Dlaczego jesteś na forum?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Dlaczego forum?

Zdobycie informacji na temat aseksualności, wiedzy pomocnej w poznaniu siebie.
44
39%
Względy głównie matrymoniale, znalezienie partnera/ki.
22
19%
Nawiązanie nowych przyjaźni/znajomości, wspólna kawka, wczasy itp.
34
30%
Nawiązanie znajomości ale nie "w realu". Jestem mieszkańcem sieci.
14
12%

Liczba głosów: 114

Ustalak
bobASek

Re: Dlaczego jesteś na forum?

Post autor: Ustalak » 28 sie 2018, 12:46

króliczka pisze:
26 sie 2018, 16:18
Bo przebywając w miejscu, w którym przekonania wielu ludzi na temat seksualności odbiegają od tego z czym się zazwyczaj spotykałam czuje się jakbym natrafiła na wodnistą wyrwę w monotonnie suchym obszarze. Jest to kojące.
Jako ktoś kto mieszka w dużym mieście i był na tyle szczęśliwy że znalazł znajomych, którzy szanują i rozumieją różne grupy i mniejszości, również ze względu na orientację i poczucia seksualne, nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak ciężko musi ci być bez takich ludzi dookoło <virtual hug> :(
ok. :)

Nautilus1992
łASuch

Post autor: Nautilus1992 » 28 sie 2018, 22:46

Czemu tutaj jestem? Bo to chyba jedyne kulturalne forum w sieci, na którym nie ma trollów, wyzwisk i czepiania się wszystkich naokoło za byle pierdołę. Mam wrażenie, że wszyscy użytkownicy tego forum cechują się ponadprzeciętną inteligencją. Na prawdę miło spędzam tutaj czas.

takasobie

Post autor: takasobie » 5 wrz 2018, 10:59

Nautilus1992 pisze:
28 sie 2018, 22:46
Czemu tutaj jestem? Bo to chyba jedyne kulturalne forum w sieci, na którym nie ma trollów, wyzwisk i czepiania się wszystkich naokoło za byle pierdołę. Mam wrażenie, że wszyscy użytkownicy tego forum cechują się ponadprzeciętną inteligencją. Na prawdę miło spędzam tutaj czas.
Mam konta na wielu forach i tutaj czuję się najlepiej :). Tutaj jest naprawdę miła atmosfera :).

Awatar użytkownika
Nemo
ASiołek

Post autor: Nemo » 5 wrz 2018, 17:33

Aby się poobracać trochę w sferach aseksualnego forum, wśród podobnych do mnie osób.

Zagłosowałem na:

"Nawiązanie nowych przyjaźni/znajomości, wspólna kawka, wczasy itp."

Nautilus1992
łASuch

Post autor: Nautilus1992 » 5 wrz 2018, 21:56

takasobie pisze:
5 wrz 2018, 10:59
Nautilus1992 pisze:
Mam konta na wielu forach i tutaj czuję się najlepiej :). Tutaj jest naprawdę miła atmosfera :).
No właśnie kiedyś, gdy mnie jeszcze tutaj nie było, brałem udział w dyskusjach na forum o innej tematyce i było one przesiąknięte nienawiścią i złością, tak jakby ludzie zakładali konta tylko po to, by wyżyć się na pozostałych użytkownikach. Na innych forach, które spotkałem, było dokładnie to samo, więc od razu darowałem sobie rejestrację i udział w takim bałaganie.

Tutaj jest zupełnie inaczej, miło i przyjaźnie. Może dlatego, że aseksualiści nie czują zazdrości i nie muszą walczyć o drugą połówkę, tak jak seksualna część społeczeństwa?

takasobie

Post autor: takasobie » 5 wrz 2018, 22:00

Nautilus1992 pisze:
5 wrz 2018, 21:56
takasobie pisze:
5 wrz 2018, 10:59
Nautilus1992 pisze:
No właśnie kiedyś, gdy mnie jeszcze tutaj nie było, brałem udział w dyskusjach na forum o innej tematyce i było one przesiąknięte nienawiścią i złością, tak jakby ludzie zakładali konta tylko po to, by wyżyć się na pozostałych użytkownikach. Na innych forach, które spotkałem, było dokładnie to samo, więc od razu darowałem sobie rejestrację i udział w takim bałaganie.

Tutaj jest zupełnie inaczej, miło i przyjaźnie. Może dlatego, że aseksualiści nie czują zazdrości i nie muszą walczyć o drugą połówkę, tak jak seksualna część społeczeństwa?
Może na innych forach są alloseksualni, którzy są niezaspokojeni i w ten sposób się rozładowują? :) A może my jesteśmy wybrańcami, którzy tworzą elitę elit, lożę asów? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Carolin
bobASek

Post autor: Carolin » 8 wrz 2018, 09:29

Chyba żadne z wymienionych. Jestem tutaj żeby sobie po prostu pogadać. Zwlaszcza, że dobre fora internetowe to w ostatnich latach rzadkosc.

Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko

Post autor: BardzoLittle » 20 wrz 2018, 10:27

Chciałbym kogoś poznać, być może iść razem przez życie. Na pewno interesuje mnie coś więcej niż znajomość online. Może to co napiszę, nie jest miłe, ale ja jestem człowiekiem, a nie programem komputerowym i jednak kontakt z ludźmi (prawdziwy), chcę utrzymywać.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)

takasobie

Post autor: takasobie » 20 wrz 2018, 10:42

BardzoLittle pisze:
20 wrz 2018, 10:27
Chciałbym kogoś poznać, być może iść razem przez życie. Na pewno interesuje mnie coś więcej niż znajomość online. Może to co napiszę, nie jest miłe, ale ja jestem człowiekiem, a nie programem komputerowym i jednak kontakt z ludźmi (prawdziwy), chcę utrzymywać.
Ja szukam nie tylko tutaj tylko znajomości internetowych i nie zliczę, ile razy współrozmówcy mnie obrażali za wybór takiej formy znajomości, na którą zawsze wyrażali zgodę, bo od tego pytania zaczynam znajomość. To, co ty napisałeś, nie jest niemiłe :).

Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko

Post autor: BardzoLittle » 20 wrz 2018, 23:16

takasobie pisze:
20 wrz 2018, 10:42
BardzoLittle pisze:
20 wrz 2018, 10:27
Ja szukam nie tylko tutaj tylko znajomości internetowych i nie zliczę, ile razy współrozmówcy mnie obrażali za wybór takiej formy znajomości, na którą zawsze wyrażali zgodę, bo od tego pytania zaczynam znajomość. To, co ty napisałeś, nie jest niemiłe :).
Cieszy mnie to że tak to odebrałaś.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)

Awatar użytkownika
Dziwaczek94
młodASek

Post autor: Dziwaczek94 » 21 wrz 2018, 21:25

Bardzo lubię internetowe znajomości i dyskusje na forach. Jestem na kilku, ale tylko takich, gdzie panuje dobra atmosfera. Mam nadzieję że to będzie następne. :D

Naberius
mASełko
Kontakt:

Post autor: Naberius » 6 sty 2019, 13:00

Myślę że 4 będzie odpowiednią odpowiedzią.
Jeżeli nie mogę natknąć się na osobę aseksualną w realnym życiu, a do organizowanych spotkań mnie nie ciągnie, to czemu nie zachaczyć o forum, które mówi mi: "Hej, nie jesteś jedyny, jest nas więcej." :D
I tak właśnie tu jestem :ciasto:
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem

"Did I ever tell You the definition of Insanity?"

ODPOWIEDZ