Witajcie! Szukam przyjaciół ;P ;P

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Adriano
ASiołek
Posty: 57
Rejestracja: 24 sty 2020, 01:21

Witajcie! Szukam przyjaciół ;P ;P

Post autor: Adriano »

Cześć :)
Mam na imię Adrian, mam w tym roku 18 lat i od 9 lat szukam przyjaciół(/ek).
Pozwólcie, że napiszę coś o sobie :)
Mieszkam w okolicach Krakowa. Interesuję się pilką nożną, Formułą 1, trochę grami komputerowymi. Jestem jednak bardzo wrażliwy, moją największą pasją jest muzyka i to jest to, co chcę w życiu robić do końca(pop/klasyka). Jestem religijny(rzymsko-katolik), a przy tym baardzo poprawny, np. nie używam w ogóle wulgaryzmów. Według innych jestem miły, dość towarzyski, choć introwertyk. Chodzę do liceum do klasy humanistyczno-artystycznej.

Cenię sobie i od lat szukam bardzo bliskiej przyjaźni, nie nazwałbym tego jednak w kategoriach związku.[jeśli nie zależy Ci na szczegółach - przejdź do następnego akapitu] Od zawsze nie zależało mi na tym by być w związku, teraz nie chcę mieć też nic do czynienia z nimi. Zwykła, ,,dziecięca" przyjaźń, w której no jest trochę jako-takiej bliskości fizycznej, - niezależnie od płci(lubię się np. czasem przytulić gdy ktoś okaże się mi naprawdę bliski, lecz bez żadnych podtekstów - potrafię kochać czystą miłością przyjacielską), bez żadnych związków w tle - to jest coś, o czym od lat marzę, najbardziej na świecie cenię czyjąś obecność przy mnie/chcęć popisania, jestem takim trochę dorosłym dzieckiem i zawsze chciałem mieć kilku przyjaciół od serca, z którymi będę spędzał dużo czasu :) Lecz od lat nie ma ani jednego, jestem samotny, a kilka razy straciłem przyjaciół/potencjalnych przyjaciół przez to, że zerwali kontakt bo sobie znaleźli dziewczynę :(

Jakiekolwiek uczucia typowo małżeńskie(związkowe) wśród rówieśników bardzo mnie przytłaczają, powodują, że czuję się bardzo niekomfortowo. Bardzo dobrze znam siebie i wiem, że w związku czułbym się podobnie. Jest tam już zbyt duża bliskość jak dla mnie. Dlatego czuję się aseksualny, ale przykro mi jest, że ludzie w dorosłości nie chcą spędzać dużo czasu z kimś tylko dlatego, że nie pocałuje, nie będzie trzymał za rękę itd.(wiadomo o co chodzi).

Chciałbym poznać jakieś ciekawe osoby na tym forum :D Myślę, że znajdą się tu jakieś osoby, które też potrzebują przyjaźni takiej jak ja i będziemy mogli się poznać i może polubić :D

Dziękuję za przeczytanie tych wypocin haha
Chcesz się poznać? Napisz wprost na priv, zawsze jestem nieśmiały do zaczynania rozmów :)
Ostatnio zmieniony 11 sty 2021, 01:34 przez Adriano, łącznie zmieniany 1 raz.
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Witajcie! Szukam przyjaciół ;P ;P

Post autor: Naberius »

Witaj na forum :ciasto:
Adriano pisze: 24 sty 2020, 16:55 Chciałbym poznać jakieś ciekawe osoby na tym forum
To forum coraz bardziej pustoszeje, ale może jeszcze kogoś tu poznasz
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Adriano
ASiołek
Posty: 57
Rejestracja: 24 sty 2020, 01:21

Re: Witajcie! Szukam przyjaciół ;P ;P

Post autor: Adriano »

Kiedy ja wiem ;) To nie jest jedyne miejsce, gdzie planuję się udzielać, ale dzięki takim jak Ty forum jeszcze żyje i to się szanuje :D
,,Skoro miłość to uczucie wyjątkowe, to czemu jest takie pospolite?"
Arej
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 23 sty 2020, 16:30

Re: Witajcie! Szukam przyjaciół ;P ;P

Post autor: Arej »

Też bym chętnie poznał kogoś 😊
raf
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 4 mar 2020, 11:17

Re: Witajcie! Szukam przyjaciół ;P ;P

Post autor: raf »

Cześć jak mówią szukajcie a znajdziecie choć nie jest to oczywiście proste:). Pozdrawiam i trzymaj się kolego:) :ciasto:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Witajcie! Szukam przyjaciół ;P ;P

Post autor: dimgraf »

Adriano pisze:jestem takim trochę dorosłym dzieckiem
Generalnie wciąż jesteś jako niespełna 18-latek :mrgreen:
Dobra, sorry za ten drobny przytyk od prawie dwukrotnie starszego kolegi z forum. :mrgreen:
Oczywiście witaj i baw się dobrze :ciasto: A może szczęście ci dopisze. Ja na tym forum znalazłem bratnią duszę (przyjaciela, nie związek) więc życzę Tobie też poznania tu kogoś z kim będziesz mógł rozmawiać o wszystkim.
Naberius pisze: 24 sty 2020, 17:34 To forum coraz bardziej pustoszeje, ale może jeszcze kogoś tu poznasz
Oj niestety co racja to racja. 8 lat temu jak wchodziłem na forum codziennie to każdego dnia było kilka, kilkanaście nowych postów, a teraz nawet jak wchodzę co kilka dni zdarza się, że nic nowego nie ma :(
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Razor
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 31 gru 2019, 01:55

Re: Witajcie! Szukam przyjaciół ;P ;P

Post autor: Razor »

Cześć Adrianie. :)
Ostatnio zmieniony 12 maja 2020, 23:47 przez Razor, łącznie zmieniany 1 raz.
Sung Deok Mii
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:04

Re: Witajcie! Szukam przyjaciół ;P ;P

Post autor: Sung Deok Mii »

Cześć Adrian, miło że dołączyłeś do naszego As-grona :)
aglo33
młodASek
Posty: 27
Rejestracja: 31 mar 2020, 12:54

Re: Witajcie! Szukam przyjaciół ;P ;P

Post autor: aglo33 »

Cześć! Miło Cię poznać i dziękuję, że tyle o sobie napisałeś :)
Jestem także otwarta na poznawanie nowych osob - feel free i pisz priv :D
Adriano
ASiołek
Posty: 57
Rejestracja: 24 sty 2020, 01:21

Re: Witajcie! Szukam przyjaciół ;P ;P

Post autor: Adriano »

Pomyślałem, że może odkurzę posta :)
,,Skoro miłość to uczucie wyjątkowe, to czemu jest takie pospolite?"
Krakowianka
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 29 paź 2020, 19:23

Re: Witajcie! Szukam przyjaciół ;P ;P

Post autor: Krakowianka »

Cześć :)
ODPOWIEDZ