Hejjkkaaaa wszystkim :D

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Niamkal
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 30 paź 2020, 22:21

Hejjkkaaaa wszystkim :D

Post autor: Niamkal »

Jak wam mija coronatime? Jak radzicie sobie z samotnością podczas tego czasu, gdy wasi znajomi spędzają go ze swoimi partnerami?
Ogólnie to fajnie że coś takiego powstało jak to forum, a dopiero niedawno "odkryłam" kim jestem- dzięki temu tygodniowi osób aseksualnych, chociaż szkoda że w takich okolicznościach on wypadł. Ale przynajmniej dało mi to zrozumienie dlaczego mam ostatnio coraz większy problem w rozmowie ze znajomymi- zaczęli oni wchodzić w związki, wiadomo jak to jest, a mnie to po prostu nie interesuje i urwał nam się kontakt- bo się nie dogadujemy, a oni spotykali się tylko parami( masakra), no i zbyt wiele razy się zdarzyło, że mnie olali z tego względu( co przyczyniło się do tego że nie mam ochoty z nimi rozmawiać- mam uraz do nich). Czy miał ktoś może podobną sytuację?
Quidquid Latine dictum sit, altum videtur
Sigrid
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 12 paź 2020, 23:08

Re: Hejjkkaaaa wszystkim :D

Post autor: Sigrid »

Przykro mi z powodu znajomych. Mam nadzieję, że że może tutaj poznasz kogoś z kim złapiesz lepszy kontakt. Swoją drogą - Część :D jestem Sigrid, zapraszam do kontaktu.
~Sigrid :3
Awatar użytkownika
Kamilos
ciAStoholik
Posty: 302
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Hejjkkaaaa wszystkim :D

Post autor: Kamilos »

Hejka :D
Napisz 5 postów i wbijaj do mnie na priva :wink:
ODPOWIEDZ