Niepewne Hej...

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
WithinTheRose
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 5 maja 2019, 22:11

Niepewne Hej...

Post autor: WithinTheRose »

Hejka
Chciałabym serdecznie się z wami wszystkimi przywitać. Jestem nieśmiałą 22 latką, studiuję, mieszkam we Wrocławiu, uwielbiam góry, fantastyczne książki, metalową muzykę i siedzenie całymi dniami w laboratorium . Nadal nie jestem w 100 % pewna że jestem asem, ale czytając to forum, wasze wyznania i pytania, i wiedząc to co czuje w środku stwierdzam ,że idealnie Was rozumiem. Może kiedyś jak nabiorę więcej odwagi, to opowiem wam moją historię. A co chciałbym powiedzieć ? A to ,że czując że jest się trochę inna od reszty społeczeństwa trudno jest żyć, uśmiechać się na każdym kroku, udawać że jest w porządku, a najgorsze że nie mam komu powiedzieć. Mam nadzieję, że znajdę w was oparcie
Wybaczcie mi jeśli moje zdania nie mają sensu, ale ciężko mi pisać te słowa
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Niepewne Hej...

Post autor: Nautilus1992 »

Cześć.
Fajnie, że odważyłaś się napisać. Takie uczucie bycia innym potrafi dokopać, ale na to też są sposoby. Dołączenie do forum powinno odrobinę pomóc, bo fajnie jest należeć do grupy ludzi myślących podobnie i jednocześnie wzajemnie się wspierających. No i przy okazji można powalczyć z nieśmiałością :)

Witamy na forum! :ciasto:
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Niepewne Hej...

Post autor: Małgorzata95 »

Super, że się przełamałaś. Witaj na forum. :ciasto: :D
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
Awatar użytkownika
jara135
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 4 lut 2019, 18:59

Re: Niepewne Hej...

Post autor: jara135 »

Czesc :surprisebox:
Witaj na forum szkoda ze tak daleko mieszkasz ,ja woj lodzkie ale jakbys chciala mnie poznac pisz na maila tez jestem asek ale troche starszy :D
jaroslaw1577@gmail.com pozdrawiam serdecznie jara135
Kanar
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 26 sie 2017, 13:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: Niepewne Hej...

Post autor: Kanar »

Czeeeść, jestem również z Wrocławia,
masz za mało postów żeby wysyłać wiadomości prywatne, jeśli jesteś zainteresowana nawiązaniem znajomości, podaj proszę jakiś alternatywny kontakt. Pozdrawiam.
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Niepewne Hej...

Post autor: Nemek »

Hej!
Tak patrzę, że mamy podobne zainteresowania (książki, laboratoria).
Nie wiem czy nadaję się do wysłuchania, ale mogę spróbować :)
Jeśli chcesz, to napisz.
Awatar użytkownika
Magira
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 22 kwie 2019, 21:41

Re: Niepewne Hej...

Post autor: Magira »

Stanowcze HEJ! ;)

Mam nadzieję, że to forum pomoże ci się otworzyć i dowiesz się jednej rzeczy: wokół nas jest więcej Asów niż sami to przypuszczamy ;)
Jakbyś chciała porozmawiać to zapraszam. Jestem w podobnym wieku (23) i chociaż ze mnie umysł humanistyczny to z pewnością znajdziemy wspólne tematy ;) Chociażby o niepewności wśród ludzi.
Pozdriawiam
ODPOWIEDZ