Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
gosia89
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 23 wrz 2021, 09:57

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: gosia89 »

No tak ta świadomość, że nie jestem nienormalna i że nie tylko ja mam z tym problem mnie również bardzo pomaga. Plus sporo się tu dowiedziałam nowych rzeczy więc wszystko razem jest mega plusem. No z depresją walka też jest mega nie równa... Cieszę się że ci lepiej.
...And I don't want the world to see me 'Cause I don't think that they'd understund...
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: Ewa_EDC »

Oj tak, są dni lepsze i gorsze. Chodziłam do psychoterapeutki, ale przestałam. Nie dlatego że kobieta była niekompetentna czy coś, po prostu jakoś mi nie pasowała, miałam wrażenie że nie możemy się dogadać. Zanim zaczęłam szukać nowej wpadłam na to forum i impulsywnie założyłam konto, chyba zaczęłam godzić się sama ze sobą, z myślą jaka jestem i jakoś tak lżej mi się zrobiło.
gosia89
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 23 wrz 2021, 09:57

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: gosia89 »

No dokładnie chyba wszyscy mamy wzloty i upadki... Lepsze i gorsze dni. U mnie również dużo rozbija się o samoakceptacje i chyba od kilku tyg jest jakoś łatwiej 🤔 może nie czuje się już tak bardzo odstająca od normy, jak dziwak... Nie wiem trudno jest to w łatwy i czytelny sposób wytłumaczyć.
...And I don't want the world to see me 'Cause I don't think that they'd understund...
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: Ewa_EDC »

Wiem coś o tym. I chyba dokładnie wiem co chcesz powiedzieć. Faktycznie trudno to wyjaśnić :D
Niby słyszy się z różnych stron że samoakceptacja jest bardzo ważna, ale ja zawsze do tego podchodziłam bardzo sceptycznie. Takie bla bla nadwrażliwych ludzi, a jednak coś w tym jest.
gosia89
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 23 wrz 2021, 09:57

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: gosia89 »

Ja akurat jestem wielką fanką psychologi hehs myślę że w ten sposób próbowałam łatwiej zrozumieć o co mi tak właściwie chodzi 🙂 ale na pewno dużo łatwiej wiedząc co i jak i przede wszystkim że nie jestem aż takim dziwakiem hehe
...And I don't want the world to see me 'Cause I don't think that they'd understund...
Paweł49
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 8 paź 2021, 19:28

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: Paweł49 »

Dziwnie przyznać, zwłaszcza facetowi, że nie zależy mu na seksie. Jednak coraz częściej mówi się o wraźliwych mężczyznach. Relacje są róźne, związek bez seksualności też jest pełnowartościowym związkiem :)
Ostatnio zmieniony 8 paź 2021, 21:13 przez Paweł49, łącznie zmieniany 1 raz.
Paweł49
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 8 paź 2021, 19:28

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: Paweł49 »

Ciekawe czy wśród osób wysoko wrażliwych jest wielu asów. Ale to już temat na inny wątek
gosia89
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 23 wrz 2021, 09:57

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: gosia89 »

Paweł49 pisze: 8 paź 2021, 20:21 Dziwnie przyznać, zwłaszcza facetowi, że nie zależy mu na seksie. Jednak coraz częściej mówi się o wraźliwych mężczyznach. Relacje są róźne, związek bez seksualności też jest pełnowartościowym związkiem :)
No tak bo w naszym społeczeństwie jest większy nacisk jednak na facetów... Kobietę może boleć przysłowiowa głową ma humorki itp ale jednak facet musi zawsze chcieć i to jest taki kolejny chory stereotyp
...And I don't want the world to see me 'Cause I don't think that they'd understund...
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: Ewa_EDC »

gosia89 pisze: 8 paź 2021, 14:41 Ja akurat jestem wielką fanką psychologi hehs myślę że w ten sposób próbowałam łatwiej zrozumieć o co mi tak właściwie chodzi 🙂 ale na pewno dużo łatwiej wiedząc co i jak i przede wszystkim że nie jestem aż takim dziwakiem hehe
Nie jesteśmy dziwni, tylko oryginalni i jedyni w swoim rodzaju :wink:
gosia89
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 23 wrz 2021, 09:57

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: gosia89 »

Hehe no tak 🤔😎 przynajmniej nie kolejne kopiuj wklej.... No w każdej sytuacji ponoć są jakieś plusy 😂
...And I don't want the world to see me 'Cause I don't think that they'd understund...
Północ
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2021, 19:59

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: Północ »

Cześć 😀

Pozdrawiam gorąco z Wawy :ciasto: :kawa:
Nie jesteśmy nienormalni. Raczej, normalni - na swój sposób. Nie wszyscy lubią prowadzić auto, nie każdy Polak kocha wódkę, nie dla wszystkich sex jest sensem życia :)
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: Ewa_EDC »

Północ. Dokładnie tak ja nie mam prawa jazdy bo próbując zrobić przekonałam się że jestem kiepskim kierowcą (nie każdy się nadaje). Wódki nie lubię bo mi nie smakuję (wolę whiskey :wink: )
gosia89
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 23 wrz 2021, 09:57

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: gosia89 »

Idealnie hehe nie znoszę wódki, sexu i nie potrafię prowadzić 😂 lepiej bym tego nie ujęła 😎
Ja mieszkam w DE ale w PL to Szczecin. Pozdrowienia z nad morza hahshhs
...And I don't want the world to see me 'Cause I don't think that they'd understund...
Krzysiu36l.
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 6 lis 2021, 00:02

Re: Witam. Czas się zaszufladkować 😉

Post autor: Krzysiu36l. »

Ja myślę, że brak seksu to może być pewien bunt przeciwko tym czasom gdzie seks pojawia się dosłownie wszędzie. Mam czasami tego dosyć bo inne ważne sfery życia są pomijane.
Mam problemy z nadużywaniem alkoholu. Nie łączy się to z agresją w żaden sposób. Mimo to jest to dla mnie problem.
ODPOWIEDZ