Czy osoby aseksualne utożsamiają się z ruchem LGTB?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

1. Tak wstydzę się bardzo
4
7%
2. Tak wstydzę się bardzo, przestanę być osobą lgbtq+a
1
2%
3. Tak wstydzę się bardzo, przestanę być osobą lgbtq+a, zostałam (zostałem) zmanipulowana tą ideologią
1
2%
4. tak wstydzę się bardzo, ale nie przestanę być osobą lgbtq+a
3
6%
5. Nie nie wstydzę się, pozostanę osobą lgbtq+a
41
76%
6. Nie nie wstydzę się, pozostanę osobą lgbtq+a, ale też uprawiam sex
4
7%
7. Tak wstydzę się bardzo, nawróciłam (nawróciłem) się
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 54

AjuxAmst
ASiołek
Posty: 87
Rejestracja: 23 lut 2020, 02:09

Czy osoby aseksualne utożsamiają się z ruchem LGTB?

Post autor: AjuxAmst »

Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Sory za bezpośredniość. Wiem, że wiele osób tutaj jest osobami a, ale nominalnie rozwalacie cywilizację, dlatego też biorę pod uwagę, że macie swoje powody byciem osobą lgbtq + a. Pytam.
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: Małgorzata95 »

Nie łączę aseksualizmu z LGBT+.
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2020, 08:52 przez Małgorzata95, łącznie zmieniany 2 razy.
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
Adriano
ASiołek
Posty: 57
Rejestracja: 24 sty 2020, 01:21

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: Adriano »

Jako ace nie czuję się częścią społeczność LGBT+
,,Skoro miłość to uczucie wyjątkowe, to czemu jest takie pospolite?"
AjuxAmst
ASiołek
Posty: 87
Rejestracja: 23 lut 2020, 02:09

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: AjuxAmst »

Ciekawe to opinie dla mnie. Jednak pamiętam, że tutaj osoby na forum brały udział w marszach lgbt, zachęcały do udziału itp. Widać jest część a może większość ludzi aseksualnych, którzy są wyznania lgbt - nominalnie należą do tej formacji.
Hazel
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: Hazel »

Osobiście nie czuję się związany ze społecznością LGBT.

Jednak uzupełnię swoją odpowiedź:
1) Powyższe nie oznacza, że jestem negatywnie nastawiony do osób LGBT / społeczności LGBT.
2) Nikt nie powinien się wstydzić swojej orientacji seksualnej czy romantycznej.
3) Poglądy, że "osoby LGBT rozwalają naszą cywilizację" uważam za urojenia.
4) Zadawanie pytania z tezą uważam za przejaw chamstwa.
GG: 3498837
AjuxAmst
ASiołek
Posty: 87
Rejestracja: 23 lut 2020, 02:09

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: AjuxAmst »

Hazel pisze: 10 sie 2020, 11:26 Osobiście nie czuję się związany ze społecznością LGBT.

Jednak uzupełnię swoją odpowiedź:
1) Powyższe nie oznacza, że jestem negatywnie nastawiony do osób LGBT / społeczności LGBT.
2) Nikt nie powinien się wstydzić swojej orientacji seksualnej czy romantycznej.
3) Poglądy, że "osoby LGBT rozwalają naszą cywilizację" uważam za urojenia.
4) Zadawanie pytania z tezą uważam za przejaw chamstwa.
Zadawanie 4 punktu to jest oczywisty przejaw chamstwa. - prowokujesz mnie udając guopiego, albo jesteś rzeczywiście niedoinformowany, co cie nie usprawiedliwia.
3 punkt jest oczywisty. Nie uznawanie go za prawdę to prowokacja za którą polegniesz w piekle. Sugeruję spowiedż świętą.
ad. 2. :mrgreen: daruję sobie. Na twoje konto piekielne leci to, że sobie darowałem.
ad. 1. dlaczego się tłumaczysz z lgbt.... ? przecież to nie jest twój obowiązek.
Hazel
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: Hazel »

