No to wpiszę się i ja :) WITAJCIE!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
jamajka36
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 9 lis 2020, 19:41

No to wpiszę się i ja :) WITAJCIE!

Post autor: jamajka36 »

cześć wszystkim :) bardzo sie cieszę, że znalazłam tą stronę.. obecnie stacjonuje w Poznaniu, trochę w Sulechowie. Ale odległości nigdy nie były dla mnie problemem. Mam 35 lat, pracuje (covid mnie nie dopadł ;)) i cieszę się życiem! Docelowo wymarzyło mi się poznać tutaj jakiegoś fantastycznego Pana... ;) czy Wam sie udało stworzyć tu związki? Pozdro i wszystkiego NAJ!
konijn
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 5 wrz 2016, 14:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: No to wpiszę się i ja :) WITAJCIE!

Post autor: konijn »

Cześć,fajnie że wpadłaś na forum :)
Tak, jest tu kilka związków, choć trzeba mieć trochę szczęścia bo asów nie ma aż tak dużo :roll:. Są regularne spotkania forumowe, są też dwie grupy facebookowe i aplikacja na telefon :)
Awatar użytkownika
jamajka36
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 9 lis 2020, 19:41

Re: No to wpiszę się i ja :) WITAJCIE!

Post autor: jamajka36 »

o super, dzieki za info! :) a zdradzisz wiecej szczegolow?
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 299
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: No to wpiszę się i ja :) WITAJCIE!

Post autor: Kamilos »

Jaka aplikacja na telefon :shock: ,na FB cos słyszałem że są.hm
konijn
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 5 wrz 2016, 14:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: No to wpiszę się i ja :) WITAJCIE!

Post autor: konijn »

jamajka36 pisze: 11 lis 2020, 18:12 o super, dzieki za info! :) a zdradzisz wiecej szczegolow?
Kamilos pisze: 11 lis 2020, 19:50 Jaka aplikacja na telefon :shock: ,na FB cos słyszałem że są.hm
Jasne, to są cztery prywatne grupy na FB,
(1) Anonimowi CiAStoholicy (2) Aseksualni Polska i (3) Aseksualizm, demiaseksualizm, greyaseksualizm i (4) Demiseksualni Polska

Jest aplikacja na telefonie "ACEapp" - coś na wzór Tindera, ale dużo mniej ludzi i sporo błędów technicznych.

Według mnie zdecydowanie największa aktywność jest na Discordzie, na kanale "Aseksualni Polska" - na kanale ogólnym są naprawdę długie i codzienne rozmowy
Awatar użytkownika
jamajka36
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 9 lis 2020, 19:41

Re: No to wpiszę się i ja :) WITAJCIE!

Post autor: jamajka36 »

dziekuje Ci bardzo :)
gabyumy
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 24 cze 2020, 17:14
Lokalizacja: Rzeszów

Re: No to wpiszę się i ja :) WITAJCIE!

Post autor: gabyumy »

konijn pisze: 12 lis 2020, 20:56
jamajka36 pisze: 11 lis 2020, 18:12 o super, dzieki za info! :) a zdradzisz wiecej szczegolow?
Kamilos pisze: 11 lis 2020, 19:50 Jaka aplikacja na telefon :shock: ,na FB cos słyszałem że są.hm
Jasne, to są cztery prywatne grupy na FB,
(1) Anonimowi CiAStoholicy (2) Aseksualni Polska i (3) Aseksualizm, demiaseksualizm, greyaseksualizm i (4) Demiseksualni Polska

Jest aplikacja na telefonie "ACEapp" - coś na wzór Tindera, ale dużo mniej ludzi i sporo błędów technicznych.

Według mnie zdecydowanie największa aktywność jest na Discordzie, na kanale "Aseksualni Polska" - na kanale ogólnym są naprawdę długie i codzienne rozmowy
Jak dostać się do discroda?
konijn
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 5 wrz 2016, 14:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: No to wpiszę się i ja :) WITAJCIE!

Post autor: konijn »

gabyumy pisze: 1 gru 2020, 19:09 Jak dostać się do discroda?
Nie pamiętam dokładnie, bo jestem tam już dłuższy czas. Na pewno musisz mieć program Discord i konto. Wchodząc na kanał trzeba zaakceptować regulamin, zaznaczyć swój wiek itd. i powinno zadziałać. Jeśli nie to napisz tutaj.
msv

Re: No to wpiszę się i ja :) WITAJCIE!

Post autor: msv »

konijn pisze: 2 gru 2020, 18:58
gabyumy pisze: 1 gru 2020, 19:09 Jak dostać się do discroda?
Nie pamiętam dokładnie, bo jestem tam już dłuższy czas. Na pewno musisz mieć program Discord i konto. Wchodząc na kanał trzeba zaakceptować regulamin, zaznaczyć swój wiek itd. i powinno zadziałać. Jeśli nie to napisz tutaj.
Na pewno przydałoby się też zaproszenie do serwera.
konijn
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 5 wrz 2016, 14:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: No to wpiszę się i ja :) WITAJCIE!

Post autor: konijn »

msv pisze: 2 gru 2020, 19:14 Na pewno przydałoby się też zaproszenie do serwera.
Ok, piszcie do mnie na priv lub na discordzie (ten sam nick) to prześlę zaproszenia.
ODPOWIEDZ