muszę iść na wesele:-(

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
CloudninowaSWQ
ASter
Kontakt:

Re: muszę iść na wesele:-(

Post autor: CloudninowaSWQ »

Ósemka, trafiłaś w dziesiątkę 😉mam to samo zdanie i odczucia o jakich pisałaś.Nigdy nie lubiłam wesel,tak właściwie... Też myślałam dać odp że nie znalazłam osoby towarzyszącej więc nie przyjadę ale jest jedno ale-powie że M przecież będzie (ma być świadkiem) to nie będę sama, znacie się przecież itp.itd(tak to wspólny kolega ale mnie to nie pociesza i nadal jestem na nie). Więc ten argument pewnie nie zadziała.Lepiej by było gdyby faktycznie stało się coś, co sprawi że nie będę mogła tu być.

Awatar użytkownika
ba001sia
młodASek

Post autor: ba001sia »

W przyszłym roku będę mieć w rodzinie wesele, nie chcę iść sama a z drugiej strony nie chcę odmawiać. I oto jest pytanie co robić? :(
Quod scimus, gutta est, ignoramus mare

Awatar użytkownika
Wariat123
gimnASjalista

Post autor: Wariat123 »

Znam ten ból :(
Wroclaw 22 lata. Chętnie poznam fajną dziewczynę :D

Awatar użytkownika
pingwinka
ASiołek

Post autor: pingwinka »

ba001sia pisze:
30 gru 2019, 18:38
W przyszłym roku będę mieć w rodzinie wesele, nie chcę iść sama a z drugiej strony nie chcę odmawiać. I oto jest pytanie co robić? :(
Idź z kolegą albo koleżanką.

Awatar użytkownika
ba001sia
młodASek

Post autor: ba001sia »

pingwinka pisze:
3 sty 2020, 23:11
Idź z kolegą albo koleżanką.
W pewnym wieku raczej z tą opcją cieżko. Jak miałam 20 lat to nie był to problem, ale teraz koledzy niestety (dla nich stety :) ) mają już żony, rodziny. Także nie poproszę kogoś kto ma rodzinę na wesele :D
Quod scimus, gutta est, ignoramus mare

Awatar użytkownika
Fason
przedszkolASek

Post autor: Fason »

Faktycznie, nic przyjemnego. Jak byłem młodszy, zawsze miałem z tym problem, obecnie przestałem patrzeć na to co myślą i mówią o mnie osoby, których zdanie mnie mało interesuje - głowa do góry, ciesz się chwilą.

Awatar użytkownika
Małgorzata95
pASibrzuch

Post autor: Małgorzata95 »

Ja bym nie poszła, ale to Twoja decyzja. W zeszłym roku nie poszłam na ślub brata. Była wojna. Nikt nie zmusi mnie do uczestniczenia w wydarzeniu, w którym nie będę czuła się dobrze. Czasem trzeba być asertywnym.
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.

ODPOWIEDZ