Profanacja Matki Bożej Królowej Polski.

Dla ludzi o mocnych nerwach i nadprogramowej cierpliwości, czyli flame'y i offtopy wszelkiej maści tylko tutaj!
zewsząd i znikąd
pASibrzuch
Posty: 246
Rejestracja: 30 lip 2014, 11:07

Re: Profanacja Matki Bożej Królowej Polski.

Post autor: zewsząd i znikąd »

Nie wchodzę na prawicowe szmatławce.

Nie popieram ani strategii kościoła katolickiego, ani ideologii antyreligijnych.
I co to jest "niewolnictwo LGBT"? Przyznaję się bez bicia: TAK, UWAŻAM, ŻE MIŁOŚĆ JEDNOPŁCIOWA JEST CZYSTYM DOBREM I ŻE NIE MA W NIEJ ANI CIENIA ZŁA, GRZECHU, NIEMORALNOŚCI ANI NIENORMALNOŚCI.
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Profanacja Matki Bożej Królowej Polski.

Post autor: panna_x »

Ja popieram lgbt i jestem przeciwniczką kk. Oraz innych religii. KK sprofanował też lgbt wystawiając taką tabliczkę obok Grobu Pańskiego w czasie Wielkanocy, obok tabliczek z gender chciwością zazdrością nienawiścią i innym grzechami. Wet za wet. Natomiast uważam też, że sobie na to pozwalają ( tęczowa Maryja, wystawa z genitaliami na krzyżu), bo mogą, w sensie wiedzą, że nikt nic nie zrobi. Jakoś nikt nigdzie nie zrobil tęczowego Mahometa, a islam też prześladuje lgbt, choćby karą więzienia czy śmierci. Jak raz zrobiono karykaturę Mahometa, była rzeźnia w redakcji we Francji. Stąd prosty wniosek: lewica uderza tam, gdzie wie, że nic jej nie grozi. Tak uważam. Co do profanacji sacrum, to na dużą skalę jest na Zachodzie np obrazy Jezusa i Maryji w toalecie w Belgii czy przerabianie kościołów na dyskoteki na Zachodzie. I nie uważam, że to dobre. Wizerunki powinny być w miejscach kultu dla osób wierzących w nie, nie powinny być wyśmiewane przez laickie państwo jak ta akcja z toaletą ani też stawiane na piedestale np w państwowych urzędach.
stendai

Re: Profanacja Matki Bożej Królowej Polski.

Post autor: stendai »

Ja jestem za delegalizacją KK jako organizacją, która na przestrzeni wieków wyrządziła ogrom krzywdo wszystkim wyznaniom. Indoktrynacja, czysta propaganda, rozpowszechnianie kłamstw, żerowanie na naiwności biednych i słabych - to główne wyznaczniki tego zgromadzenia.

NIE DLA ZBRODNIARZY.
Awatar użytkownika
no name inc.
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2019, 16:54

Filozofia Krzysia

Post autor: no name inc. »

zewsząd i znikąd pisze: 7 maja 2019, 15:25 Będzie spokój, Nikia dostał(a) bana. :)
Z tego co zauważyłem Nikia to on. Chociaż z tym osobnikiem nigdy nic nie wiadomo. Z resztą co z tego, że ma bana. Zrobi sobie nowe konto i znowu hulaj dusza piekła ni ma. Ogólnie przeraża mnie ta epidemia trolli w ostatnich czasach, ktoś się uwziął czy co?
R.I.P
Joinqu
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 12 maja 2019, 17:16

Re: Profanacja Matki Bożej Królowej Polski.

Post autor: Joinqu »

zewsząd i znikąd pisze: 28 kwie 2019, 10:03 Nie wchodzę na prawicowe szmatławce.

Nie popieram ani strategii kościoła katolickiego, ani ideologii antyreligijnych.
I co to jest "niewolnictwo LGBT"? Przyznaję się bez bicia: TAK, UWAŻAM, ŻE MIŁOŚĆ JEDNOPŁCIOWA JEST CZYSTYM DOBREM I ŻE NIE MA W NIEJ ANI CIENIA ZŁA, GRZECHU, NIEMORALNOŚCI ANI NIENORMALNOŚCI.
gdzie widzisz niewolnictwo lgbt ? :lol:
Joinqu
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 12 maja 2019, 17:16

Re: Profanacja Matki Bożej Królowej Polski.

Post autor: Joinqu »

no name inc. pisze: 7 maja 2019, 23:18
zewsząd i znikąd pisze: 7 maja 2019, 15:25 Będzie spokój, Nikia dostał(a) bana. :)
Z tego co zauważyłem Nikia to on. Chociaż z tym osobnikiem nigdy nic nie wiadomo. Z resztą co z tego, że ma bana. Zrobi sobie nowe konto i znowu hulaj dusza piekła ni ma. Ogólnie przeraża mnie ta epidemia trolli w ostatnich czasach, ktoś się uwziął czy co?
bo ty byś mnie żle wychowany prawie człowieku chciał do piekła wsadzić. :cry:
Awatar użytkownika
no name inc.
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2019, 16:54

Re: Profanacja Matki Bożej Królowej Polski.

Post autor: no name inc. »

Joinqu pisze: 25 lip 2019, 18:31
no name inc. pisze: 7 maja 2019, 23:18
zewsząd i znikąd pisze: 7 maja 2019, 15:25 Będzie spokój, Nikia dostał(a) bana. :)
Z tego co zauważyłem Nikia to on. Chociaż z tym osobnikiem nigdy nic nie wiadomo. Z resztą co z tego, że ma bana. Zrobi sobie nowe konto i znowu hulaj dusza piekła ni ma. Ogólnie przeraża mnie ta epidemia trolli w ostatnich czasach, ktoś się uwziął czy co?
bo ty byś mnie żle wychowany prawie człowieku chciał do piekła wsadzić. :cry:
Nie martw się, nie przyjmuję plebsu w moje progi :diabel:
R.I.P
Joinqu
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 12 maja 2019, 17:16

Re: Profanacja Matki Bożej Królowej Polski.

