Kłaniam się

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
hidheim

Kłaniam się

Post autor: hidheim »

Pozdrawiam Was wszystkich ciepło!


Dojście do momentu przyznania się do aseksualizmu zajęło mi trochę czasu.
Jednak cieszę się, że realizacja nadeszła w młodym wieku (20) i jest to jakiś krok naprzód.
Kamień z serca, że istnieją takie miejsca.

Pozwolę skorzystać sobie z okazji, by się przedstawić. Żebyście wiedzieli z kim macie do czynienia.

Otóż jestem pasjonatką i zapamiętałym samoukiem, który wyjechał do stolicy spełniać swoje cele. W życiu zajmuję się takimi sprawami jak concept art, ilustracje, modelowanie 3D, animacja 2D i generalnie obrabiam sporo tematów związanych z tymi klimatami. Mam wady. Jestem cynikiem, uwielbiam czepiać się szczegołów, irytuje mnie brak zdecydowania, jestem uparta, przeklinam. Cenię sobie punktualność, nieśmieszne żarty, owoce morza, przyjaźń, słabe szkice, sesje rpg, rozmowy oraz (przede wszystkim) rozwijanie siebie i swoich pasji.

Czego właściwie szukam na tym forum?
Przyjemnych rozmów, wymiany myśli i doświadczeń. Chcę poczytać o tym, co Was w życiu spotyka i jak sobie z tym radzicie.
Poruszania tematów, które zbudują człowieka i trochę go naprostują. Liczę na poznanie osób, które nie będą mnie oceniać przez ten pryzmat aseksualizmu, którym nie trzeba będzie cierpliwie tłumaczyć podstawowych faktów.
Interesuje mnie też wiedza, badania, artykuły... Do sporej części tego typu contentu doszłam samodzielnie, ale byłabym dozgonnie wdzięczna za wskazanie stron, linków, filmów czy innych tego typu rzeczy, które jakoś poszerzą ogląd na sprawę.


Jeszcze raz: miło jest mi Was wszystkich poznać.
Kamilos93
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 3 maja 2019, 21:59

Re: Kłaniam się

Post autor: Kamilos93 »

Witam
Niedorzeczna

Re: Kłaniam się

Post autor: Niedorzeczna »

Witaj :)
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Kłaniam się

Post autor: Nemek »

Cześć!
Mam nadzieję, że odnajdziesz się na forum, i jeśli chcesz to pisz :)
krychu_m
łASuch
Posty: 186
Rejestracja: 5 lis 2017, 20:27

Re: Kłaniam się

Post autor: krychu_m »

Witaj Heidheim,

Miło mi że zawitałaś na to forum. Mam nadzieje że znajdziesz tu ciekawe osoby. Jeśli chodzi o rozmowę to na mnie możesz liczyć, jestem co prawda dużo starszy ale w rozmowie mi to absolutnie nie przeszkadza, zwłaszcza internetowej.

Miłego dnia ci życzę
Awatar użytkownika
Magira
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 22 kwie 2019, 21:41

Re: Kłaniam się

Post autor: Magira »

Witam i pozdrawiam ;)
Też zbieram się do Warszawy, także kiedyś można się zmówić na sesje RPG, widzę, że na forum jest sporo fanów gier :)
Fatum
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2019, 19:47

Re: Kłaniam się

Post autor: Fatum »

Cześć
NewYork94
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 5 maja 2019, 19:18

Re: Kłaniam się

Post autor: NewYork94 »

Hej :)
ODPOWIEDZ