kolejna Aska ze starszego pokolenia

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Tomasina
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwie 2019, 11:59

kolejna Aska ze starszego pokolenia

Post autor: Tomasina »

Cześć! To mój pierwszy post i pierwszy występ w roli Aski. Odkrycie, kim jestem zabrało mi duuużo czasu:-).
Jestem ze Śląska, lubię piesze wędrówki, literaturę, kino, dziką przyrodę i zwierzęta. Chętnie pogadam o różnych sprawach. Fajnie, że jesteście! Czy wątek dotyczący "pokoju dla starszych Asów" jest jeszcze jakoś aktywny? Nie, żebym była za podziałami, ale ostatnio miałam trudne doświadczenia z "młodzieżą" - to inny świat: szybki, wirtualny, depczący innym po odciskach. Ja mam naturę kontemplacyjną. Męczy mnie pośpiech, blichtr i parcie na karierę.
Awatar użytkownika
jara135
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 4 lut 2019, 18:59

Re: kolejna Aska ze starszego pokolenia

Post autor: jara135 »

Czesc,nie napisalas ile masz lat?ja z lodzkiego tez szukam aski do stalego bialego zwiazku ale zamieszkanie u mnie ,nie chetnie zmieniam miejscowosci ;)jak chcesz napisac prywatnie to napisz 5 postow na forum i Ci odblokuja wiadomosci prywatne ,pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: kolejna Aska ze starszego pokolenia

Post autor: urtika »

Na powitanie dla Ciebie :ciasto: i :kawa:
Pokój dla "starszych" asów, jak równiez wszystkie inne miejsca na forum jak najbardziej aktywne i zachęcające do pisania.
Dokładnego wieku podawac nie musisz, wiadomo,że kobiet o wiek się nie pyta. Wystarczy, że napiszesz czy masz więcej czy mniej niż 38, gdyż jest to górna granica, powyżej której pan jara135 nie jest kobietami zainteresowany. :P
Quirkyalone
Tomasina
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwie 2019, 11:59

Re: kolejna Aska ze starszego pokolenia

Post autor: Tomasina »

Dzięki za kawę i coś do niej, urtika. Miło:-).
Co do lat, raczej sporo powyżej 38. Ale duchem 18. Zawsze.
Acha, no i nie interesuje mnie przeprowadzka i zamieszkanie razem, jara135. Potrzebuję dużo przestrzeni osobistej.
Awatar użytkownika
jara135
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 4 lut 2019, 18:59

Re: kolejna Aska ze starszego pokolenia

Post autor: jara135 »

To czego szukasz na forum?Jak chcesz to napisz ,ja tylko staly zwiazek z ladna dziewczyna ;)ps.Nie sluchaj co pisze urtika ,moze byc i starsza ale w miare szczupla i ladna czyli w moim stylu ;P
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: kolejna Aska ze starszego pokolenia

Post autor: BardzoLittle »

Ja jestem z młodego pokolenia, ale nie czuję się dodany do odpowiednich czasów. Wędrówki piesze... uwielbiam.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
Tomasina
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwie 2019, 11:59

Re: kolejna Aska ze starszego pokolenia

Post autor: Tomasina »

Czego szukam na forum? Wspólnoty doświadczeń, wymiany myśli. Braterstwa (siostrzeństwa?) dusz. Do związku jestem trudna i nieufna :( . Wymagająca. Więc raczej odpada... Ale chętnie czytam Wasze posty, dowiaduję się, co Was cieszy, co martwi. Ja przez pół wieku nie wiedziałam, co ze mną "nie tak": dlaczego inaczej przeżywam związki i w ogóle, o co chodzi z tym seksem?? Dobry kawał, nie? Dowiedzieć się, że jesteś aską w drugiej połowie życia. Więc interesuje mnie, jak Wy sobie z tym radzicie. Jak radzicie sobie z rozpadem związku, który miał trwać "do końca świata i jeden dzień" a przerodził się w toksyczny, bo obydwie strony tak bardzo chciały dotrzymać słowa.
krychu_m
łASuch
Posty: 186
Rejestracja: 5 lis 2017, 20:27

