Hejo

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Ren
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 28 sie 2020, 18:36

Hejo

Post autor: Ren »

Cześć, tu aromantyczny as spod Warszawy :) oglądałam forum po cichutku od czasu do czasu i stwierdziłam że może się przywitam, może komuś coś doradzę, a nuż będzie też okazja do poznania jakichś ciekawych osób. Mam 21 lat i użeram się z fobią społeczną, przez co znajomych mam niezbyt wielu, i większość z nich wkracza już w "solidniejsze" związki, co sprawia że ktoś taki jak ja trochę zostaje z boku. Co tu gadać o związkach i ich problemach jak nigdy się w żadnym nie było czy nawet nie zakochało.

Zainteresowań mam właściwie bardzo dużo... Studiuję grafikę komputerową i bardzo lubię animację, łykam co wlezie, od kreskówek, anime, gry, po stare sowieckie animacje rotoskopowe. Też dużo rysuję, piszę, i takie tam. Poza tym bardzo lubię spacery po "starej" Warszawie, fortach, lasach, przedmieściach, czasem urbex ze znajomymi.

Ah, no i uwielbiam koty, mogę oglądać zdjęcia kotów godzinami. Inne zwierzęta oczywiście też.

Cóż, to chyba tyle, postaram się udzielać od czasu do czasu, jakby ktoś chciał się kiedy spotkać na kawę czy piwo na terenie Warszawy i pomóc mi walczyć z nieśmiałością można się do mnie odzywać oczywiście :>
majka88

Re: Hejo

Post autor: majka88 »

Hej, czuj się swobodnie :ciasto:
Awatar użytkownika
Silva
ASiołek
Posty: 66
Rejestracja: 15 sty 2019, 18:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Hejo

Post autor: Silva »

Witaj :D :ciasto:
Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to, co już masz w sobie.
Awatar użytkownika
Elżunia
mASełko
Posty: 109
Rejestracja: 12 sie 2020, 11:03

Re: Hejo

Post autor: Elżunia »

Hej :ciasto:
CaptainPlanet
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 3 paź 2019, 21:15

Re: Hejo

Post autor: CaptainPlanet »

Cześć :) koty zdecydowanie coś w sobie mają. W domu mam dwa egzemplarze i czasem ciężko jest od nich oderwać wzrok. Animacje lubię oglądać, od anime po nowe twory Disneya, ale niestety nie potrafię tworzyć
elfia
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 29 sie 2020, 00:27

Re: Hejo

Post autor: elfia »

No to do zobaczenia w CD Projekt albo u Bagińskiego. Pjatk?
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Hejo

Post autor: Nautilus1992 »

W sumie chętnie bym się odezwał i umówił na jakiś spacer, ale zbyt mała ilość postów na forum nie pozwala mi na napisanie do Ciebie wiadomości prywatnej. :)
Witamy na forum. :ciasto:
stendai

Re: Hejo

Post autor: stendai »

Ren pisze: 29 sie 2020, 13:11 po stare sowieckie animacje rotoskopowe.
O, to coś dla mnie. Chętnie przyjmę rekomendacje.
Amico
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 6 sie 2017, 15:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hejo

Post autor: Amico »

Witaj. Bardzo chetnie bym sie i mówił na jakies spotkanie, mam zdolności do niwelowania fobii spolecznej u ludzi. :D. Mieszkam w Wawie ale jestem mobilny. Pozdrawiam.
Szukam przyjaciela...takiego prawdziwego, odezwij się gdziekolwiek jesteś.
Awatar użytkownika
Lord_Introvert
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 4 wrz 2020, 14:06

Re: Hejo

Post autor: Lord_Introvert »

Witaj na forum.
Lord Introvert
Konimashi
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 9 wrz 2020, 16:12

Re: Hejo

Post autor: Konimashi »

Hejka :) też jestem spod Warszawy. Mam 20 lat i w swoim bliżym lub dalszym otoczeniu nie znam żadnej aseksualnej osoby z którą mógłbym podjąć się ciekawej dyskusji na różne tematy. Sam jestem dosyć nieśmiały i trochę wycofany od społeczeństwa. Po twoich zainteresowaniach mogę śmiało wywnioskować że musisz być mega inteligentną osobą. Mój zakres zainteresowań nie jest może na tyle rozwinięty jednak w całkiem sporym stopniu mogą się one pokrywać. Jeżeli zechcesz to możemy się spotkać i pogadać :?: :roll: . Poznanie pierwszej aseksualnej osoby w moim życiu będzie dla mnie wyjątkowym doświadczeniem ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ren
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 28 sie 2020, 18:36

Re: Hejo

Post autor: Ren »

Ups, trochę się zagapiłam i zapomniałam o tym temacie, ale lepiej odpisać późno niż wcale... Dziękuję za miłe przywitanie. I jestem zaszczycona że tyle osób chce się spotkać, postaram się odezwać na priv jak już nabiję trochę postów, bardzo fajnie byłoby poznać jakichś asów w prawdziwym życiu :D
elfia pisze: 2 wrz 2020, 19:46 No to do zobaczenia w CD Projekt albo u Bagińskiego. Pjatk?
Ah, pomarzyć można. Może za jakieś 20 lat. Do Pjatk było blisko ale stanęło na WIT.
CaptainPlanet pisze: 1 wrz 2020, 08:39 Cześć :) koty zdecydowanie coś w sobie mają. W domu mam dwa egzemplarze i czasem ciężko jest od nich oderwać wzrok. Animacje lubię oglądać, od anime po nowe twory Disneya, ale niestety nie potrafię tworzyć
miło mi, pozdrawiam kociarza po fachu! a tworzenie baaardzo trudna sprawa, dużo przyjemniej się ogląda.
stendai pisze: 3 wrz 2020, 19:34
Ren pisze: 29 sie 2020, 13:11 po stare sowieckie animacje rotoskopowe.
O, to coś dla mnie. Chętnie przyjmę rekomendacje.
Coś dla Ciebie, pod jakim względem? :) "Poligon" wygląda bardzo ciekawie i to taki klasyk. Wygląda prawie jak animacja 3d, co jak na lata 70 to już naprawdę coś.
ODPOWIEDZ