Hello!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Mystery
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2019, 18:29

Hello!

Post autor: Mystery »

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie!
Wbrew pozorom nie jest łatwo napisać coś o sobie, lub po prostu ja nie potrafię. To jest bardzo prawdopodobna wersja, bo chyba z dziesięć - lub nawet piętnaście - minut zajęło mi napisanie tej wiadomości.
Studentka. Domatorka, która nie ma nic przeciwko spędzaniu czasu poza domem, o ile nie są to imprezy, za którymi nie przepada. Abstynentka... Osoba o specyficznym poczuciu humoru. Fanka Harry'ego Pottera oraz książek Agathy Christie, chociaż nie ukrywam, że minęło sporo czasu, odkąd miałam okazję je poczytać. Do ulubionych dzieł pani Christie zaliczam "Zerwane zaręczyny", "Dwanaście prac Herkulesa" oraz "Morderstwo w Orient Expressie".
Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich! :)

Ps. Wydawało mi się, że miałam tutaj wcześniej konto, ale ani nick, ani e-mail nie były zajęte, więc pewnie mi się musiało przyśnić, haha. Anyway, here I am!
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Hello!

Post autor: Naberius »

Witaj :ciasto:

Oj wiem coś o pisaniu postów. Samemu pisało się pierwszy post przez dłuższą chwilę, nawet nie wiem ile razy został zmieniony. Podobnie mam z pisaniem odpowiedzi na inne posty, niby chce coś tam powiedzieć, ale koniec końców usuwam wszystko :lol:
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Awatar użytkownika
aceofswords
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 29 gru 2018, 00:15

Re: Hello!

Post autor: aceofswords »

Mystery pisze: 1 wrz 2019, 19:30 Fanka Harry'ego Pottera oraz książek Agathy Christie, chociaż nie ukrywam, że minęło sporo czasu, odkąd miałam okazję je poczytać. Do ulubionych dzieł pani Christie zaliczam "Zerwane zaręczyny", "Dwanaście prac Herkulesa" oraz "Morderstwo w Orient Expressie".
Cześć :) ja również przepadam za H. Poirot, ale muszę się przyznać, że nigdy nie czytałam jedynie oglądałam filmowe adaptacje prac pani Christie. Odkąd poszłam na studia nie mogę się zebrać, aby skończyć chociaż jedną książkę (mam już zbyt dużo zaczętych), bo jestem zbyt zmęczona czytaniem innych rzeczy... Jeśli można spytać, w którym mieście studiujesz? Jesteś bardziej nakierowana na nauki ścisłe czy humanistyczne? :)
Mystery
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2019, 18:29

Re: Hello!

Post autor: Mystery »

Naberius pisze: 1 wrz 2019, 19:42 Witaj :ciasto:
Dzięki za ciastko!
aceofswords pisze: 1 wrz 2019, 20:01 Cześć ja również przepadam za H. Poirot, ale muszę się przyznać, że nigdy nie czytałam jedynie oglądałam filmowe adaptacje prac pani Christie.
Adaptacja ""Morderstwa w Orient Expressie" była, moim zdaniem, całkiem dobrze zrobiona. Co prawda, jak wspomniałam wcześniej, czytałam książkę jakiś czas temu, więc dokładnie nie pamiętam, czy było wiernie odwzorowane ;) Ogólnie to detektyw Poirot przypadł mi bardziej do gustu niż Panna Marple.
aceofswords pisze: 1 wrz 2019, 20:01 Odkąd poszłam na studia nie mogę się zebrać, aby skończyć chociaż jedną książkę (mam już zbyt dużo zaczętych), bo jestem zbyt zmęczona czytaniem innych rzeczy... Jeśli można spytać, w którym mieście studiujesz? Jesteś bardziej nakierowana na nauki ścisłe czy humanistyczne?
Jakbym czytała o sobie! Co jak co, ale studia są czasochłonne, jeśli oczywiście zależy ci na studiowaniu, a nie na "studiowaniu". Możesz - w mieście powstania Bolka i Lolka, hehe. I na humanistyczne.
Awatar użytkownika
aceofswords
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 29 gru 2018, 00:15

Re: Hello!

