Spotkania forumowe :)

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy byłeś/aś na jakimś spotkaniu forumowym? Jeżeli tak, to czy będziesz uczestniczyć w kolejnych spotkaniach?

Tak byłem/am i chętnie spotkam się ponownie
19
27%
Tak byłem/am, ale nie chcę już więcej się spotkać
0
Brak głosów
Tak byłem/am, chętnie bym się jeszcze spotkał/a, ale niektóre osoby nie przypadły mi do gustu i zastanowię się nad następnym spotkaniem
4
6%
Nie nie byłem/am, chcę się spotkać, ale nie mam odwagi
18
26%
Nie nie byłem/am, ale czekam do najbliższego możliwego spotkania
21
30%
Nie nie byłem/am i nie będę, ponieważ odstraszyły mnie niektóre osoby z forum
1
1%
Nie nie byłem/am i nie mam potrzeby być
7
10%
 
Liczba głosów: 70

Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Spotkania forumowe :)

Post autor: Viljar »

Właśnie dostałem na prywatną skrzynkę dwie wiadomości... sprzed ponad roku! Co ciekawe, nie mogę ich odczytać, ale mniejsza z tym. Dotyczą one bowiem, sądząc po temacie, pewnego spotkania, które właśnie przed ponad rokiem miało się odbyć w Poznaniu. Sprawa zmusiła mnie ponownie do zastanowienia się nad pewną rzeczą, która, przyznaję, jest dla mnie kompletnie niezrozumiała.

Otóż, kiedy organizuje się tutaj jakieś spotkania użytkowników, sumiennie rugana jest każda osoba, która ośmiela się podać na forum już nawet nie czas i miejsce spotkania, ale nawet miejsce, gdzie można przenocować czy coś zjeść. Kiedy poprosiłem o wyjaśnienie, nie doczekałem się go, w zamian dostałem ochrzan za niepodporządkowanie się czemuś, co nazwano AS-ową teorią spisku. Czy ktoś, kto uczestniczył w takich spotkaniach, może mi jak głupiemu wyjaśnić, o co kaman? Bo to trochę wygląda jak wzajemnie wspieranie czyjejś paranoi i mam nadzieję, że istnieje lepsze wyjaśnienie.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Spotkania forumowe :)

Post autor: dimgraf »

Jeśli ciebie dobrze Viljar rozumiem to podejrzewam, iż te osoby po prostu obawiają się, że ktoś się dowie o ich odmienności i będzie chciał to wykorzystać. Ale nie wiem. Osobiście ja podałem konkretną datę i miejsce w moim zaproszeniu.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
BlackCherry
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:47

Re: Spotkania forumowe :)

Post autor: BlackCherry »

Nigdy nie byłam na takim spotkaniu z chęcią bym na takie poszła Ale trochę się cykam
Mati09
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2019, 22:28

Re: Spotkania forumowe :)

Post autor: Mati09 »

BlackCherry pisze: 18 maja 2019, 20:23 Nigdy nie byłam na takim spotkaniu z chęcią bym na takie poszła Ale trochę się cykam
jeżeli nie ma mnie na spotkaniu (nigdy nie byłem) to nie masz się co cykać :P
A w zasadzie czego się cykasz ?
ODPOWIEDZ