Post autor: Joinqu »

no name inc. pisze: 26 lip 2019, 01:01
Joinqu pisze: 25 lip 2019, 18:31
no name inc. pisze: 7 maja 2019, 23:18

Z tego co zauważyłem Nikia to on. Chociaż z tym osobnikiem nigdy nic nie wiadomo. Z resztą co z tego, że ma bana. Zrobi sobie nowe konto i znowu hulaj dusza piekła ni ma. Ogólnie przeraża mnie ta epidemia trolli w ostatnich czasach, ktoś się uwziął czy co?
bo ty byś mnie żle wychowany prawie człowieku chciał do piekła wsadzić. :cry:
Nie martw się, nie przyjmuję plebsu w moje progi :diabel:
zaiste :x
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: Profanacja Matki Bożej Królowej Polski.

Post autor: BardzoLittle »

Profanowanie Matki Bożej było, jest i będzie beznadziejne, tak samo jak wyśmiewanie par jednopłciowych. Ludzie z LGBT chcą szacunku, ale sami nie zawsze go dają, to samo tyczy się przedstawicieli kościoła. Problemem jest hipokryzja i mało otwarty umysł. Szanujmy się, tak po prostu.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Profanacja Matki Bożej Królowej Polski.

Post autor: Viljar »

Osoby odpowiedzialne za tę szopkę sprawiają, że przeciętny Janusz widzi samo zło we wszystkich homoseksualistach. A że przeciętny Janusz jest w jakimś stopniu religijny lub chociaż wierzący, to czuje raczej niesmak. Ja sam nie uważam się za chrześcijanina, a uważam, że to obrzydliwe i niepotrzebne.

Środowisko LGBT potrzebuje w Polsce poparcia i akceptacji. W Polsce wiele osób jest na jego problemy obojętnych. Mogliby stać się sympatykami, ale przez coś takiego przechodzą na stronę konserwatystów.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Daren
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2019, 14:59

Filozofia Krzysia

Post autor: Daren »

Viljar pisze: 2 sie 2019, 19:32 Osoby odpowiedzialne za tę szopkę sprawiają, że przeciętny Janusz widzi samo zło we wszystkich homoseksualistach. A że przeciętny Janusz jest w jakimś stopniu religijny lub chociaż wierzący, to czuje raczej niesmak. Ja sam nie uważam się za chrześcijanina, a uważam, że to obrzydliwe i niepotrzebne.

Środowisko LGBT potrzebuje w Polsce poparcia i akceptacji. W Polsce wiele osób jest na jego problemy obojętnych. Mogliby stać się sympatykami, ale przez coś takiego przechodzą na stronę konserwatystów.
środowisko lgbt nie potrzebuje akceptacji. To wynika z wiary w boga.
środowisko lgbt posiada wystarczającą swobodę i akceptację - to wynika z ustroju państwa w którym przyszło żyć tym lewakom.
środowisko lgbt chce zmienić ustrój państwa polskiego swoimi roszczeniami bez rozumnymi i tępymi lewackimi wolnościami.
środowisko lgbt jest faszystowskim ruchem gdyż chce wykluczyć z życia - to znaczy pozbawić życia normalnych ludzi takich jak katolicy a sami chcą być panami ale będąc bez rozumu nimi nie będą. :lol: to oczywiste
MarryB
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2019, 16:53

Re: Profanacja Matki Bożej Królowej Polski.

Post autor: MarryB »

Z jednej strony zachęca się do wyrażania własnego zdania, natomiast zaraz jest problem obrażanych uczuć religijnych. Coś wolność słowa i ekspresji zawsze była problematyczna i na to się już nie poradzi. Znam osoby, które szukają tematu do przedrzeźniania czy obrzucania gównem - tak gmerają po prawicowych tabloidach i stronach jakby ich życie od tego zależało. Może i nie zgadzam się z prawicowymi poglądami, nie chodzę też do kościoła (eony minęły od mojej ostatniej wizyty i to na studiach, w ramach zajęć) ale też to co niektórzy ludzie robi godzi w symbole religijne innych. Instytucję kościoła można krytykować, ma na rączkach dużo brudu, ale co komu taka Maryjka zrobiła?

Z księzy co naprawdę mają swoje za uszami niech się śmieją. Oni sobie zasłużyli. Typowy polak cebulak tylko sobie namiesza w głowie, a i jeszcze bardziej się zniechęci do lgbt i innych środowisk, które coraz chętniej i czasem niewybrednie atakują symbole religijne, myśląc, że w ten sposób krytykują samą instytucję kościoła.
Krzyś 1981
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 2 sie 2017, 00:41

śmietnik Krzysia

Post autor: Krzyś 1981 »

ten temat jest jedną z istot lewactwa.... ja napocząłem ten temat, ale post wejściowy został usunięty, zostałem również oskarżony o antysemityzm... a wyrażenie zdania w sposób właściwy i prawdziwy został zinterpretowany przez urtikę jako antysemityzm.... :lol: zrozummy o co tu chodzi ?
fandallo
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 11 gru 2019, 21:19
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Profanacja Matki Bożej Królowej Polski.

Post autor: fandallo »

No i co lewaki - sprofanowaliście Matkę Bożą i co ?
fandallo
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 11 gru 2019, 21:19
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Profanacja Matki Bożej królowej Polski

Post autor: fandallo »

Sprofanowaliście Matkę Bożą i nie czujecie się w odpowiedzialności przeprosić za to.
ODPOWIEDZ