Ekhem ekhem...

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
ósemka
starszASek
Posty: 39
Rejestracja: 2 lis 2018, 06:33

Re: Ekhem ekhem...

Post autor: ósemka »

Tomasz84 pisze: 26 cze 2019, 22:58 Z ta niesmialoscia jest tak, ze przechodzi z wiekiem🙂 Co prawda jest to wolny proces i pozostanie jakis element w roznych sytuacjach, ale jest to do ogarniecia😉
Być może niektórym przechodzi, jednak chyba spora część nieśmiałych dalej pozostaje nieśmiałymi wraz z wiekiem. To raczej taka cecha charakteru. Jasne że i charakter się czasem z wiekiem i przebytymi doświadczeniami zmienia ale nie zawsze. Także niektórzy dalej są "starzy" i nieśmiali :) Znam i takich ludzi :)
Awatar użytkownika
Dusky
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:04

Re: Ekhem ekhem...

Post autor: Dusky »

Astridowa pisze: 22 cze 2019, 22:11
Hm, wolisz dc?
Sam nie wiem. W ogóle nie pałam specjalnym entuzjazmem do superbohaterow. Z dwojga złego to powiedzmy że wolę klasykę w postaci Batmana i Supermana. Ja ogólnie jestem ciężkim przypadkiem bo strasznie lubię książki s-f, a nie do końca trawie filmy czy gry w takiej tematyce xD
Astridowa
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 9 cze 2019, 18:06

Re: Ekhem ekhem...

Post autor: Astridowa »

.
Ostatnio zmieniony 17 lip 2019, 09:27 przez Astridowa, łącznie zmieniany 1 raz.
The only thing I know is this: I am full of wounds and still standing on my feet.
Awatar użytkownika
Dusky
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:04

Re: Ekhem ekhem...

Post autor: Dusky »

Astridowa pisze: 27 cze 2019, 15:36 No to faktycznie ciężki przypadek ale nie znaczy, że zły xD ja kocham superbohaterów od zawsze ale jednak jestem team Spiderman chociażby. Co do literatury i gier to w sumie zależy
Dobra, Spiderman też daje radę. Gdzieś go też możemy chyba zaliczyć do tej klasyki superbohaterow których znają wszyscy :) to taka święta trójca razem z Batmanem i Supermanem. Od czego u Ciebie zależy wybór literatury i gier? Ja sam grał bym więcej, ale czasu juz okrojony mam mocno.
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Ekhem ekhem...

Post autor: Nemek »

Astridowa pisze: 15 cze 2019, 16:34
Miło Cię poznać, Aniu. Bardzo się cieszę, że z Twoją nieśmiałością już lepiej. Może kiedyś zdradzisz mi pare swoich patentów!
Jakkolwiek banalnie to zabrzmi... przebywanie z ludźmi wśród których czujesz się dobrze.
Podczas liceum mieszkałam w bursie, więc cały czas byłam otoczona ludźmi. Na początku to była tortura, jedyne co mnie ratowało przed stratą rozumu to weekendy w domu. Ale z czasem, gdy moi przyjaciele się wprowadzili, było coraz lepiej.
Wciąż mam ,,problemy" z moją nieśmiałością, ale już nie takie jak kiedyś. :mrgreen:
Astridowa
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 9 cze 2019, 18:06

Re: Ekhem ekhem...

Post autor: Astridowa »

.
Ostatnio zmieniony 17 lip 2019, 09:27 przez Astridowa, łącznie zmieniany 1 raz.
The only thing I know is this: I am full of wounds and still standing on my feet.
Astridowa
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 9 cze 2019, 18:06

Re: Ekhem ekhem...

Post autor: Astridowa »

.
The only thing I know is this: I am full of wounds and still standing on my feet.
ODPOWIEDZ