Cześć :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Farhul
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2021, 23:07

Cześć :)

Post autor: Farhul »

Witam Wszystkich
Mam na imię Piotr. Jestem osoba towarzyską. I jestem w szufladce A-gray trochę tego tamtego ciężko mi się sklasyfikować xD. Mam 29 lat jestem z Ostrołęki. Przeżyć sexualnych 0. Miałem, 3 dziewczyny w tym jeden romantyczny w sumie ciężko mi określić, byliśmy razem przez 3 lata. Skończyło się depresją przez namawianie do ślubu i odbywania stosunków sexualnych pod prysznicem których i tak nie było a były odgrywane w głowie xD. I wtedy zaczęło się rodzić w mnie pytanie : Czy coś ze mną jest nie tak?? Popęd sexualny mam codziennie, ale nie mam parcia na sex i jakie kolwiek kontakty intymne. Sex mógł bym uprawiać tylko w celach rozrodczych bo chciał bym mieć dzieci. I spokojnie cieszyć się towarzystwem drugiej osoby. I tu zaczynają mi się schodki :D Myślałem, że stałem się zwyczajnie gejem xD tak stałem się na chwilę, uciekając od sexualnie nie wyżytych kobiet, pocałowałem 2ch facetów dla sprawdzenia, było to jednak dla mnie dziwne przeżycie I zostawiło odcisk w mózgu i wyrzuty sumienia. I nie jestem w stanie zbudować bliskiej relacji z facetem I sam sex z facetem jest dla mnie odpychający I obrzydliwy. Natomiast z kobietami jest ok i potrafię się zakochać na zabój, wszędzie razem, wszystko razem, całowć się. Dotyk mnie podnieca nieziemsko do momentu planowania sexu i zabaw sexualnych libido mam ok, testosteron górna granica, a do sexu wszystko jak by na 0, jak by mi ptaka w spodnia zabrakło. To tak z grubsza o moim ASie. Zainteresowań multum. Powiedział bym złota rączka od wszystkiego, Czasami biegam dla sportu. Lubię odwiedzać znajomych, słuchać dobrej muzyki, tańczyć, śpiewać, Horrory, lubię malować, fotografować, zwiedzać wszystko to oczywiście z umiarem. :D I chętnie poznam kilka osób z mojego przedziału wiekowego i moich okolic, wymienić się doświadczeniami. :)
Krakowianka
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 29 paź 2020, 19:23

Re: Cześć :)

Post autor: Krakowianka »

Witamy :D
JaMagda
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2021, 08:09

Re: Cześć :)

Post autor: JaMagda »

Witam, mam nadzieję że forum nie zniknie nagle i niespodziewanie, i że będzie można pogadać na przeróżne tematy. Jestem Magda, mam 29 lat ,jestem osobą aseksualną-panromantyczną. Nie lubię chamstwa, hipokryzji, za to lubię filmy akcji, różne rodzaje muzyki, robić różne sałatki według przepisów z gazet. I czytać oraz pisać . Stale martwię się o przysłość
JaMagda
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2021, 08:09

Re: Cześć :)

Post autor: JaMagda »

Pierwsze koty za płoty
majka88

Re: Cześć :)

Post autor: majka88 »

Hej :). Musisz napisać 5 postów, żebym mogła do Ciebie napisać, albo ja zapraszam na priv :).
Ostatnio zmieniony 17 sty 2021, 12:14 przez majka88, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rosomak
ASiołek
Posty: 79
Rejestracja: 1 cze 2019, 07:50

Re: Cześć :)

Post autor: Rosomak »

Witaj! :welcome:
ODPOWIEDZ