Cześć wszystkim!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Greensocks
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 25 lut 2019, 13:43

Cześć wszystkim!

Post autor: Greensocks »

Hej!

Zarejestrowałam się tutaj ponieważ staram się odnaleźć siebie. Parę lat temu myślałam, że jestem osobą aseksualną (nadal nie jestem w sumie pewna czy nią nie jestem), jednak ostatnio trafiłam na definicje osoby demiseksualnej i może to słowo opisuje mnie lepiej.

A teraz troszkę o mnie :)
Mam już sporo na karku, bo 30-stkę, jestem raczej typem optymistycznego domatora, kawka oraz laptop podłączony do neta zwykle starczają mi do szczęścia. Lubię większość rodzajów muzyki od popu i classic rocka po chillhop, a z książek/seriali/filmów najczęściej preferuję przygodowe sci-fi lub fantasy nasiąknięte humorem z odrobiną sarkazmu. Uwielbiam angielski i najczęściej w tym języku czytam/oglądam. Od jakiegoś czasu zaczęłam chodzić regularnie na siłownie i spędzam na niej sporo czasu, ćwiczenia dały mi niesamowitego kopniaka energetycznego, plus zbędne kilogramy zaczęły znikać.
Jeśli miałabym się szufladkować to, tak jak pisałam wcześniej, uważam się raczej za osobę demiseksualną (ogółem muszę najpierw kogoś bardzo dobrze poznać by jakiekolwiek inne uczucia się pojawiły, płeć nie gra roli, najważniejsze jest to byśmy w pewnym momencie "kliknęli" ze sobą), typem charakteru najbliżej mi do intp z typów mbti (tak...wiem...mbti jest fe ;) ).

Mam nadzieję, że poznam tu na forum wielu wspaniałych ludzi!
Awatar użytkownika
Agusia16248
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 4 mar 2019, 09:36
Kontakt:

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Agusia16248 »

Hej miło Cię poznać
Greensocks
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 25 lut 2019, 13:43

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Greensocks »

Również miło mi Cię poznać :)
Awatar użytkownika
Agusia16248
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 4 mar 2019, 09:36
Kontakt:

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Agusia16248 »

Opowiesz coś o sobie?
Greensocks
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 25 lut 2019, 13:43

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Greensocks »

Nie wiem co bym mogła w tym momencie jeszcze dopowiedzieć :)
Uczę się programować :D
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Nautilus1992 »

Greensocks pisze: 7 mar 2019, 17:29 Mam już sporo na karku, bo 30-stkę, jestem raczej typem optymistycznego domatora, kawka oraz laptop podłączony do neta zwykle starczają mi do szczęścia. Lubię większość rodzajów muzyki od popu i classic rocka po chillhop, a z książek/seriali/filmów najczęściej preferuję przygodowe sci-fi lub fantasy nasiąknięte humorem z odrobiną sarkazmu. Uwielbiam angielski i najczęściej w tym języku czytam/oglądam. Od jakiegoś czasu zaczęłam chodzić regularnie na siłownie i spędzam na niej sporo czasu, ćwiczenia dały mi niesamowitego kopniaka energetycznego, plus zbędne kilogramy zaczęły znikać.
Jeśli miałabym się szufladkować to, tak jak pisałam wcześniej, uważam się raczej za osobę demiseksualną (ogółem muszę najpierw kogoś bardzo dobrze poznać by jakiekolwiek inne uczucia się pojawiły, płeć nie gra roli, najważniejsze jest to byśmy w pewnym momencie "kliknęli" ze sobą), typem charakteru najbliżej mi do intp z typów mbti (tak...wiem...mbti jest fe ;) ).
O, jak miło. Jeśli by nie liczyć siłowni oraz rozbieżności w tematach książek, to jesteś całkiem do mnie podobna. Witaj na forum :)
Greensocks
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 25 lut 2019, 13:43

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Greensocks »

Dziękuję :)
Siłownia to w sumie nadal "nowość" dla mnie, nie sądziłam, że mi się tak spodoba crossfit. A jaką tematykę książek preferujesz?
Traveller
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 27 lut 2019, 18:58

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Traveller »

Siemka :)
O, fajne klimaty: sci-fi, fantasy, rock, ćwiczenia, tak trzymać :D
Greensocks
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 25 lut 2019, 13:43

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Greensocks »

Traveller pisze: 8 mar 2019, 22:38 O, fajne klimaty: sci-fi, fantasy, rock, ćwiczenia, tak trzymać :D
Hej!
Dzięki, mam zamiar trwać w sportowych postanowieniach (i w reszcie też) :D
Awatar użytkownika
Adria83
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 8 mar 2019, 07:41

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Adria83 »

Hejka:):)
Greensocks
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 25 lut 2019, 13:43

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Greensocks »

Adria83 pisze: 9 mar 2019, 21:02Hejka:):)
Hej :D
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Nautilus1992 »

Greensocks pisze: 8 mar 2019, 19:05 Dziękuję :)
Siłownia to w sumie nadal "nowość" dla mnie, nie sądziłam, że mi się tak spodoba crossfit. A jaką tematykę książek preferujesz?
Ja na siłowni ćwiczyłem tylko miesiąc, ale muszę przyznać, że to było pozytywne doświadczenie. Bardzo lubiłem podciąganie na drążku. A z książek wybieram te o tematyce II wojny światowej i broni pancernej z tego okresu. Mam też ochotę na cofnięcie się do I wojny światowej. Ogólnie interesują mnie przyczyny, przebieg i następstwa tych dwóch katastrof, które nawiedziły ludzkość.
Greensocks
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 25 lut 2019, 13:43

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Greensocks »

Nautilus1992 pisze: 10 mar 2019, 15:51 Ja na siłowni ćwiczyłem tylko miesiąc, ale muszę przyznać, że to było pozytywne doświadczenie. Bardzo lubiłem podciąganie na drążku. A z książek wybieram te o tematyce II wojny światowej i broni pancernej z tego okresu. Mam też ochotę na cofnięcie się do I wojny światowej. Ogólnie interesują mnie przyczyny, przebieg i następstwa tych dwóch katastrof, które nawiedziły ludzkość.
Książki historyczne nie są moją ulubioną rzeczą niestety, ale podziwiam pasje :)
Maciek

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Maciek »

Dzień dobry, Pani Programistko!
Greensocks
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 25 lut 2019, 13:43

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Greensocks »

Maciek pisze: 14 mar 2019, 17:59 Dzień dobry, Pani Programistko!
Hej! Dopiero początkującą programistką jestem, ale staram się przyswajać nową wiedzę w tej dziedzinie :D
ODPOWIEDZ