aseksualizm a praktyki BDSM

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: aseksualizm a praktyki BDSM

Post autor: BardzoLittle »

A-Star pisze: 20 paź 2018, 16:09 https://bardzolittle-96.tumblr.com/post ... m%C4%85dra

Dziękuję bardzo za uczynienie mi tego honoru i uwiecznienie mnie w swoim "tekście". Zwłaszcza, że nie wiesz kim jestem, jaka jest moja sytuacja i dlaczego. No ale czego się spodziewać po kimś takim jak ty?
A jak ty mieszkasz z rodzicami i jesteś zatrudniony przez nich to naaapraaawdę jest się czym chwalić
Cóż za dwulicowość, z jednej strony życzy powodzenia w poszukiwaniach a z drugiej takie teksty smaży, no ale mam nauczkę, żeby z daleka omijać govniarzy z parafiliami
Najpierw sama pytasz czy nie przeszkadza mi twój wiek, a potem zrywasz kontakt, bo jednak będziesz się głupio czuła, bo jestem młodszy. Ja mam nauczkę, aby trzymać się z dala od kobiet, które nie wiedzą czego chcą. Nie zawracaj nikomu tyłka, zanim się dwa razy nie zastanowisz. Po prostu, nie lubię gdy ktoś marnuje mój czas.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
Awatar użytkownika
A-Star
mASełko
Posty: 118
Rejestracja: 19 lip 2018, 20:24

Re: aseksualizm a praktyki BDSM

Post autor: A-Star »

Czyli rozumiem że do jaśnie panicza trzeba pisać będąc zdecydowaną na związek a nie można ot tak sobie? Czy zabolało to że ja podziękowałam za znajomość?
Obrazek
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: aseksualizm a praktyki BDSM

Post autor: BardzoLittle »

Nie chodziło o związek. Po prostu najpierw sama pytasz czy mi nie przeszkadza twój wiek, a potem rezygnujesz ze znajomości z powodu różnicy wieku. Po prostu nie lubię, jak mi ktoś zawraca tyłek.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
Awatar użytkownika
AliceAce82
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 17 sie 2018, 11:31
Kontakt:

Re: aseksualizm a praktyki BDSM

Post autor: AliceAce82 »

BardzoLittle pisze: 21 paź 2018, 18:20 Po prostu nie lubię, jak mi ktoś zawraca tyłek.
Witaj.

Mnie osobiście w ogóle nie szokuje Twój fetysz. Dobrze, ze jesteś go świadomy, że go akceptujesz i jesteś otwarty w tym temacie.

Rozumiem tez Twoje zgorzknienie, ale nie przesadzaj. Tylko od Ciebie zależy, czy mu pozwolisz sobą zawładnąć.

Powinieneś docenić, ze jakąś dziewczyna nie dość, ze zagadała do Ciebie, to jeszcze chciała się spotkać. Pewnie już żyjesz na tyle długo, żeby zrozumieć, że Polacy nie są otwarci i choćby neutralne nastawieni do takich, a nawet mniej dziwnych dla nich rzeczy.

Czy Ty serio myślałeś, że ktoś Cię przyjmie z otwartymi rękami jak mu się nie dasz poznać i będziesz fochy robił?
Co więcej, nie bujaj w obłokach i nie myśl, że zasługujesz na ideał. Nikt nie zasługuje. To, że jesteś zgorzkniały, sprawia, że widzisz świat nie takim jaki jest i na siłę doszukujesz się ataków gdzie ich nie ma.

Wyobrażając sobie bóg wie co i idealizując poznane osoby, sam jesteś sobie winny, że rzeczywistość aż tak Cie boli jak się z nią zetkniesz. Zamiast doceniać czyjś kontakt, gnębisz nowo poznane osoby i mścisz się na nich. Tak nie można robić.

Sam robisz ze swojego życia nieszczęście i kogo byś nie znalazł, i tak nie uspokoi tego Twojego poczucia samotności i inności. Może kiedyś dojrzejesz na tyle, żeby to zrozumieć, ale twoja miłość do bycia dzieciakiem, trzyma Cię w dziecięcej głupocie i wątpię, żeby nagle miała Ci pozwolić się zmienić.

Zdajesz sobie pewnie sprawę z tego, ze to wszystko wynika z Twoich problemów wewnętrznych i podświadomej tęsknoty do dzieciństwa, którego może nie miałeś, a może miałeś za dużo.

A-Star jest wspaniałą dziewczyną i racjonalnie, nie ma możliwości żeby z jej kulturą osobistą i szczerością uraziła kogoś, kto nie jest przewrażliwiony na swoim punkcie.
Jako, że jesteś przewrażliwiony, powinieneś wziął to pod uwagę i pamiętać o tym przy kontaktach z innymi ludźmi. Szczególnie jeśli naprawdę chcesz kogoś poznać.

Oskarżyłeś ją też o bycie niezdecydowaną, więc wynika z tego, że nie zdajesz sobie sprawy, iż opinie się zmieniają. Im więcej danych osoba zdobywa, tym bardziej ta opinia może ulec zmianie.

