Szukam abstynentów

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Szukam abstynentów

Post autor: Małgorzata95 »

Czy są tu jacyś aseksualni przeciwnicy picia alkoholu? O mnie: mam 25 lat, nigdy nie próbowałam alkoholu i tak zostanie. Jeśli chodzi o aseksualizm: nigdy nie byłam w związku, jestem aromantyczna, nic do nikogo nie czuję i jest mi z tym dobrze. Jestem wręcz antyseksualna. Chętnie poznam takie osoby.
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
Niamkal
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 30 paź 2020, 22:21

Re: Szukam abstynentów

Post autor: Niamkal »

Hejkaa
Chyba jestem abstynentką- nigdy nie byłam pijana, pare razy może coś piłam typu- łyk wódki, ale to w sumie było bez sensu( wiadomo presja na imprezie itp., ale teraz już nawet to na mnie nie działa).
I powiem że mi z tym ciężko jeśli chodzi o kontakty z moimi nawet bardzo dobrymi przyjaciółmi, którzy no uważają że to bez sensu, a dla mnie "kultura" picia jest bardziej bez sensu.
Zawsze się zastanwiam dlaczego ludzie to robią jak przecież są same problemy potem z tego... W sensie wiadomo że tak się dobrze bawią i wgl ile to nie wypili- typowa polska impreza( czy nie tylko polska), ja potrafię się świetnie bawić bez alkoholu czy innych substancji.
A co do aseksulaności to kto mnie rozumie, to mnie rozumie, kto nie to nie i trudno.
Pozdrawiam/kłaniam się( nie jestem wykładowcą :D :D )
Quidquid Latine dictum sit, altum videtur
ODPOWIEDZ