Re: kolejna Aska ze starszego pokolenia

Post autor: krychu_m »

Witaj Tomasina

No cóż, ja podchodzę do tego: niczego nie wykluczam, ale też nic na siłę. Jeśli chodzi o związek, choć go co do zasady nie wykluczam to myślę że nie jest to tematem dobrym na forum i raczej jeszcze wiele czasu minie zanim zdecyduje się z kimś być do końca świata i jeden dzień dłużej. Chętny jestem natomiast na zwykłą znajomość, głównie on line, choć nie wykluczam też poznania się w realnym świecie, ale tutaj oczywiście do tanga trzeba dwojga. :) Jeśli więc masz chęć od czasu do czasu popisać o sprawach ważnych i tych mniej ważnych to zapraszam.

pozdrawiam

Krzysztof
Tomasina
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwie 2019, 11:59

Re: kolejna Aska ze starszego pokolenia

Post autor: Tomasina »

Witaj Krzysztof,

W sumie też niczego nie wykluczam i niczego nie zakładam. A w ogóle skąd jesteś? Ja ze Śląska. Widziałam, że Śląsk na forum prężnie działa - choć nie wiem, czy udało im się w końcu spotkać.

Z innej beczki, zaczęłam znów chodzić do kina. Studyjne, moje ulubione. Polecam film "Yuli" - o chłopaku z kubańskich slumsów, który został słynnym tancerzem i pierwszym czarnym Romeo w historii światowego baletu. W czasie seansu chusteczki szły w ruch!
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: kolejna Aska ze starszego pokolenia

Post autor: urtika »

Tomasina pisze: 3 maja 2019, 14:45 Widziałam, że Śląsk na forum prężnie działa - choć nie wiem, czy udało im się w końcu spotkać.
Pewnie, ze się udało, nie raz nie dwa; patrz dział "Spotkajmy się".
Quirkyalone
krychu_m
łASuch
Posty: 186
Rejestracja: 5 lis 2017, 20:27

Re: kolejna Aska ze starszego pokolenia

Post autor: krychu_m »

Tomasina pisze: 3 maja 2019, 14:45 A w ogóle skąd jesteś? Ja ze Śląska
No cóż ja jestem z okolic Łodzi, ale wiesz w dzisiejszych czasach, jeśli się chce to się odległość pokona.
Tomasina pisze: 3 maja 2019, 14:45 Polecam film "Yuli"
Musze obejrzeć choć muszę przyznać że ostatnio ciężko mnie zadowolić jeśli chodzi o film. Do kina co prawda chodzę, ale nie pamiętam już kiedy ostatni raz byłem naprawdę usatysfakcjonowany filmem. Ostatnio byłem na Kogel Mogel III i uznałem go za mocno naciągany średniak któremu daleko do pierwszych dwóch części.
Tomasina
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwie 2019, 11:59

Re: kolejna Aska ze starszego pokolenia

Post autor: Tomasina »

Dzięki, Urtika, za update'a w kwestii Śląska!

Co do kina, Krzysztofie, też rzadko chodzę, choć postanowiłam to zmienić. Kiedyś byłam na bieżąco z repertuarem kin studyjnych.
A więc jesteś z Łodzi? Ciekawe miasto. Byłam tam kilkakrotnie, ostatni raz na koncercie Leonarda Cohena - jego ostatnia trasa koncertowa w Europie. Ale był czad!!! Nocowałam w jakimś sympatycznym hostelu wegańskim, strasznie fajna młodzież go prowadzi, niestety, nie pamiętam nazwy.
Tak na marginesie, jestem niekonsekwentną wegetarianką, która ciąży ku weganizmowi...
AnjaAnja
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 7 maja 2019, 16:39

Re: kolejna Aska ze starszego pokolenia

Post autor: AnjaAnja »

Witam i pozdrawiam:))
ODPOWIEDZ