AjuxAmst pisze: 10 sie 2020, 12:03 Zadawanie 4 punktu to jest oczywisty przejaw chamstwa. - prowokujesz mnie udając guopiego, albo jesteś rzeczywiście niedoinformowany, co cie nie usprawiedliwia.
3 punkt jest oczywisty. Nie uznawanie go za prawdę to prowokacja za którą polegniesz w piekle. Sugeruję spowiedż świętą.
ad. 2. :mrgreen: daruję sobie. Na twoje konto piekielne leci to, że sobie darowałem.
ad. 1. dlaczego się tłumaczysz z lgbt.... ? przecież to nie jest twój obowiązek.
Odpowiedź zacznę od zwrócenia uwagi, że masz problemy z poprawnym sformułowaniem myśli w języku polskim. Może to sprawa dysleksji, a może zwykłego nieuctwa. Gdybym podchodził kategorycznie, skierowałbym odezwę: KALASZ JĘZYK OJCZYSTY, GŁUPCZE! :evil:

A co do punktów:
1) Widzisz, jestem wolnym człowiekiem i piszę co uważam za słuszne. Tym bardziej uznaję za słuszne uzupełnić swoją odpowiedź, gdyż pytanie zadane przez ciebie zawiera bałamutną tezę (patrz: punkt 4). Jeśli ty masz jakiś dziwny zwyczaj mówić tylko wtedy i tylko tyle, ile wskazuje jakiś obowiązek, to już twoja sprawa.
2) Jakoś mi to zwisa i powiewa 8)
3) Dziękuję, nie skorzystam.
4) Twoje pytanie zawiera tezę i nic temu nie zaprzeczy :roll: Ciekawe czy chciałbyś usłyszeć publicznie, np. na sali sądowej pytanie "Dlaczego bije pan żonę?". Tym się właśnie odznacza pytanie z tezą i stąd ich zadawanie jest uznawane za chamstwo i manipulację.

Swoją drogą, gdyby twoja wytrwałość była ukierunkowana na jakieś pozytywne sprawy, podziwiałbym ją :rozowe: Jednak marnujesz swoje wysiłki jako kolejne internetowe wcielenie Krzysia.
GG: 3498837
AjuxAmst
ASiołek
Posty: 87
Rejestracja: 23 lut 2020, 02:09

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: AjuxAmst »

Hazel pisze: 10 sie 2020, 13:12
AjuxAmst pisze: 10 sie 2020, 12:03 Zadawanie 4 punktu to jest oczywisty przejaw chamstwa. - prowokujesz mnie udając guopiego, albo jesteś rzeczywiście niedoinformowany, co cie nie usprawiedliwia.
3 punkt jest oczywisty. Nie uznawanie go za prawdę to prowokacja za którą polegniesz w piekle. Sugeruję spowiedż świętą.
ad. 2. :mrgreen: daruję sobie. Na twoje konto piekielne leci to, że sobie darowałem.
ad. 1. dlaczego się tłumaczysz z lgbt.... ? przecież to nie jest twój obowiązek.
Odpowiedź zacznę od zwrócenia uwagi, że masz problemy z poprawnym sformułowaniem myśli w języku polskim. Może to sprawa dysleksji, a może zwykłego nieuctwa. Gdybym podchodził kategorycznie, skierowałbym odezwę: KALASZ JĘZYK OJCZYSTY, GŁUPCZE! :evil:

A co do punktów:
1) Widzisz, jestem wolnym człowiekiem i piszę co uważam za słuszne. Tym bardziej uznaję za słuszne uzupełnić swoją odpowiedź, gdyż pytanie zadane przez ciebie zawiera bałamutną tezę (patrz: punkt 4). Jeśli ty masz jakiś dziwny zwyczaj mówić tylko wtedy i tylko tyle, ile wskazuje jakiś obowiązek, to już twoja sprawa.
2) Jakoś mi to zwisa i powiewa 8)
3) Dziękuję, nie skorzystam.
4) Twoje pytanie zawiera tezę i nic temu nie zaprzeczy :roll: Ciekawe czy chciałbyś usłyszeć publicznie, np. na sali sądowej pytanie "Dlaczego bije pan żonę?". Tym się właśnie odznacza pytanie z tezą i stąd ich zadawanie jest uznawane za chamstwo i manipulację.

