Spam?

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Spam?

Post autor: Nemek »

Witam, mam takie pytanie bardziej organizacyjne... chciałam zamieścić jedną wiadomość, ale okazało się że wykrywana jest ona jako spam. Była to moja wina - przeczytałam regulamin, ale wiadomość ,,Pomoc w obsłudze forum" jakoś mi umknęła. Naprawiłam błąd (usunęłam link do obrazka) ale mimo to wiadomość wciąż oznaczona była jako spam, a ja jako spamer. Przeczytałam chyba wszystkie dostępne informacje odnośnie obsługi forum, ale wciąż nie wiem co jest nie tak! :?

Czy mógłby ktoś wyjaśnić na czym polega tutaj system wykrywania spamu? Oraz co sprawia, że zostaje się uznanym za spamera?

(wiadomość ta ma też charakter testowy bym mogła sprawdzić czy to z tamtą wiadomością jest coś nie tak, czy może straciłam możliwość zamieszczania jakichkolwiek postów )
zimou
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 12 lis 2016, 11:01

Re: Spam?

Post autor: zimou »

każdy nowy użytkownik nie może opublikować linku / adresu e-mail / obrazu. użytkownik musi wymienić kilka prostych wiadomości na forum z innymi, aby odblokować tę funkcję. to samo do wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości.

any new users can't post link/email address/image. the user has to exchange several simple messages on the forum with others to unlock this feature. the same for sending and receiving private messages.
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Spam?

Post autor: Małgorzata95 »

Możecie zrobić coś z tym spamem, który pojawił się kilka dni temu?
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
ODPOWIEDZ