Hejo :D

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Aniania
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 4 wrz 2019, 21:59

Hejo :D

Post autor: Aniania »

Co by tu napisać... Forum odkryłam jakiś czas temu, gdy szukałam informacji o sobie :mrgreen: Mam 29 lat i nigdy nie miałam chłopaka bo zwyczajnie jakoś mnie do tego nie ciągnie... Chociaż ostatnio zakochałam się przez samo pisanie z kolegą (jakieś 5 lat bez spotkania się nawet), no i po wyznaniu mu tego, znajomość się skończyła... Mógł mi chociaż kosza dać a nie bez słowa olać :x Podobają mi się też dziewczyny ubrane jak chłopaki (o rany, ale to brzmi xD ). A sama też lubię się ubierać po męsku, typu szerokie t-shirty, wojskowe buty, bojówki, ostatnio nawet ścięłam swoje długie włosy bo zamarzyła mi się fryzura w stylu shaggy 8) Makijaż? A co to? :lol: Zauważyłam, że dogaduję się lepiej z osobami młodszymi ode mnie lub jak już to w tym samym wieku. Lubię oglądać anime :oops: Grać w gry też lubię, planszowe i komputerowe. Czego szukam? Sama nie wiem. Jestem asem. Kogoś kto mnie polubi taką jaką jestem. Bratniej duszy a może coś więcej, nie wiem ponieważ jeszcze w żadnym związku nie byłam. Boję się samotności... Tym bardziej że jestem jedynaczką i do tego nieśmiałą - ale już zostawiam nieśmiałość za sobą. No, to by było na tyle, całego życiorysu tu pisać nie będę :wink: Ale się rozpisałam :shock:
Mystery
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2019, 18:29

Re: Hejo :D

Post autor: Mystery »

Witaj serdecznie na forum! :ciasto:
Życzę ci, aby udało ci się znaleźć to, czego szukasz :)
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Hejo :D

Post autor: Naberius »

Witaj :ciasto:
Aniania pisze: 4 wrz 2019, 22:31 A sama też lubię się ubierać po męsku, typu szerokie t-shirty, wojskowe buty, bojówki[...]
Męskie ubrania są genialne, a zwłaszcza szerokie koszulki, które są całkiem wygodne 8)
Aniania pisze: 4 wrz 2019, 22:31 Makijaż? A co to?
Jak się dowiesz, to też poproszę o wyjaśnienie. Do tej pory pamiętam 3-4 razy kiedy miało się makijaż, ale jakoś nigdy mi nie przypadło do gustu to całe malowanie się :lol:
Aniania pisze: 4 wrz 2019, 22:31 Lubię oglądać anime
Dobre anime jest dobre. Jest wiele ciekawych, które chcę niby oglądnąć ale jak przychodzi co do czego to jednak mam takie nieee. Oglądało się tylko 4 anime i to tak do końca, chociaż próbowało się aż 6. Preferuje jednak pełnometrażowe.
Aniania pisze: 4 wrz 2019, 22:31 Grać w gry też lubię, planszowe i komputerowe
Jak było się młodszym to wielbiło się planszowymi, możne kiedyś do nich wrócę. Natomiast gry komputerowe... Przy dobrej fabułę to nawet cały dzień i pół nocy spędzić na graniu.

Na koniec. Powodzenia w szukaniu pokrewnej duszy
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Fatum
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2019, 19:47

Re: Hejo :D

Post autor: Fatum »

Hejo, a w jakie to gry grasz? Jestem ciekawa, bo uwielbiam grać z ludźmi, albo choćby patrzeć jak grają w grę z dobrą fabułą. No i teraz nie mam już z kim. Nie jestem chłopczycą więc w sensie romantycznym nie jestem w twoim typie, ale fajnie jest też poznać przyjaciół Asów. Nie napisałam na prywatnyn, bo nie masz jeszcze 5 wiadomości. Skąd jesteś?
Awatar użytkownika
Aniania
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 4 wrz 2019, 21:59

Re: Hejo :D

Post autor: Aniania »

Mystery pisze: 4 wrz 2019, 22:39Witaj serdecznie na forum! :ciasto:
Życzę ci, aby udało ci się znaleźć to, czego szukasz :)
:hello:
Naberius pisze: 5 wrz 2019, 06:58Witaj :ciasto:
Och, dzięki za ciasto - pieczenie ciast jest jednym z moich hobby :mrgreen:
Naberius pisze: 5 wrz 2019, 06:58Męskie ubrania są genialne, a zwłaszcza szerokie koszulki, które są całkiem wygodne 8)
I koszule w kratkę!
Naberius pisze: 5 wrz 2019, 06:58Do tej pory pamiętam 3-4 razy kiedy miało się makijaż, ale jakoś nigdy mi nie przypadło do gustu to całe malowanie się :lol:
Strata cennego czasu, którego można przeznaczyć na coś innego. Mam przyjaciółkę, która jest w tym mistrzem i gdy raz na ruski rok potrzebuję pomalowania się, to idę do niej i mi robi lekki makijaż bez jakiś tam różnych rzeczy ocierających się o czarną magię :lol:
Naberius pisze: 5 wrz 2019, 06:58Oglądało się tylko 4 anime i to tak do końca, chociaż próbowało się aż 6. Preferuje jednak pełnometrażowe.
Ja obejrzałam 250 serii xD No... Sporo z nich to pełnometrażówki, więc jak coś to chętnie coś polecę. Ps. tłumaczenie anime to drugie z moich hobby :mrgreen:
Naberius pisze: 5 wrz 2019, 06:58Na koniec. Powodzenia w szukaniu pokrewnej duszy
Mam nadzieję, że znajdę :wink:
Fatum pisze: 5 wrz 2019, 09:58Hejo, a w jakie to gry grasz? Skąd jesteś?
Gram np. gta sa - samp - tyle że własnie już też nie mam z kim. Gry wojenne typu call of duty, ostatnio przeszłam wiedźmina 1 a zabieram się za wiedźmina 2. Wyścigi samochodowe, gry bijatyki - ale to najlepiej z kimś np. na jednym komputerze na dwóch padach. Jestem z dzikich mazur :lol:

Ps. nie że podobają mi się same chłopczyce, jak już wspomniałam, sama nie wiem czego chcę, nie umiem się określić...
Mystery
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2019, 18:29

Re: Hejo :D

Post autor: Mystery »

Mam nadzieję, że można się wtrącić:
Gram np. gta sa - samp - tyle że własnie już też nie mam z kim.
SAMP rządzi! W jakiego rodzaju wersję grałaś? Tzn, role-player czy raczej takie, gdzie się ściga, strzela do siebie, etc? (bodajże DM, o ile mnie pamięć nie myli). Sama kiedyś grałam w SAMP Role-Player, ale coś mi się stało z GTA, że mimo iż mam oryginalne na płycie, to grać nie mogę, bo każe mi zainstalować (odinstalowałam, bo coś mi się tam zwiesiło raz), a potem komunikat wyskakuje, że niby gra już jest zainstalowana...

PS. Koszule w kratę są mega, chociaż osobiście w nich nie chodzę, ale miałam okazję przymierzyć do przedstawienia w szkole kilka lat temu :D
Awatar użytkownika
Aniania
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 4 wrz 2019, 21:59

Re: Hejo :D

Post autor: Aniania »

Mystery pisze: 5 wrz 2019, 12:17SAMP rządzi! W jakiego rodzaju wersję grałaś? Tzn, role-player czy raczej takie, gdzie się ściga, strzela do siebie, etc?
Hmm, w sumie nie wiem. Był serwer stuntowy, do jazdy raczej. Potem właziliśmy na serwery, gdzie było jak najmniej ludzi - mniejsza szansa na jakiegoś człowieka co od razu by nas ukatrupił :roll: Na role-player też jakoś mi nie szło bo nie wiadomo czemu od razu mnie zabijali :x Graliśmy też w CRMP - czyli zmodowaną rosyjską wersję gta. Wow, ruskie serwery - co się na nich działo... :lol:
Ogarnij swoje gta to może pogramy :mrgreen: A właśnie, co do wymienionego problemu z grą to odinstalować trzeba wszystko (z dokumentów też) a najlepiej jeszcze wyczyścić programem, który usunie wszystkie zbędne pliki. Polecam Glary Utilities 5 - wszystko znajdzie i wyczyści :wink:
Mystery
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2019, 18:29

Re: Hejo :D

Post autor: Mystery »

Aniania pisze: 5 wrz 2019, 15:33
Mystery pisze: 5 wrz 2019, 12:17SAMP rządzi! W jakiego rodzaju wersję grałaś? Tzn, role-player czy raczej takie, gdzie się ściga, strzela do siebie, etc?
Hmm, w sumie nie wiem. Był serwer stuntowy, do jazdy raczej. Potem właziliśmy na serwery, gdzie było jak najmniej ludzi - mniejsza szansa na jakiegoś człowieka co od razu by nas ukatrupił :roll: Na role-player też jakoś mi nie szło bo nie wiadomo czemu od razu mnie zabijali :x Graliśmy też w CRMP - czyli zmodowaną rosyjską wersję gta. Wow, ruskie serwery - co się na nich działo... :lol:
Ogarnij swoje gta to może pogramy :mrgreen: A właśnie, co do wymienionego problemu z grą to odinstalować trzeba wszystko (z dokumentów też) a najlepiej jeszcze wyczyścić programem, który usunie wszystkie zbędne pliki. Polecam Glary Utilities 5 - wszystko znajdzie i wyczyści :wink:
Ło matko, wierzę, że na rosyjskich serwerach się działo! Ale dlaczego cię zabijali na RP - pojęcia nie mam ;)
Co do GTA: właśnie już próbowałam wszystkiego... oprócz formatowania dysku, ale jednak chyba wolę nie formatować. Pocieszam się tym, że zamierzam w końcu kupić nowego laptopa (ale czy wyjdzie? Tego już nie wiem, bo co chwilę coś innego staje na drodze, haha) i może wtedy zadziała. Ale pograłabym sobie, więc jak kiedykolwiek GTA znów mi zadziała, to bardzo chętnie :)
ODPOWIEDZ