Wybory prezydenckie 2020

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Biollante
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2020, 22:30

Wybory prezydenckie 2020

Post autor: Biollante »

Wybory pewnie ostatecznie przesuną się w terminie, ale i tak jestem ciekaw czy zamierzacie e w nich uczestniczyć i na kogo zagłosujecie.
Ja jako zwolennik centrum waham się między WKK a Hołownią.
CaptainPlanet
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 3 paź 2019, 21:15

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: CaptainPlanet »

To całe zamieszanie z wybranymi mnie niesamowicie męczy, ale tak czy siak głosować pewnie będę z nadzieją, iż mój głos coś zmieni, albo chociaż żeby móc oficjalnie narzekać ;) a zagłosuję tak jak na prawdziwego "lewaka" przystało :diabel: :aniol: :rozowe:
Albar
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 14 lip 2019, 01:06

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: Albar »

Ja również jestem przedstawicielem "lewactwa", co dumnie podkreślam wszem i wobec. Pewnie zagłosuję (jak w każdych wyborach), choć mam wrażenie, że będę uczestniczył w jednej wielkiej kołtuńskiej tragifarsie i gdzieś tam wewnątrz korci mnie, żeby to olać. Mimo to chyba się zdecyduję, bo poczucie obywatelskiego obowiązku nie pozwala mi na to. Jako typowy "lewak" powinienem oddać głos na Biedronia, jednak z drugiej strony widzę, że nie ma on większych szans na drugą turę, a mnie, mającemu (pewnie płonną) nadzieję, że takowa będzie, głos rozsądku każe oddać głos na WKK. O... i taki mam dziś galimatias we łbie. Być wiernym przekonaniom czy rozsądkowi? Choć pewnie i jedno, i drugie okaże się bezsilne wobec miażdżącej siły zwolenników marioneteki będącej we władzy "szpetnego gnoma" z Żoliborza.
AjuxAmst
ASiołek
Posty: 87
Rejestracja: 23 lut 2020, 02:09

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: AjuxAmst »

Biollante pisze: 5 maja 2020, 23:35 Wybory pewnie ostatecznie przesuną się w terminie, ale i tak jestem ciekaw czy zamierzacie e w nich uczestniczyć i na kogo zagłosujecie.
Ja jako zwolennik centrum waham się między WKK a Hołownią.
Osobiście odradzam hołownię za odejście państwa od kościoła, które jest flagową czynnością środowisk żydowskich czynioną przeciwko polsce i kościołowi katolickiemu. Tak się chwalił podczas debaty tym odejściem od kościoła, że nie nazwanie go masonem lub pod pantoflem masonerii to grzech.

poza tym WKK kto to jest? Wyrobnia Kopalnii Kamiennej ?
pawcio1978
pASzko
Posty: 2544
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: pawcio1978 »

WKK -> Władysław Kosiniak-Kamysz
chimaera
starszASek
Posty: 38
Rejestracja: 21 lis 2019, 22:07

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: chimaera »

Albar pisze: 8 maja 2020, 22:41 Być wiernym przekonaniom czy rozsądkowi?
Chyba najlepsze podsumowanie tych wyborów. :(
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: Małgorzata95 »

Chciałam iść zagłosować, ale tym razem naprawdę nie mam zielonego pojęcia na kogo. Zrobiłam dokładną analizę kandydatów i ich programów wyborczych i mam dziurę w mózgu...
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
Awatar użytkownika
jaszczomb
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 23 cze 2020, 12:20

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: jaszczomb »

Są już %, jest jak zwykle lekkie poczucie zawodu, ale nie ma zaskoczenia.

II tura to tradycyjnie wybór między złym i gorszym, ale cóż, trzeba będzie iść.

Taki nasz polityczny grajdołek. :roll:
CaptainPlanet
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 3 paź 2019, 21:15

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: CaptainPlanet »

Nigdy nie zrozumiem ludzi. Jest ciągły jazgot na dwa ugrupowania polityczne, które zawsze w ostateczności między sobą rywalizują. Czy naprawdę tak trudno dać szansę innym skoro tak czy siak jest źle?
Awatar użytkownika
jaszczomb
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 23 cze 2020, 12:20

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: jaszczomb »

Również nie do końca to rozumiem. Jedyne argumenty jakie słyszę w temacie od starszego pokolenia to "trzeba wybrać między PO i PiS, bo inni i tak nie mają szans"... mieliby, gdybyście na nich głosowali! :roll:
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Wybory prezydenckie 2020

Post autor: tom »

Dzień dobry asy! Jutro wybory. Każdy niech głosuje jak chce. Ale moze nie na tego, dla którego jesteśmy Ideologią.
Jutro miłej lektury "misTrza i Małgorzaty". Ale jeśli ktoś na Pana D. , to i to uszanuję
Awatar użytkownika
loony26
starszASek
Posty: 43
Rejestracja: 22 lis 2020, 22:03
Lokalizacja: T-ń
Kontakt:

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: loony26 »

Teraz czekamy na wybory 2025 :diabel:
Nie wiem jak działają awatary więc jak coś ukradłam to przepraszam
“Science is similarly interpreted, as a new language through which man has tried to explore himself and nature; and a similar conclusion is reached, that once again man attributed to abstractions an independent existence."
ODPOWIEDZ