Uszanowanko ^^

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Ms Goanna
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2020, 22:57

Uszanowanko ^^

Post autor: Ms Goanna »

cześć wszystkim, po dłuuuugim czasie zwlekania dołączyłam do was :)

Jestem Asia, 22lata. Mieszkam sobie (póki co) w Olsztynie i studiuję weterynarię. Interesują mnie głównie gady żywe i wymarłe (please, ask me about dinosaurs). Jestem homo/aromantycznym asem i jestem obecnie na takim dziwnym etapie, gdzie stoję w otwartej szafie i niby nie kryję się z tym kim jestem, ale nie mówię o tym absolutnie otwarcie. Chyba wszyscy moi bliscy i znajomi są hetero i choć staram się otaczać wyłącznie sprzymierzeńcami to mam jednak tą potrzebę nie tylko wysłuchania, ale też.. zrozumienia? Tak więc udałam się do internetu :wink:

W sumie to będzie w ogóle pierwszy raz jak udzielam się publicznie o mojej orientacji, więc możecie potraktować to jako mój coming out. Mam nadzieję trochę się tu poszwędać, pogadać, poczytać, poznać ludzi (może nawet kogoś z Olsztyna! :D ) oraz jakoś organicznie w końcu wniknąć do społeczności i zostać ciepło przyjęta :bye:
Everything
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 10 lis 2019, 22:01

Re: Uszanowanko ^^

Post autor: Everything »

Witaj serdecznie na forum! :ciasto:
Skoro tak ładnie prosisz to... "Please, tell me something about dinosaurs!" ;)
Ms Goanna
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2020, 22:57

Re: Uszanowanko ^^

Post autor: Ms Goanna »

fun fact #1: ptaki nie tylko wyewoluowały z dinozaurów, ale też są dinozaurami (ostatnią ich ocalałą gałęzią) na tej samej zasadzie co walenie wyewolułowały ze ssaków i nadal są ssakami. Ale żeby było śmiesznie, to ptaki należą do grupy tzw dinozaurów gadziomiednicznych, a dinozaury takie jak popularny Triceratops czy Stegozaur do ptasiomiednicznych ¯\_(ツ)_/¯
Everything
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 10 lis 2019, 22:01

Re: Uszanowanko ^^

Post autor: Everything »

Ms Goanna pisze: 26 maja 2020, 00:39 fun fact #1: ptaki nie tylko wyewoluowały z dinozaurów, ale też są dinozaurami (ostatnią ich ocalałą gałęzią) na tej samej zasadzie co walenie wyewolułowały ze ssaków i nadal są ssakami. Ale żeby było śmiesznie, to ptaki należą do grupy tzw dinozaurów gadziomiednicznych, a dinozaury takie jak popularny Triceratops czy Stegozaur do ptasiomiednicznych ¯\_(ツ)_/¯
*robi notatki w zeszycie* Dzięki za informację! A ogólnie mam nadzieję, że ci się u nas spodoba :)
Ms Goanna
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2020, 22:57

Re: Uszanowanko ^^

Post autor: Ms Goanna »

hahaha :serce: dzięki! Po szybkim przelocie po forach już mi się bardzo podoba, chociaż może następnym razem zajrzę tu w jakiś normalnych godzinach
LiL KamiL O
ASiołek
Posty: 63
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:31

Re: Uszanowanko ^^

Post autor: LiL KamiL O »

Jeśli mówiłem uszanowanko to Van Gogh to pisał
Małże to winy których za bardzo nie widział
Ostatnio zmieniony 3 gru 2020, 20:22 przez LiL KamiL O, łącznie zmieniany 1 raz.
Uczucia i emocje to tylko związki chemiczne
aglo33
młodASek
Posty: 27
Rejestracja: 31 mar 2020, 12:54

Re: Uszanowanko ^^

Post autor: aglo33 »

cześć, miło Cię poznać. :D :ciasto:
Ms Goanna
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2020, 22:57

Re: Uszanowanko ^^

Post autor: Ms Goanna »

LiL KamiL O pisze: 26 maja 2020, 09:47 Cześć :D
Z tego co kojarzę z obecnie zyjących zwierząt to chyba kury są najbardziej zbliżone do dinozaurów, prawda to?
mówi się, że kury bo to znane i prymitywne pod względem budowy i zachowań ptaki, ale wszystkim ptakom tak samo blisko do wymarłych dinozaurów :)
Ms Goanna
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2020, 22:57

Re: Uszanowanko ^^

Post autor: Ms Goanna »

aglo33 pisze: 26 maja 2020, 13:35 cześć, miło Cię poznać. :D :ciasto:
siemka! :bye: :wink:
Rybini
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 15 gru 2019, 01:42

Re: Uszanowanko ^^

Post autor: Rybini »

Cześć :)
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 299
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Uszanowanko ^^

Post autor: Kamilos »

:hello:
ODPOWIEDZ