Nie lubię edukować ludzi, szczególnie za darmo, ale cóż... uznaj to za darmowa sesje terapeutyczna, za którą też powinieneś być wdzięczny, ale podejrzewam, że nie będziesz.

A odnośnie "wywiadu", nie chcesz "wywiadów", to umieść porządny i jasny opis siebie lub treściwy anons, bo to, co napisałeś do tej pory, nikomu nic właściwie o Tobie nie mówi, a mało kto miałby ochotę przebijać się przez każdy Twój post, żeby zdobyć jakieś szczątkowe informacje o Tobie.

Pozdrawiam.

P.S. A może Jej chodziło o Twój intelektualny wiek?..
Obrazek
alice.ace82 at gmail.com
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: aseksualizm a praktyki BDSM

Post autor: BardzoLittle »

Najpierw jej mój wiek nie przeszkadzał, a kilka dni później jednak się odmieniło. Czegoś takiego nie lubię i jest to dla mnie zawracanie tyłka. Ja absolutnie nic do niej nie mam, po prostu nie lubię jak ktoś tak robi. Wielkie halo, bo napisałem na swoim blogu że straciłem czas na rozmowę z kolejną osobą, która nic do mojego życia nie wniosła, tylko zajęła mi kilka minut życia. Widzisz, na tym polega blog aby opowiedzieć tam swoje życie, swoje smutki i radości.

Moje dzieciństwo to szpitale, szpitale i jeszcze raz szpitale i ABDL jest po prostu "odbiciem sobie" tego dzieciństwa.

Doceniam kontakty, ale tylko trwające. Jeśli ktoś rezygnuje z relacji w tak durny sposób, że po kilku dniach jednak przeszkadza tej osobie mój wiek, a na początku nie przeszkadzał... no typowe "nie wiem co chce". Nie czuję się urażony, po prostu czuję że ktoś mi zmarnował czas. Ja jak nie jestem zainteresowany pisaniem z kimś, to nie zaczynam. Ot, taka fanaberia. :)

Fakt, mogłem nie pisać tego na blogu, aczkolwiek uważałem to za dosyć ważny punkt, bo jak zaczynam z kimś znajomość, to traktuję to dosyć poważnie. Mój błąd, przepraszam.

Z resztą, to nie temat na takie sprawy, robi się srogi off top. Wracamy do tematu głównego.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
Awatar użytkownika
A-Star
mASełko
Posty: 118
Rejestracja: 19 lip 2018, 20:24

Re: aseksualizm a praktyki BDSM

Post autor: A-Star »

AliceAce82, wielkie dzięki za wsparcie :cake: :cake: :ciasto:
BardzoLittle pisze: 21 paź 2018, 18:20 Nie chodziło o związek.
srsly?
BardzoLittle pisze: łatwo ją będzie do siebie ściągnąć, a pracę też sobie jakąś znajdzie
BardzoLittle pisze: 21 paź 2018, 18:20 Po prostu nie lubię, jak mi ktoś zawraca tyłek.
No już widzę, jak się chętne pchają drzwiami i oknami, masz gościu PR jak Jaki. Tak skrajnie przewrażliwionego kolesia nie widziałam jak żyję. Jeśli nie lubisz jak ci się zawraca tyłek to może zrezygnuj z szukania towarzystwa. W ogóle co to? Rozmyślić się nie można, żeby nie zostać od razu opisaną gdzieś tam? I niech dotrze do ciebie że ludzie się nie będą trzęśli nad tobą tylko z powodu twojej przeszłości, bo każdy ma jakąś swoją przeszłość. Uważasz koleś że jesteś jakąś wybitną jednostką? Tak w ogóle to żałuję że do ciebie napisałam, możesz być usatysfakcjonowany z tego powodu.
Obrazek
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: aseksualizm a praktyki BDSM

Post autor: panna_x »

Właśnie, wróćmy do tematu głównego. :) BardzoLittle, nie chciałbyś poszukać jakiegoś forum, czy grupy w necie dla osób o podobnych do Ciebie zainteresowaniach? Czy może już w takiej jesteś? Mógłbyś tam kogoś poznać albo wybrać się na jakieś spotkanie/imprezę, jeśli będą takie organizowane.
A co do bdsm to byłaby świetna robota :) Nie trzeba żadnych studiów, kursów, kwalifikacji, dobrze płatna i nie wymaga specjalnego wysiłku, stresu ani niczego w zasadzie :) Jeszcze dawałaby syatysfakcję, przynajmniej takim osobom jak ja, które nie lubią facetów :) Raz siedzimy z koleżankami i jedna nam oznajmiła, że załatwiono jej fuchę w agencji towarzyskiej w Niemczech właśnie w tym temacie i stawka 400 euro od gościa. :) Czytałam też wywiad z babką, która dorobiła się na tym 3 domów.
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: aseksualizm a praktyki BDSM

Post autor: BardzoLittle »

Byłem na jednym forum dla AB/DL i tam są sami faceci praktycznie. Generalnie na 1 dziewczynę w klimacie wypada wielu facetów, co skutkuje tym, że niegdyś hetero są dziś homo, tylko dlatego, aby mieć się z kim bawić. :) Akurat środowisko AB/DL to głównie ludzie którzy żyją w marzeniach, albo tylko oglądają życie innych i o tym marzą. Wiesz koleżanko, siedzę w klimacie od wielu lat bo jakieś 10 lat świadom jestem "kim jestem", także sprawdziłem wiele opcji, wiele stron.

