Aseksualność w ezoteryce

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Anahata
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 19 sty 2021, 19:50

Aseksualność w ezoteryce

Post autor: Anahata »

Jest pełno o seksualności w ezoteryce, np seks tantryczny, taoistyczny. A mnie bardzo ciekawi czy kojarzy ktoś Aseksualność od strony "niekonwencjonalnej"/ duchowej/ ezoterycznej?
darksoul
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 19 lis 2020, 18:43

Re: Aseksualność w ezoteryce

Post autor: darksoul »

Tak, w "Biblii Szatana" autor Anton Szandor la Vey wspomina o osobach aseksualnych w takim kontekście, że mają takie same prawa jak inni i mają prawo tak samo się realizować. Polecam lekturę, tak dla ciekawości.
Anahata
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 19 sty 2021, 19:50

Re: Aseksualność w ezoteryce

Post autor: Anahata »

darksoul pisze: 26 sty 2021, 17:43 Tak, w "Biblii Szatana" autor Anton Szandor la Vey wspomina o osobach aseksualnych w takim kontekście, że mają takie same prawa jak inni i mają prawo tak samo się realizować. Polecam lekturę, tak dla ciekawości.
Takie same prawa w jakim sensie? Bo jeśli społecznym to niestety nie jest do końca to czego szukam
darksoul
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 19 lis 2020, 18:43

Re: Aseksualność w ezoteryce

Post autor: darksoul »

Anahata pisze: 28 sty 2021, 12:11
darksoul pisze: 26 sty 2021, 17:43 Tak, w "Biblii Szatana" autor Anton Szandor la Vey wspomina o osobach aseksualnych w takim kontekście, że mają takie same prawa jak inni i mają prawo tak samo się realizować. Polecam lekturę, tak dla ciekawości.
Takie same prawa w jakim sensie? Bo jeśli społecznym to niestety nie jest do końca to czego szukam
Ogólnym. A w jakim kontekście szukasz?
Raczej nie słyszałam, ani nie czytałam nigdzie indziej o aseksualności jeśli brać pod uwagę tematykę rozwojową.
Anahata
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 19 sty 2021, 19:50

Re: Aseksualność w ezoteryce

Post autor: Anahata »

darksoul pisze: 28 sty 2021, 20:33 Ogólnym. A w jakim kontekście szukasz?
Raczej nie słyszałam, ani nie czytałam nigdzie indziej o aseksualności jeśli brać pod uwagę tematykę rozwojową.
Właśnie rozwojowa też by pasowała, niestety pod tym kątem wieje pustkami. Poszukam czegoś w zagranicznych mediach i zrobię update
ODPOWIEDZ