Czy osoby aseksualne utożsamiają się z ruchem LGTB?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

1. Tak wstydzę się bardzo
4
7%
2. Tak wstydzę się bardzo, przestanę być osobą lgbtq+a
1
2%
3. Tak wstydzę się bardzo, przestanę być osobą lgbtq+a, zostałam (zostałem) zmanipulowana tą ideologią
1
2%
4. tak wstydzę się bardzo, ale nie przestanę być osobą lgbtq+a
3
6%
5. Nie nie wstydzę się, pozostanę osobą lgbtq+a
41
76%
6. Nie nie wstydzę się, pozostanę osobą lgbtq+a, ale też uprawiam sex
4
7%
7. Tak wstydzę się bardzo, nawróciłam (nawróciłem) się
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 54

heretyczka
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 7 kwie 2014, 14:18

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: heretyczka »

Haha, Krzyś robi brrrr :lol:
AjuxAmst
ASiołek
Posty: 87
Rejestracja: 23 lut 2020, 02:09

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: AjuxAmst »

Też świetnie się bawię, zwłaszcza rżę z waszego aseksualizmu, który jest waszym programem politycznym, a nie programem duszy. :lol:
chimaera
starszASek
Posty: 38
Rejestracja: 21 lis 2019, 22:07

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: chimaera »

Hazel pisze: 16 sie 2020, 20:52 Zarazem uczciwie powinno się przyznać, że jednak osoba, wokół której toczy się ta sprawa, dopuściła się czynu niezgodnego z prawem i powinna odpowiedzieć przed sądem i nie powinno się pomijać tego faktu. Nie podobało mi się też np. wymuszanie na R. Trzaskowskim reakcji na te zajścia, bo po pierwsze jako polityk jak na polskie warunki zdziałał dość sporo na rzecz osób LGBT, a po drugie jako prezydent miasta nie ma narzędzi, by coś w takiej sprawie uczynić. Chodzi mi tylko o to, by zachować w tym wszystkim obiektywne spojrzenie na sprawę.
Obiektywne to powinny być w sądy, prokuratura i policja. Problemem nie jest tu aresztowanie kogoś za łamanie prawa, problemem jest dysproporcja w reakcjach wobec ludzi z różnych grup społecznych i o różnych poglądach. Jak to było z tą przemocą "nakierowaną na mniej newralgiczne części ciała"?...

Jak społeczeństwo dzieli się na równych i równiejszych, to prędzej czy później ten grajdołek pod ciężarem własnej praworządności się zapadnie.
Hazel
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: Hazel »

chimaera pisze: 19 sie 2020, 18:40 Obiektywne to powinny być w sądy, prokuratura i policja. Problemem nie jest tu aresztowanie kogoś za łamanie prawa, problemem jest dysproporcja w reakcjach wobec ludzi z różnych grup społecznych i o różnych poglądach. Jak to było z tą przemocą "nakierowaną na mniej newralgiczne części ciała"?...

Jak społeczeństwo dzieli się na równych i równiejszych, to prędzej czy później ten grajdołek pod ciężarem własnej praworządności się zapadnie.
Zgadzam się. Zgadzam się zarówno z Tobą, jak i z Viljarem i podtrzymuję to co wcześniej pisałem. Prawa powinni przestrzegać wszyscy - sędziowie, prokuratorzy, policjanci, urzędnicy, jak i każdy kto żyje w naszym kraju.
W naszym kraju dzieje się to co opisałaś i jest to złe. Instytucje państwa powinny stosować zasadę równości wobec prawa, a tak niestety często nie jest i nasiliło się to w ostatnich latach. Obecna władza ma coś takiego, że chętnie przekracza swoje uprawnienia, nie ma właściwie żadnych skrupułów a reszta instytucji, w tym policja, podporządkowuje się temu podejściu.
W swoich postach zwróciłem uwagę na złamanie prawa przez Margot (tak się przedstawia tą osobę), bo czytając i słuchając opinii w mediach po jednej ze stron się to pomija, bezkrytycznie broniąc tą osobę. Choć zależy też od mediów, bo oczywistością jest, że media publiczne z kolei manipulują w drugą stronę i mieszają całą społeczność LGBT z błotem; nie tylko zresztą tę grupę społeczną, bo władza i podporządkowane jej media publiczne bezpardonowo atakują każdą grupę społeczną, jeśli taki atak wydaje się być dla tej władzy opłacalny.
W tym wszystkim zależy mi po prostu na obiektywnym ujęciu rzeczywistości, choć często jest to bardzo trudne :|
GG: 3498837
chimaera
starszASek
Posty: 38
Rejestracja: 21 lis 2019, 22:07

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: chimaera »

