrowia, zwłaszcza, że nie wiem, co w tym takiego jest, żadnego haju takie coś nie da, więc chyba pozostaje tylko ten smród.
Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Gdzie jest ojciec??
Krzysztof85
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2018, 21:55
Lokalizacja: Okolice Poznania

Re: Papierosy i stosunek do nich

Post autor: Krzysztof85 »

Również należę do niepalących i nie lubię dymu tytoniowego. Chociaż czasami podobna dawka substancji smolistych unosi się w powietrzu. Wystarczy zaczerpnąć oddech i już jakby się papierosa wypaliło :wink:
bart88
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2018, 12:04

Re: Papierosy i stosunek do nich

Post autor: bart88 »

Nie palę i nie zamierzam:)
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Papierosy i stosunek do nich

Post autor: Azshara »

Nienawidzę papierosów i nie mam pojęcia, co ludzie w nich widzą. Mój tata pali jak smok, spora część znajomych w szkole latała smrodzić co przerwę, więc dym papierosowy towarzyszył mi od zawsze. Sama próbowałam kilka razy, ale to kompletnie nie dla mnie. Śmierdzą, są niesmaczne, drapią, gryzą, same wady. Cieszę się, że nie mam do nich ciągotów i uzależnienie mi nie grozi :)
lalinka
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 17 maja 2018, 08:06

Re: Papierosy i stosunek do nich

Post autor: lalinka »

Palę sziszę :rozowe:
Awatar użytkownika
ASperger
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 2 lip 2018, 09:13

Re: Papierosy i stosunek do nich

Post autor: ASperger »

Nie palę.
Przeszkadzają mi palący w pobliżu mnie.
Wady i zalety - to często jedno i to samo. Tylko z różnych punktów widzenia.
Nightfall

Re: Papierosy i stosunek do nich

Post autor: Nightfall »

Mnie irytują osoby palące, kiedy idą przede mną i cały dym zawiewa mi na twarz.Sama palę okazyjnie i bardzo rzadko - raz, dwa razy w roku o np. na koncercie albo w barze ze znajomymi.
Awatar użytkownika
Ewa94
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 20 sie 2015, 17:53

Re: Papierosy i stosunek do nich

Post autor: Ewa94 »

Nigdy na paliłam i nie lubię kiedy ktoś pali w moim towarzystwie.
ODPOWIEDZ