Swoją drogą, gdyby twoja wytrwałość była ukierunkowana na jakieś pozytywne sprawy, podziwiałbym ją :rozowe: Jednak marnujesz swoje wysiłki jako kolejne internetowe wcielenie Krzysia.
:lol:
Hazel
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: Hazel »

No ale przynajmniej podziękowałbyś za spalenie ankiety? :wink:
Na zdrowie :ciasto:
GG: 3498837
AjuxAmst
ASiołek
Posty: 87
Rejestracja: 23 lut 2020, 02:09

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: AjuxAmst »

Hazel pisze: 10 sie 2020, 15:24 No ale przynajmniej podziękowałbyś za spalenie ankiety? :wink:
Na zdrowie :ciasto:
Nie potrzebuję życzeń zdrowia od osoby o profilu lewicowym. i jeszcze gorszym. Smutek ogarnia normalnych ludzi, kiedy czytają twoje kłamstwa.
Hazel
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: Hazel »

AjuxAmst pisze: 10 sie 2020, 18:06 Smutek ogarnia normalnych ludzi, kiedy czytają twoje kłamstwa.
Pisze to człek, który co kilka miesięcy produkuje się pod nowymi nickami i sam głosuje w swoich ankietach :mrgreen: Istna ostoja prawdomówności i normalności :aniol:
GG: 3498837
AjuxAmst
ASiołek
Posty: 87
Rejestracja: 23 lut 2020, 02:09

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: AjuxAmst »

DOkładnie dziękuję nieserdecznie osobom, które zadały odpowiedż z punktu 5 albo 6.... normalnie wstyd się mi przyznać, że żyję pośród takiego towarzystwa.
Hazel pisze: 10 sie 2020, 18:53
AjuxAmst pisze: 10 sie 2020, 18:06 Smutek ogarnia normalnych ludzi, kiedy czytają twoje kłamstwa.
Pisze to człek, który co kilka miesięcy produkuje się pod nowymi nickami i sam głosuje w swoich ankietach :mrgreen: Istna ostoja prawdomówności i normalności :aniol:
no skłamałeś.
Nightfall

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: Nightfall »

Czy pytanie zadane w temacie to jest ironia, a może prowokacja?

Jeśli dorośli ludzie decydują się tworzyć razem związek, to co komuś z zewnątrz do tego w jakiej ich związek jest konfiguracji. Szczególnie dyskryminowane są osoby homoseksualne i homoromantyczne, które nawet nie mogą bez strachu chodzić ze swoim partnerem za rękę w miejscach publicznych. Myślę, że jest to tylko kwestia czasu, jak i u nas w kraju sytuacja się zmieni, ponieważ ogrom młodych ludzi nie zgadza się z takim stanem rzeczy - dyskryminacją ze względu na cechy, na które człowiek nie ma wpływu.

Meh i teraz się zastanawiam, po co dałam się wciągnąć w karmienie trola.
AjuxAmst
ASiołek
Posty: 87
Rejestracja: 23 lut 2020, 02:09

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: AjuxAmst »

Nightfall pisze: 13 sie 2020, 15:14 Czy pytanie zadane w temacie to jest ironia, a może prowokacja?

Jeśli dorośli ludzie decydują się tworzyć razem związek, to co komuś z zewnątrz do tego w jakiej ich związek jest konfiguracji. Szczególnie dyskryminowane są osoby homoseksualne i homoromantyczne, które nawet nie mogą bez strachu chodzić ze swoim partnerem za rękę w miejscach publicznych. Myślę, że jest to tylko kwestia czasu, jak i u nas w kraju sytuacja się zmieni, ponieważ ogrom młodych ludzi nie zgadza się z takim stanem rzeczy - dyskryminacją ze względu na cechy, na które człowiek nie ma wpływu.

Meh i teraz się zastanawiam, po co dałam się wciągnąć w karmienie trola.
Sądziłem, że jesteś bardziej dojrzała. Tak szy wszak, pomyliłaś się. Jak Bóg będzie dobry, to Ci to wyjaśni na Sądzie Ostatecznym, ale wolałbym, abyś wcześniej sięz tego wyspowiadała, nawróciła i nie miała sprawy z Bogiem na ten temat. proszę Cię o to.

Nie musisz zasłaniać się lewicowym hasłem o trolu. To dla dzieci - tak sie mówiło w piaskownicy... chociaż wtedy takie hasła nie były znane.

Czy czytasz Pismo święte ?
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: Viljar »

Nie uważam aseksualności za orientację, więc mnie problem nie dotyczy. Ale gdybym uważał, to nie wstydziłbym się. Wstydziłbym się tylko tego, że środowiska LGBT wspierają, jakby nie było, osoby, które jawnie złamały prawo, napadły na służby porządkowe, a teraz robią z siebie męczenników i bohaterów.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
ODPOWIEDZ