Przytulanie

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
neva
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 4 paź 2018, 16:39

Re: Przytulanie

Post autor: neva »

Jak do tej pory nie poznałam mężczyzny, który chciałby się tylko przytulać :( Ale ja w ogóle mało mężczyzn znam.
Awatar użytkownika
SleepyGirl
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 5 paź 2018, 19:29

Re: Przytulanie

Post autor: SleepyGirl »

Przytulanie zdecydowanie tak + drapanie po plecach :D Najlepiej przy jakimś filmie i z miską popcornu :)
Awatar użytkownika
neas
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 11 paź 2018, 13:18

Re: Przytulanie

Post autor: neas »

Bardzo lubię kontakt fizyczny. Szczególnie, jeśli nie ma podtekstu seksualnego. Dla mnie przytulanie czy delikatne pocałunki w zasadzie go nie mają. Mam wrażenie, że kiedy do tego dochodzi ten podtekst seksualny, zaczynam czuć się niekomfortowo i staram się odsunąć. Nie powiem, żeby to było pomocne w nawiązywaniu relacji romantycznej.
marcin951
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 1 lis 2018, 18:22

Re: Przytulanie

Post autor: marcin951 »

U mnie bardzo Bardzo BARDZO :). uwielbiam przytulanie jest w tym dla mnie coś niezwykłego czuć czyjaś bliskość ciepło i tą psychiczne poczucie że jest się dla kogoś ważnym :)
Awatar użytkownika
Anusia Borzobohata
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 9 mar 2015, 21:46

Re: Przytulanie

Post autor: Anusia Borzobohata »

.
Ostatnio zmieniony 6 mar 2019, 17:52 przez Anusia Borzobohata, łącznie zmieniany 1 raz.
carolina10
starszASek
Posty: 48
Rejestracja: 27 lut 2014, 19:07
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Przytulanie

Post autor: carolina10 »

Uwielbiam sie przytulac, dla mnie to jest number one potrzeba w zyciu. Najbardziej lubie zasypiac i budzic sie z kims przytulona.
Traveller
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 27 lut 2019, 18:58

Re: Przytulanie

Post autor: Traveller »

To jest piękne, tak wtedy ciepło i blisko :) Wtedy czuję drugiego człowieka.
Awatar użytkownika
Silva
ASiołek
Posty: 66
Rejestracja: 15 sty 2019, 18:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Przytulanie

Post autor: Silva »

Przytulanie, drapanie po plecach,mizianie po włosach- jak najbardziej jestem na tak :D
Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to, co już masz w sobie.
Awatar użytkownika
no name inc.
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2019, 16:54

Re: Przytulanie

Post autor: no name inc. »

.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2019, 22:39 przez no name inc., łącznie zmieniany 1 raz.
R.I.P
Plamka45
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 12 lut 2018, 14:20

Re: Przytulanie

Post autor: Plamka45 »

też lubie się przytulać,dotykać nawet drobne pocałunki ,pieszczoty ale coż na tym u mnie koniec a to dla wielu początek do tego co ja nie akceptuje i tu jest nasz dramat wielu z nas odczuwamy potrzebę bliskości okazywania jej ale nie odczuwamy podniecenia jest to dla mnie osobiście przyjemne jednak nie podniecające co dla 97 procent społeczności jest nie zrozumiałe jak to mozliwe ?coz tobą nie tak ?
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Przytulanie

Post autor: Małgorzata95 »

Plamka45 pisze: 18 mar 2019, 17:46 też lubie się przytulać,dotykać nawet drobne pocałunki ,pieszczoty ale coż na tym u mnie koniec a to dla wielu początek do tego co ja nie akceptuje i tu jest nasz dramat wielu z nas odczuwamy potrzebę bliskości okazywania jej ale nie odczuwamy podniecenia jest to dla mnie osobiście przyjemne jednak nie podniecające co dla 97 procent społeczności jest nie zrozumiałe jak to mozliwe ?coz tobą nie tak ?
Nie ma co przejmować się innymi, w końcu każdy jest inny i ma inne potrzeby, chociaż jest to czasem denerwujące. :)
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Przytulanie

Post autor: Słomiany Zapał »

Należę do osób, które potrzebują bardzo dużej przestrzeni osobistej, więc to przytulanie to u mnie nie za bardzo wychodzi w innych formach niż do poduszki :lol: Nie lubię jak się ktoś do mnie przyklei. Opcja do przyjęcia, jeśli byłaby to osoba bardzo mi bliska, ale nie za długo. Ogólnie wolę jak wokół mnie jest spokojnie - dwoje to już tłum :lol:
Awatar użytkownika
Jamie
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 17 maja 2016, 20:34
Lokalizacja: okolice Trójmiasta

Re: Przytulanie

Post autor: Jamie »

Dla mnie przytulanie to najlepsza rzecz na świecie :)
Zwłaszcza jak miałam stresujący dzień.

Szkoda tylko, że nie mam za bardzo kim.
Kiedy byłam małą dziewczynką,
modliłam się o urodę.
Dzisiaj jestem już pewna -
wolę być ładna niż mądra.

Julia Marcell - Tarantino
intensivecoffee
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 24 mar 2019, 15:51

Re: Przytulanie

Post autor: intensivecoffee »

Co ciekawe, przytulanie kończy się na "nie". Przypadek????

I to się zgadza, bo błagam, nie.
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Przytulanie

Post autor: CloudninowaSWQ »

marcin951 pisze: 5 mar 2019, 22:04 U mnie bardzo Bardzo BARDZO :). uwielbiam przytulanie jest w tym dla mnie coś niezwykłego czuć czyjaś bliskość ciepło i tą psychiczne poczucie że jest się dla kogoś ważnym :)
Też jestem przytulas😊jak to fajnie pisałeś-to psychiczne poczucie że jest się dla kogoś ważnym jest dla mnie chyba jak powietrze bo,gdy czuję się niepotrzebna, nieważna to wszystko sprowadza się do pesymizmu, depresji itp.itd.Czyli ten brak może być powodem m.in właśnie depresji u ludzi.Tak myślę 🙄🤔
ODPOWIEDZ