Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek poczuć pociąg seksualny?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
pufa

Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek poczuć pociąg seksualny?

Post autor: pufa »

Hejo
Ostatnio zmieniony 20 sty 2021, 16:27 przez pufa, łącznie zmieniany 1 raz.
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek poczuć pociąg seksualny?

Post autor: Nautilus1992 »

Pociąg seksualny zdarza mi się odczuć, ale tylko do osoby, w której jestem zakochany.
Te motyle w brzuchu to może być zwykły objaw zauroczenia się osobą, z którą rozmawiałaś. Poprzez ten wybuch w brzuchu masz na myśli orgazm? Może ta lekarka w pewien sposób była dla Ciebie atrakcyjna i stąd taka reakcja organizmu?
pufa

Re: Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek poczuć pociąg seksualny?

Post autor: pufa »

;)
Ostatnio zmieniony 1 lut 2021, 19:08 przez pufa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
no name inc.
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2019, 16:54

Re: Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek poczuć pociąg seksualny?

Post autor: no name inc. »

NazywamSieNiebo pisze: 2 mar 2019, 08:53 Nie wiem czy to orgazm, bo nigdy wcześniej nie miałam takiego doznania. Ale mogę przypuszczać, że tak.
Jako osoba doświadczona w temacie orgazmu powiem Ci, że to chyba nie był orgazm.. Orgazmu nie odczuwa się w brzuchu tylko "tam". Jeżeli dzieje Ci się coś w brzuchu to jest to spowodowane emocjami, np dużo osób cierpi na bóle żołądka ze stresu.
R.I.P
pufa

Re: Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek poczuć pociąg seksualny?

Post autor: pufa »

Hmm
Ostatnio zmieniony 1 lut 2021, 19:08 przez pufa, łącznie zmieniany 2 razy.
Nightfall

Re: Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek poczuć pociąg seksualny?

Post autor: Nightfall »

Aseksualność to spektrum. Będą osoby askesualne, których pociąg seksualny jest na poziomie zera, jak i osoby, które w różnym stopniu go odczuwają (jednak w dużo słabszym niż osoby seksualne). Może te wspomniane osoby, jakoś Cię pociągały i nie jesteś tak czysto aseksualna, a bardziej grey.
Awatar użytkownika
pingwinka
ASiołek
Posty: 99
Rejestracja: 13 wrz 2016, 21:22

Re: Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek poczuć pociąg seksualny?

Post autor: pingwinka »

Jak mnie partner "nastroi" to odczuwam podniecenie i mam orgazm. Czasem jak coś czytam czy oglądam erotycznego to też czuję lekkie podniecenie, ale nigdy nie zdarzyło mi się to tylko patrząc na kogoś czy myśląc o nim.
pufa

Re: Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek poczuć pociąg seksualny?

Post autor: pufa »

;)
Ostatnio zmieniony 1 lut 2021, 19:07 przez pufa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek poczuć pociąg seksualny?

Post autor: BardzoLittle »

Raczej chęć spróbowania, a niż sam pociąg. Aczkolwiek parcie na seks mam zerowe.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
Nikia
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 30 mar 2019, 12:10

Re: Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek poczuć pociąg seksualny?

Post autor: Nikia »

NazywamSieNiebo pisze: 1 mar 2019, 20:08 Pytam bo uważam się za osobę aseksualną, ale ostatnio " coś " poczułam. Utożsamiam to z jakąś reakcją seksualną. Ale nie mam pewności bo wydarzyło się to nie w sytuacji czysto seksualnej. Mianowicie zapatrzylam się w oczy drugiej osoby ( dosyć długo), gdy wróciłam do domu i przypomniałam sobie o tej sytuacji to zaczęłam mieć " motyle w brzuchu" . Druga sytuacja gdy byłam u lekarki to ona często się do mnie uśmiechała, i znowu gdy wróciłam do domu przypomniałam sobie to i czułam że dzieje się coś z moimi genitaliami A potem taki " wybuch " w moim brzuchu na początku przyjemny A w kulminacyjnym punkcie nawet bolesny. To są dwie różne osoby, mało mi znane. Co o tym myślicie...?
Nikt tutaj nie udzieli ci prawidłowej odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek poczuć pociąg seksualny?

Post autor: Keri »

Matko..
Zwykłe zauroczenie, które u większości się zdarza. Czemu mylicie zauroczenie pociągiem? Pociąg to po prostu odczuwania w kimś chęci nie tyle samego uprawiania seksu, co dla was ta osoba jest mega podniecająca, że myślicie tylko o tej osobie pod kątem seksu. To wersja skrajna i maksymalna.

W samym pociągu chodzi o postrzeganie danej osoby pod katem atrakcyjności seksualnej, podniecania się na widok danej osoby i rosnąca "chcica" :P

U ciebie typowe zauroczenie, fascynacja osobą, która ogólnie jest atrakcyjna i tobie urodą pasuje :P
No BIG DEAL :P
ODPOWIEDZ