Post autor: aceofswords »

Mystery pisze: 1 wrz 2019, 21:11
aceofswords pisze: 1 wrz 2019, 20:01 Cześć ja również przepadam za H. Poirot, ale muszę się przyznać, że nigdy nie czytałam jedynie oglądałam filmowe adaptacje prac pani Christie.
Adaptacja ""Morderstwa w Orient Expressie" była, moim zdaniem, całkiem dobrze zrobiona. Co prawda, jak wspomniałam wcześniej, czytałam książkę jakiś czas temu, więc dokładnie nie pamiętam, czy było wiernie odwzorowane ;) Ogólnie to detektyw Poirot przypadł mi bardziej do gustu niż Panna Marple.
Niestety najnowszej adaptacji Morderstwa w Orient Expressie widziałam jedynie urywki (pracowałam w kinie, kiedy wyszedł film i jakoś nigdy sama na niego nie poszłam), a mówiąc o filmach chodziło mi o serial z Davidem Suchetem (odcinki są na tyle długie, że chyba można je traktować jako osobne filmy, podobnie jak z Sherlockiem BBC czy Granady) :D Pannę Marple również lubię, chociaż Poirot ma swój charakterystyczny belgijski urok :) Jeśli jeszcze nie widziałaś tej serii, bardzo polecam Zagadki kryminalne Panny Fisher (historyczny australijski serial kryminalny) dostępne na Netflixie.
Mystery
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2019, 18:29

Re: Hello!

Post autor: Mystery »

aceofswords pisze: 1 wrz 2019, 21:31
Mystery pisze: 1 wrz 2019, 21:11
aceofswords pisze: 1 wrz 2019, 20:01 Cześć ja również przepadam za H. Poirot, ale muszę się przyznać, że nigdy nie czytałam jedynie oglądałam filmowe adaptacje prac pani Christie.
Adaptacja ""Morderstwa w Orient Expressie" była, moim zdaniem, całkiem dobrze zrobiona. Co prawda, jak wspomniałam wcześniej, czytałam książkę jakiś czas temu, więc dokładnie nie pamiętam, czy było wiernie odwzorowane ;) Ogólnie to detektyw Poirot przypadł mi bardziej do gustu niż Panna Marple.
Niestety najnowszej adaptacji Morderstwa w Orient Expressie widziałam jedynie urywki (pracowałam w kinie, kiedy wyszedł film i jakoś nigdy sama na niego nie poszłam), a mówiąc o filmach chodziło mi o serial z Davidem Suchetem (odcinki są na tyle długie, że chyba można je traktować jako osobne filmy, podobnie jak z Sherlockiem BBC czy Granady) :D Pannę Marple również lubię, chociaż Poirot ma swój charakterystyczny belgijski urok :) Jeśli jeszcze nie widziałaś tej serii, bardzo polecam Zagadki kryminalne Panny Fisher (historyczny australijski serial kryminalny) dostępne na Netflixie.
Ah, serial! Oglądałam kilka odcinków, naprawdę mi się podobał! Jak będę miała więcej czasu, to na pewno sobie pooglądam. Pannę Marple to też lubię, ale jednak Poirot bardziej mnie urzekł :)
Awatar użytkownika
Aniania
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 4 wrz 2019, 21:59

Re: Hello!

Post autor: Aniania »

Mystery pisze: 1 wrz 2019, 19:30Osoba o specyficznym poczuciu humoru. Fanka Harry'ego Pottera
Hmm zaciekawiłaś mnie tym specyficznym poczuciem humoru :mrgreen: No i oczywiście Harry Potter! Wielbię!
Mystery
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2019, 18:29

Re: Hello!

Post autor: Mystery »

Aniania pisze: 5 wrz 2019, 15:52
Mystery pisze: 1 wrz 2019, 19:30Osoba o specyficznym poczuciu humoru. Fanka Harry'ego Pottera
Hmm zaciekawiłaś mnie tym specyficznym poczuciem humoru :mrgreen: No i oczywiście Harry Potter! Wielbię!
Czasem mam - podobno - czarny humor na przemian z ironicznym, ale kto by się tam znał ;)
Przybij piątkę za Pottera!
ODPOWIEDZ