Co wyraża Twój emblemat?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Co wyraża Twój emblemat?

Post autor: DZIEWICA8 »

Mam do Was kilka pytań: Co wyraża Wasz emblemat? Dlaczego wybraliście sobie akurat taki? Czy kiedyś zmienialiście emblemat i z jakiego powodu?


Jeśli chodzi o mnie to mój emblemat wyraża moją nazwę użytkownika, czyli DZIEWICA8. To jest takie moje wyobrażenie dziewicy. Wcześniej miałam inny emblemat - burego kota. On wyrażał mój adres e- mailowy mruczka8@o2.pl Musiałam zmienić ten emblemat, bo był on pożyczony od espeji, a nie wolno używać cudzych emblematów. Próbowałam zrobić własny, ale żaden z obrazków, które mi się podobały nie pasował ze względu na swoje rozmiary. Jednak w końcu znalazłam stronę z gotowymi emblematami i wybrałam emblemat pasujący do mojej nazwy użytkownika.

A jak to jest w waszym przypadku?
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Mój obecny avatar to Amidamaru- moja ulubiona postać z anime "Król Szamanów" :kocha: . Uwielbiam to anime.
Na początku moim emblematem był Pierścień, bo kocham powieści fantasy, więc to było takie nawiązanie.
Potem była Rei Hino z "Czarodziejki z Księżyca", czyli anime z mojego dzieciństwa.
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

Co wyraza moj emblemat? Wystarczy spojrzec.Jest cudny.Hardcore, czyli to co lubie najbardziej :].
einmal ist keinmal
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

DZIEWICA8 pisze:Musiałam zmienić ten emblemat, bo był on pożyczony od espeji, a nie wolno używać cudzych emblematów. Próbowałam zrobić własny, ale żaden z obrazków, które mi się podobały nie pasował ze względu na swoje rozmiary.
Awatar zawsze można pomniejszyć choćby w Photoshopie. :wink:

Mój obecny – i prawdopodobnie już stały – awatar to tańczący bobas. Pasuje do mojego nicku, zaś mój nick wziął się stąd, że ja po prostu jestem takim... dorosłym dzieckiem. :mrgreen:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Mój avatar to The Sex Bunny z teledysku do kawałka pt. "Everyone Else Has had More Sex Than Me". W kontekście AS nawiązuje rzecz jasna do tytułu. Natomiast w kontekście króliczka nawiązuje do mojego poczucia humoru, w którego skład nieraz weszły i pewnie nie raz jeszcze wejdą treści nie-AS :twisted: A kiedyś używałem mrówki :P
Czczony nie tylko w Chinach
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Ja na którejś stronie widziałam kilka, ale żaden mi się nie podobał :| a skąd wy je bierzecie?
Salomea

Post autor: Salomea »

Mój wyraża niewyrażone, wypowiada niewypowiedziane. Wszystko i nic, nic i wszystko. Yin i yang, zen, nirwanę, psychozę, zaburzenia maniakalno-depresyjne, schizofrenię, marmoladę truskawkową, gruszki, sok cytrynowy, zamknięte drzwi, otwarte okna, głos w szafie, pisk zza biurka. Noc i dzień, krótkie i długie, szybkie i wolne, martwe i żywe, czerwone i czarne, psy i wiewiórki, zapach bzu, odór kanalizacji, konwalie, kaktusy, paski i kropki. :diabel: :mrgreen: :mrgreen:
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Post autor: kot »

Mój emblemat wyraża mój charakter. :mrgreen: :) :wink:
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Bardzo Dziwna Osoba pisze:Ja na którejś stronie widziałam kilka, ale żaden mi się nie podobał :| a skąd wy je bierzecie?
To, co powiem jest banalne, ale Google Grafika, to kopalnia pomy...ekhm...gifów, jpgów. :mrgreen: :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

dorosłe dziecko pisze:
Bardzo Dziwna Osoba pisze:Ja na którejś stronie widziałam kilka, ale żaden mi się nie podobał :| a skąd wy je bierzecie?
To, co powiem jest banalne, ale Google Grafika, to kopalnia pomy...ekhm...gifów, jpgów. :mrgreen: :wink:
Parę emblematów znalazłem wpsiując to, co mnie interesuje w avatarze i "avatar" (np. "ant avatar") ;)
Czczony nie tylko w Chinach
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Hehehe, dokładnie. Najlepszy sposób wyszukiwania grafiki, jeśli wiemy, jaka nas interesuje. :) A już najlepiej po angielsku.
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

moj avat to obraczka z grawerem fragment okladki singla Prodigy - One Love 8) (fenomenalny kawalek) ten avat opisuje to co jest najwazniejsze, ten avat to moja filozofia zycia... .. .moj swiat.
:wink:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Co wyraża mój emblemat? Nie mam pojęcia, ale wiem, co przedstawia :P Orochimaru z Naruto. :P
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

Wilk biegnący w poświacie księżyca w pełni? Nie wiem skąd ja to wziąłem. Ale wiem że od tamtej pory jest ze mną zawsze.
Wilki są niesamowite. I ciągle budzą w ludziach szacunek i strach, od tylu stuleci :shock: No a księżyc w pełni ma w sobie coś magicznego :kocha: Jak dla mnie wymiata.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Co wyraża Twój emblemat?

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja swój obecny emblemat znalazłam w taki sposób, że wpisałam do wyszukiwarki intrnetowej słowo emblematy i wyskoczylo mi kilka stron z gotowymi emblematami do wyboru. Nie trzeba już było ich zmniejszać czy powiększać, wystarczylo tyklo jeden z nich zapisać na dysku i wysłać przez swój profil.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
ODPOWIEDZ