Związki - z kim? O jakim charakterze?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas

Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem związku, to z osobą jakiej płci?

Odmiennej (hetero)
64
63%
Tej samej (homo)
11
11%
Wszystko jedno (bi)
12
12%
Nie jestem zainteresowany żadnymi związkami
15
15%
 
Liczba głosów: 102

dzola007
strASzydło
Posty: 397
Rejestracja: 16 wrz 2008, 01:08
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: dzola007 »

Przede wszystkim z nikim o charakterze takim jak mój... :P
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja zaznaczyłam odpowiedź "Nie jestem zainteresowany żadnymi związkami" i tak właśnie ze mną jest. Nie chcę tworzyć żadnych związków, wiązać się z nikim bez względu na jego orientację. Nie widzę w tym sensu, ani potrzeby. Absolutnie mogę być sama.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Związki - z kim? O jakim charakterze?

Post autor: panna_x »

Jesli tak, to albo biały zwiazek i luzny, bez specjalnych zobowiazan, bez mieszkania razem. Albo żaden- nie czuję na razie potrzeby angażowania sie.
Jedynie w przypadku, gdybym trafila na osobe odpowiadająca mi niemal pod kazdym wzgledem charakterologicznym, to moglabym pomyslec o stalym zwiazku na serio.
Takze na razie raczej nie chce zwiazkow, bo szanse spotkania takiej osoby sa male, a nie ma sensu sie meczyc z kims, kto by mi nie odpowiadal.
Ale chyba zaczne szukac, bo tak nie robic nic- to nigdy nic nie wyjdzie przy takim nastawieniu.
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Związki - z kim? O jakim charakterze?

Post autor: marisaxyz »

Nie jestem zainteresowana żadnymi związkami, co nie znaczy że to się nie zmieni, a wtedy płeć nie będzie miała znaczenia
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
Dorota74
ASiołek
Posty: 71
Rejestracja: 25 lip 2013, 16:49
Lokalizacja: Poznań

Re: Związki - z kim? O jakim charakterze?

Post autor: Dorota74 »

Hm....cieżko odpowiedzieć. Kiedyś chciałam mieć przyjaciela ale wyobrazałam sobie że znamy sie już od lat i nie widzę potrzeby by sie poznawać. Że jest zawsze gdy go potrzebuję. Że potrafi czytać w moich myślach. Fantastycznie tyle ze to była tylko moja wyobrażnia. W realnym świecie to sie tak nie da. Nie do końca. Dzisiejszy facet jesli szuka przyjaciólki to do łóżka a mnie takie coś nie kręci. Chce zaufania zrozumienia takiego czegoś gdy facet jest przy tobie i cieszy się że jesteś obojetnie czy masz na niego ochote czy nie. Ale takie coś mi się marzy. Liczyć na kogoś- polegac na kimś zawsze. Póki co mam przyjaciółke która mnie nie zawiodła. Przy niej jestem sobą i gdy jej powiedziałam że mnie sprawy seku nie interesują to ona przyjęła to ze zrozumieniem. Zresztą nie wiem czy ona nie czuje tego samego. Ona np nie chce mieć dzieci bo ją denerwują. I wiem że nigdy z nikim nie była a jest po 30 stce. Ja chyba chciałabym kogoś dużo starszego od siebie kto już "nie może". Wtedy byłaby szansa sie przyjaznić.
Awatar użytkownika
marcinwro
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 23 lis 2013, 18:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Związki - z kim? O jakim charakterze?

Post autor: marcinwro »

Szczerze mówiąc to bardzo bym chciał. Chciałbym stworzyć normalny związek z kobietą, gdzie jest wszystko oprócz seksu. Fajnie gdybyśmy podzielali choć częściowo zainteresowania, żebyśmy mogli się tym razem zająć, np. gotowaniem. Podobają mi się nieduże i szczupłe dziewczyny, o dziewczęcej urodzie, opiekuńcze, miłe i wesołe. Na pewno musi lubić podróżować, i to najlepiej jak najdalej - Ameryka i Afryka to na pewno moje plany na przyszłość ;) Oprócz tego myślę, że w dalszej przyszłości będę chciał mieć dzieci, jak nie swoje to adoptowane, tego jeszcze nie wiem.
Może kiedyś taką spotkam, tzn. spotkałem już dziewczynę, która jest mi bardzo bliska, ale nie mam podstaw do "podejrzeń", że jest AS :roll:
Awatar użytkownika
Kerrigan
ASiołek
Posty: 81
Rejestracja: 29 paź 2013, 16:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Związki - z kim? O jakim charakterze?