Hazel pisze: 19 sie 2020, 19:54 W tym wszystkim zależy mi po prostu na obiektywnym ujęciu rzeczywistości, choć często jest to bardzo trudne :|
Obiektywne ujmowanie rzeczywistości nic tutaj nie zmieni, bo osoby posiadające realną władzę w tym kraju nie zamierzają być obiektywne, a to niesie za sobą znacznie poważniejsze konsekwencje niż moje czy Twoje prywatne opinie na forum.
AjuxAmst
ASiołek
Posty: 87
Rejestracja: 23 lut 2020, 02:09

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: AjuxAmst »

heretyczka pisze: 18 sie 2020, 20:34 nie jeździjmy po Krzysiu, on jest ze sobą 24h/dobę i to jest dla niego największa kara :lol:
Zraniło mnie twoje podejście (uważam, że chamskie), ale ci wybaczyłem.
heretyczka
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 7 kwie 2014, 14:18

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: heretyczka »

wiesz... tak się składa że równo mi to wisi :lol: nie lubię cię, ale dam ci dobrą radę, skup się na sobie i na swoim życiu zamiast zaglądać innym.
AjuxAmst
ASiołek
Posty: 87
Rejestracja: 23 lut 2020, 02:09

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: AjuxAmst »

heretyczka pisze: 22 sie 2020, 19:31 wiesz... tak się składa że równo mi to wisi :lol: nie lubię cię, ale dam ci dobrą radę, skup się na sobie i na swoim życiu zamiast zaglądać innym.
Lubić kogoś takiego też się nie da, ale lubię cię. Cześć.
heretyczka
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 7 kwie 2014, 14:18

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: heretyczka »

to mi też wisi :lol:
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: Azshara »

Krzysiu, powiedz mi jak nudnym i niedowartościowanym człowiekiem trzeba być, żeby powracać na forum co kilka miesięcy pod innym nickiem, ale będąc tym samym oszołomem? Użytkownicy, którzy siedzą tutaj od dłuższego czasu, doskonale cię znają, nowsi wezmą cię za człowieka, który ma poważne problemy, bo stwierdzenie "osoby LGBT niszczą cywilizację" to mocne urojenia i oznaka, że coś z twoją psychiką jest nie tak.

Naprawdę cię to bawi? Nie wiem, lubisz, jak ludzie po tobie jeżdżą? :sad2:
Kamilsui
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2020, 19:53
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: Kamilsui »

Adriano pisze: 10 sie 2020, 07:03 Jako ace nie czuję się częścią społeczność LGBT+
Ja również
Hej, jeśli Cię to ciekawi: jestem chłopakiem, 18, a także askiem homo-demi-rom, lubię czytać, pograć w tytuły single player oraz czasem spotkać się z osobami z Gdańska. Na Insta jestem aktywniejszy - kamilsui; jeśli również jesteś Asem i chcesz się poznać, to rozpocznij proponując ciASto ;)
bazaO
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 24 lip 2020, 16:57

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: bazaO »

heretyczka pisze: 23 sie 2020, 19:05 to mi też wisi :lol:
twój smiech na tej stronie będzie się ciągnął do twojej śmierci... zatem przed Bogiem będziesz się śmiała z jego ucznia w czasie sądu ostatecznego.. jak myślisz, masz jeszcze szansę na zbawienie ? Cześć.
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2020, 12:28 przez bazaO, łącznie zmieniany 1 raz.
bazaO
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 24 lip 2020, 16:57

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: bazaO »

Azshara pisze: 29 sie 2020, 07:42 Krzysiu, powiedz mi jak nudnym i niedowartościowanym człowiekiem trzeba być, żeby powracać na forum co kilka miesięcy pod innym nickiem, ale będąc tym samym oszołomem? Użytkownicy, którzy siedzą tutaj od dłuższego czasu, doskonale cię znają, nowsi wezmą cię za człowieka, który ma poważne problemy, bo stwierdzenie "osoby LGBT niszczą cywilizację" to mocne urojenia i oznaka, że coś z twoją psychiką jest nie tak.

Naprawdę cię to bawi? Nie wiem, lubisz, jak ludzie po tobie jeżdżą? :sad2:
ile prawdy jest w słowie osoby lbtq ? jak myślisz czy na śądzie ostatecznym masz szansę, kiedy zadajesz kłam i fałszywe świadectwo przeciw blizniemu swemu ?
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: urtika »

Po co założyłeś to kolejne konto? :shock:
Quirkyalone
bazaO
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 24 lip 2020, 16:57

Re: Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

Post autor: bazaO »

urtika pisze: 7 wrz 2020, 11:04 Po co założyłeś to kolejne konto? :shock:
Wyczyściło mnie hasło po czyszczeniu kompa, zawsze tak jest. A myślisz, że dla takiego podrzędnego forum pamiętam hasło ? :wink:

A czy ty urtika (Klaudia) nie wstydzisz się, że należysz do lgbtq+a, które niszczy naszą cywilizację ? (dziwne)
ODPOWIEDZ