Na wszystkim można zarabiać. Za granicą dziewczyny i chłopaki robią profile AB/DLowe i można za opłatą oglądać sobie zdjęcia. I tak w każdym dziwactwie. Do takiej pracy potrzeba doświadczenia i jakiejś gry aktorskiej na pewno, bo taka sesja to nie jest tylko walenie kogoś po tyłku. :)
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: aseksualizm a praktyki BDSM

Post autor: panna_x »

No to faktycznie problem, że więcej chętnych niż kobiet. :( Ja mam odwrotnie, więcej jest chętnych facetów, więc znajdzie się zwykle ktoś chętny, nawet przy moim małym doświadczeniu :) Na szczęście nie muszę grać aktorsko : ) Ale jest to prywatna zabawa, komercyjnie to rzeczywiście tego nie robię :)
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: aseksualizm a praktyki BDSM

Post autor: BardzoLittle »

Dlatego kobiety są w tych tematykach takim obiektem westchnień. Jak ktoś ma opiekuna/dominę, to jest traktowany jako ekspert i człowiek który wygrał życie.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
Nemo
mASełko
Posty: 114
Rejestracja: 30 cze 2017, 21:38
Lokalizacja: Szczecin

Re: aseksualizm a praktyki BDSM

Post autor: Nemo »

szczecinianin pisze: 1 kwie 2013, 09:12jakie sa wasze odczucia wobec BDSM?
Coraz bardziej obojętne. Pociągały mnie pewne aspekty, ale już zaspokoiłem tę ciekawość przez internet.
Nightfall

Re: aseksualizm a praktyki BDSM

Post autor: Nightfall »

Jakieś pół roku temu byłem z tym u psycholog, która ogółem twierdziła że to jest pozytywne zjawisko i w sumie lepsze to, niż upijanie się do nieprzytomności, czy świrowanie na mieście i szukanie zaczepki. :).
Pewnie, że lepsze, bo nie robisz przy tym krzywdy sobie i innym, co nie znaczy, że dobre. Uważam, że dobry stan jest wtedy, kiedy osoba nie musi się obsesyjnie przebierać, za jakąś postać i żyć w wymyślonym świecie. Dobrze jest wtedy, kiedy osoba akceptuje siebie. Prawdziwego siebie. Przebierać się zawsze może w formie zabawy itd. ale jeśli ma to formę takiej ucieczki od rzeczywistości, to raczej nie jest to zdrowe. Podobne odczucia miałam podczas oglądania wywiadów z futrzakami - były to osoby (przynajmniej te, których słuchałam), z bardzo niską samooceną, wręcz nielubiące siebie. Przebrania, które zakładali pozwalało im na chwilę być kimś innym i podbić sobie samoocenę. Do puenty, jeśli przebierasz się dla zabawy, to spoko. Ale jeśli przebierasz się, bo masz niską samoocenę i nie lubisz siebie, to zdecydowanie nie jest dobrze i warto popracować nad przyczynami problemu :)
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: aseksualizm a praktyki BDSM

Post autor: BardzoLittle »

Wiesz co, zgodzę się z tobą. Aczkolwiek to jest ze mną od zawsze, to po prostu takie marzenie o relacji z opiekunem. Wcielamy się w inne role, ale pozostajemy sobą. Jest to dla mnie zabawa, forma relaksu, sposób na budowanie więzi i terapia, bo niestety życie mnie doświadczyło na takich etapach, że jestem jaki jestem. Ale cóż. Nie wiem czy to dla tego że siebie nie lubię. Jak na razie nie mogę powiedzieć żebym lubił swoje życie, ale siebie... nie, siebie lubię bardzo. :)
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
Nightfall

Re: aseksualizm a praktyki BDSM

Post autor: Nightfall »

Ty wiesz najlepiej, jak się czujesz ze sobą i ze swoim życiem :)
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: aseksualizm a praktyki BDSM

Post autor: BardzoLittle »

Nightfall pisze: 11 gru 2018, 10:39 Ty wiesz najlepiej, jak się czujesz ze sobą i ze swoim życiem :)
Zgadzam się, co nie zmienia faktu, że też zastanawiałem się nad odejściem od swoich praktyk. Ale w sumie z wieloma osobami rozmawiałem i większość twierdzi, że to bez sensu, bo gdzieś to i tak zawsze będzie za paskiem. To jak hazard czy alkoholizm. Jak zechcesz, skręcisz tam gdzie trzeba i kupisz swój nałóg. :)
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
ODPOWIEDZ