A moze jestesmy bardziej wrazliwi?

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Herbacianka
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 19 gru 2020, 19:53

Re: A moze jestesmy bardziej wrazliwi?

Post autor: Herbacianka »

noguris pisze: 21 gru 2020, 12:11 Ale tak się nie robi. Nie można wyciągać wniosków o całej grupie na podstawie swoich jednostkowych przypadków. Ja mogę powiedzieć, że poznałem w życiu (tak bliżej) jakieś 567 osób seksualnych, z czego 15 myślało w taki sposób, w jaki Ty to opisujesz.
Ile osób spośród tych tysięcy było z Tobą w potencjalnej relacji damsko-męskiej?

To nie jest tak, że na każdym kroku każdy powtarza słowo "seks", aczkolwiek w relacjach damsko-męskich (przynajmniej w moim regionie) dość szybko pojawia się ten temat - przyznaję, że nie należę do katolików, więc nie wiem jak to jest u nich (np. z czekaniem do ślubu).
noguris

Re: A moze jestesmy bardziej wrazliwi?

Post autor: noguris »

Ale co to ma wspólnego z wrażliwością?
Senny
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 1 sty 2021, 05:30

Re: A moze jestesmy bardziej wrazliwi?

Post autor: Senny »

Nie wiem, czy Asy są bardziej wrażliwe, ale wiem że najwięksi ru..cze to zimne, obleśne typy..
Krzysiu36l.
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 6 lis 2021, 00:02

Re: A moze jestesmy bardziej wrazliwi?

Post autor: Krzysiu36l. »

Myślę, że cecha wspólna takich osób to w jakimś stopniu sprzeciw wobec tego co się obserwuje. To jest według mnie wynik rozczarowań w relacjach międzyludzkich, a także niechęć do narzucanego tempa życia. Seks w dzisiejszych czasach stał się towarem, a atrakcyjność seksualna atrybutem osób, które wygrywają, są najlepsze. Nie każdy człowiek może być super atrakcyjny, wiecznie piękny, zadbany, uśmiechnięty i tak dalej. Z tego to według mnie może wynikać. To moje luźne przemyślenia, być może się mylę.
Mam problemy z nadużywaniem alkoholu. Nie łączy się to z agresją w żaden sposób. Mimo to jest to dla mnie problem.
ODPOWIEDZ