Cześć?

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
queen-of-drama
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 4 cze 2019, 22:06

Cześć?

Post autor: queen-of-drama »

Cześć wszystkim.
Od razu zaznaczę, że jestem osobą, która nie używa emotikon za często, właściwie to prawie nigdy. Preferuję raczej rozmowy przez telefon lub w 4 oczy.
Nie wiem tak naprawdę czy jestem aseksualna, ale do końca seksualna to też nie jestem. Mogę się określić jako grey - a.
Czuję się samotnie i to bardzo, a także odczuwam wielkie niezrozumienie ze strony otoczenia oraz to, że teraz słowa traktowane są bardzo powierzchownie. To jest coś śliskiego, możesz powiedzieć wszystko, ale niekoniecznie musisz brać za to odpowiedzialność. Poznaję facetów, mnóstwo, ale kiedy widzą, że ja chcę z nimi rozmawiać i w zasadzie głównie tylko rozmawiać to bardzo często dają sobie ze mną spokój. Wszyscy traktują mnie jak głupią blondynkę, ale pozwalam im na to. Byłam w jednym związku, ale nie mogłam dogadać się z moim partnerem, bo chciał mnie zmienić. Nie podobało się jemu to, że mam swoje życie, znajomych i pasje.
Czego pragnę od ewentualnego partnera? Akceptacji, ale takiej 100%.
Jestem osobą, która ma w sobie dużo pozytywnej energii i mnóstwo pomysłów, ale czasami przychodzą takie dni, że sama nie wiem już kim jestem i chciałabym porozmawiać z osobami, które też poszukują swojego miejsca w świecie.
Uśmiech losu :D
"Czego sam nie pragniesz, nie czyń drugiemu" Konfucjusz
Awatar użytkownika
Rosomak
ASiołek
Posty: 79
Rejestracja: 1 cze 2019, 07:50

Re: Cześć?

Post autor: Rosomak »

Witaj! :D :ciasto:
BlackCherry
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:47

Re: Cześć?

Post autor: BlackCherry »

Witaj na naszym forum
Awatar użytkownika
707
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 5 cze 2019, 17:26

Re: Cześć?

Post autor: 707 »

Hej!
GG: 68429509
Na pewno znajdziemy wspólny temat! :D
ODPOWIEDZ