Masz konto na portalu "randkowym"?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Nautilus1992 »

Miałem takie konto przez cały miesiąc. Po tym czasie uświadomiłem sobie, że to błąd by szukać kogoś seksualnego, usunąłem je i przyszedłem tutaj.
ZagubionyRomantyk
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2019, 20:58

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: ZagubionyRomantyk »

Miałem konta przez długi okres czasu na partolach randkowych. Nie można generazliwoac ludzi których tam spotykamy. Nie wszyscy nastawiają sie na związe/ONS niektórzy potrzebują zwykłej rozmowy lub bliskości głupiego Hej co tam. Ale przyznaje to jest jak z towarem często wystawiamy się na sprzedaż ( zdjęcia i ciekawy opis ) Gdy posiadałem swoje zdjęcia z Paryża /Rio itp kobiety całkowicie inaczej mnie traktowały. Podsumowując każdy znajdzie to co chce , zakładając Z przyjętym już poglądem są tam „szmaty” to znajdziesz to ale czy to obiektywne 😉
Iwanka
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:20

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Iwanka »

Kiedyś miałam, ale kiedy uświadomiłam sobie, że nie wyobrażam sobie "normalnego" związku, bo nie mam zamiaru się do niczego zmuszać usunęłam.
pawcio1978
pASzko
Posty: 2544
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: pawcio1978 »

Obecnie od dawna nie mam konta na takim portalu
Awatar użytkownika
Aleyna
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2019, 19:51

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Aleyna »

Miałam, ale już dawno usunęłam. Mam za to konto założone na pewnym portalu społecznościowym, które założyłam za nastoletnich czasów a nie można go usunąć. Zmienił się on w jeden wielki serwis randkowy i wiadomości, które tam otrzymuje mi wystarczą, żebym zdążyła się zdenerwować xD
Libra

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Libra »

Miałam wczoraj.

Nawet wstawiłam zdjęcie i o matko. Co chwilę sygnał, że mam wiadomość. Mnóstwo propozycji seksu. Od razu chcą się spotykać - nie bylam gotowa. Jeden sensowny, ale może się maskuje, kto wie. On dostał numer.

Usunęłam :mrgreen:
Nulla
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 16 lip 2019, 16:59
Lokalizacja: Wrocław

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Nulla »

W tej chwili nie, ale miałam, bo wolę kobiety i trudniej mi było znaleźć kogoś w "outernecie". Rozważam ponowne wejście na rynek, tym razem jako wyoutowany as. Zobaczymy. Pewnie większość mnie wykpi i zje, a nadzieja jest matką mądrych inaczej, ale kto nie ryzykuje, ten nie ma. Czy jakoś tak.
Awatar użytkownika
Aniania
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 4 wrz 2019, 21:59

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Aniania »

Miałam, ale nie mam (chyba :shock: ) bo serwis stał się płatny xD Ale też z tego powodu, że udało mi się poznać chłopaka. Nawet poszłam z nim na randkę, pierwszą w życiu - nigdy się tak nie denerwowałam :shock: Wzięłam ze sobą przyjaciółkę, żeby ze stolika obok obserwowała i w razie co, interweniowała :mrgreen: Temat rozmowy z nim ciągnął się jak flaki z olejem, dostałam róże i zostałam przytulona co mnie zmroziło xD Potem poszliśmy na spacer i gdy już obmyślałam plan ucieczki gdyby zaczęło się robić dziwnie, on zapytał mnie czy wezmę z nim ślub :scared: :blink: A mnie zamurowało... Nie dostał odpowiedzi. Potem dzwonił i gadał, to było taaakie męczące i nuuudne że koszmar. I ciągle nawijał o tym ślubie, meh. Aż w końcu zapytał wprost czy chcę z nim być czy nie. We łzach odpowiedziałam mu że nie - to dla mnie za bardzo emocjonujące przeżycie, brrr! No i nie wiem, czy kiedyś jeszcze takie konto sobie założę, wystarcza mi te forum :mrgreen:
Pawel324
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2019, 20:56

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Pawel324 »

Kiedyś miałem
Szklana zupa
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2019, 23:24

Re: Masz konto na portalu "randkowym"?

Post autor: Szklana zupa »

Nie, bo na tych "zwykłych" chyba nie umiałabym się odnaleźć, a nawet nie wiem, czy istnieją takie dla Asów.
ODPOWIEDZ