Post autor: Kerrigan »

Na pewno z mężczyzną. W moim związku musi być wszystko oprócz seksu. Mimo, że byłby to as to chciałabym by nie przeszkadzała mu nagość, bo lubię się myć pod prysznicem z kimś i całe lato śpię nago.

Oby też ten mężczyzna nie był otyły, bo sama dbam o siebie tak by się nie zapuścić za bardzo, więc tego samego chciałabym od mężczyzny. Też owy mężczyzna dobrze jakby był domatorem, bo ja nie lubię klubów, pubów ect. Czasem pójdę w te miejsca, ale to się zdarza rzadko.
Paul G
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:47
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Związki - z kim? O jakim charakterze?

Post autor: Paul G »

Związek jak najbardziej, oczywiście że z kobietą. Choć nigdy w niczym głębszym nie byłem. Bez seksu ale za to z poczuciem bliskości drugiej osoby.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Związki - z kim? O jakim charakterze?

Post autor: Heremis87 »

U mnie jedynie związek z kobietą wchodzi w grę. Przede wszystkim romantyczny, najlepiej bez seksu. Miłe spędzanie czasu np spacery, wyprawy w góry, rower, bądź rozrywki w domu, nie przepadam za klubami i pubami, jeśli wypady na miasto to raczej koncerty (z dzikim pogo :diabel: ) . Ważne żeby umieć się dogadać, dobrze gdyby były pewne wspólne zainteresowania. Jeśli chodzi o bliskość to wystarczy mi przytulanie, delikatne pocałunki i spanie razem.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Związki - z kim? O jakim charakterze?

Post autor: panna_x »

Luźny związek, bez mieszkania razem. To moja wymarzona opcja.
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Związki - z kim? O jakim charakterze?

Post autor: Małgorzata95 »

Nie jestem zainteresowana związkiem, nigdy z nikim nie byłam i tak już pozostanie.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2020, 05:45 przez Małgorzata95, łącznie zmieniany 1 raz.
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
carnation345
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2017, 06:43

Re: Związki - z kim? O jakim charakterze?

Post autor: carnation345 »

Chciałabym stworzyć związek,oparty nie tylko na przyjaźni, ale też romantycznych uczuciach. Tylko sam sex mi nie odpowiada. Na pewno nie ze stuprocentowym ekstrawertykiem, bo potrzebuje kogoś kto zrozumie moją potrzebę własnej przestrzeni i samotności od czasu do czasu i nie będzie oczekiwać np. Ciagłego esemesowania jak to widzę u niektórych znajomych. Poza tym uważam, że związek powinien opierać się na wspólnych wartościach i wizji świata i wspieraniu się nawzajem w dążeniu do celów. Zaznaczyłam, że jestem biseksualna, ale częściej pociągają mnie kobiety.
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Związki - z kim? O jakim charakterze?

Post autor: Nautilus1992 »

carnation345 pisze: 23 lis 2018, 12:37 Na pewno nie ze stuprocentowym ekstrawertykiem, bo potrzebuje kogoś kto zrozumie moją potrzebę własnej przestrzeni i samotności od czasu do czasu i nie będzie oczekiwać np. Ciagłego esemesowania jak to widzę u niektórych znajomych.
Wiadomości i smsy w odpowiedniej ilości są w porządku, ale istnieją przypadki w których osoby wymagają codziennego kontaktu telefonicznego. Wtedy dopiero można zwariować :lol:
ósemka
starszASek
Posty: 39
Rejestracja: 2 lis 2018, 06:33

Re: Związki - z kim? O jakim charakterze?

Post autor: ósemka »

Zależy też jaka ilość smsów dla danej osoby wydaje się być odpowiednia. Mój były za odpowiednie uważał pisanie przynajmniej 10 smsów na godzinę, gdzie dla mnie 10 smsów na dobę to i tak za dużo :)
Stanowczo wolę rozmawiać "na żywo" niż pisać w sumie prawie nic nie znaczące smsy.
Najbardziej nie lubiłam pytania rozpoczynającego prawie każdą godzinę: "co tam u Ciebie?"

Albo licytowanie się w tym kto ostatni odpisze, na wieczór potrafił wysyłać z 20 smsów o treści "dobranoc, kolorowych snów" jak ja odpowiedziałam to on dalej, strasznie wkurzające... :)
Awatar użytkownika
Biała
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 9 gru 2014, 21:08

Re: Związki - z kim? O jakim charakterze?

Post autor: Biała »

Oooo rany.... Ja bym czegoś takiego nie wytrzymała bardzo szybko. Albo jeszcze szybciej nie wytrzymałby mój stan konta na telefonie :diabel:
Serio ludziom tak się chce przez dłuższy czas?!
Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Gdzie jest ojciec??
ODPOWIEDZ