Witajcie

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Temida
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 7 lip 2021, 20:50

Witajcie

Post autor: Temida »

Witajcie, cieszę się że udało mi się znaleźć społeczność zrzeszająca ludzi takich jak my. Mam 27 lat i jestem aską heteroromantyczną, lubię się przytulać i okazywać sobie czułość ale jeśli chodzi o kwestie seksu to kompletnie mnie to nie pociąga. Niedawno wróciłam z zagranicy po rozstaniu z seksualnym partnerem, który zapewniał mnie, że brak seksu to nie problem, ale z czasem ten problem zaczął mu coraz bardziej przeszkadzać, mimo, że mnie zapewniał, że wszystko jest ok kiedy poruszałam ten temat. Pobyt za granicą odciął mnie od starych znajomości i czuję się obecnie bardzo samotnie wieczorami, więc jeśli ktoś z was ma ochotę porozmawiać byłoby mi miło. Mój nickname na discordzie to: Temida#7648
MaxMad
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 29 cze 2021, 15:52

Re: Witajcie

Post autor: MaxMad »

Witaj :ciasto:

Byłaś świadoma bycia asem gdy zaczynałaś ten związek? Ja byłem w związku z osobą seksualną, ale nie wiedziałem wtedy, że istnieje coś takiego jak aseksualność. Chyba takie połączenia po prostu nie mogą działać…
Awatar użytkownika
Vicky
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 1 lip 2021, 18:31

Re: Witajcie

Post autor: Vicky »

Witamy na forum :welcome:
Too alien for earth, too human for outer space :alien2:
Temida
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 7 lip 2021, 20:50

Re: Witajcie

Post autor: Temida »

MaxMad pisze: 8 lip 2021, 10:31 Witaj :ciasto:

Byłaś świadoma bycia asem gdy zaczynałaś ten związek? Ja byłem w związku z osobą seksualną, ale nie wiedziałem wtedy, że istnieje coś takiego jak aseksualność. Chyba takie połączenia po prostu nie mogą działać…
Na początku nie byłam pewna, myślałam że po prostu jeszcze nigdy nie trafiłam na osobę, która jest tą jedyną i z którą chcę to robić. A z tym partnerem bardzo dobrze mi się rozmawiało i byliśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi zanim przeszliśmy o krok dalej. Uprzedziłam go, że jest szansa, że seks może mnie nie pociągać ale nigdy go nie uprawiałam wcześniej to myślałam, że po prostu nie wiem jakie to fajne. Ale mój pierwszy raz był tylko gorszy niż myślałam i zrobiliśmy to zanim przeprowadziłam się do niego. Wyjaśniłam mu to, że tak jak przypuszczałam seks mnie nie pociąga, ale lubiłam przytulać się do niego, on zaakceptował układ bez seksu ale z czasem zaczęło mu tego coraz bardziej brakować, tylko ukrywał to przede mną.
JustAs
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 1 kwie 2021, 20:15

Re: Witajcie

Post autor: JustAs »

Witaj na forum! :)
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 299
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Witajcie

Post autor: Kamilos »

hej ,napisz 5 postow to porozmawiamy prywatnie :D szukam osoby do bycia razem bez seksu ,taki super zwiazek mi sie marzy :D :ciasto:
MaxMad
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 29 cze 2021, 15:52

Re: Witajcie

Post autor: MaxMad »

Temida pisze:on zaakceptował układ bez seksu ale z czasem zaczęło mu tego coraz bardziej brakować, tylko ukrywał to przede mną.
Podobno niektórzy mają skrytą nadzieję, że asowi w związku się odmieni, jeszcze przekona się do seksu… albo nie wiedzą sami, że jednak osoby seksualne w większości przypadków tego seksu potrzebują.
Pewnie to wina niskiej świadomości o aseksualności w społeczeństwie, ale kurde potem obydwie strony zranione :x
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Witajcie

Post autor: Mikenoge »

Hej ! :piwo:
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
milord
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 20 paź 2014, 09:55

Re: Witajcie

Post autor: milord »

Witaj🙂
Jowisz29
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 28 lis 2021, 18:43

Re: Witajcie

Post autor: Jowisz29 »

Hej :)
Mamaja
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 16 lip 2022, 20:38

Re: Witajcie

Post autor: Mamaja »

Ja jestem po dwóch związkach które zakończymy się zdradą partnera bo jego frustracja seksualna była tak duża ze szukał innej dziewczyny… w moim pierwszym poście pisze co i jak. Myśl ze w ogóle mogę być aseksualna utrudniało to ze jestem frayseksualna czyli mogę i chce uprawiac seks z osobami na których mi nie zależy lub nieznajomymi ale w momencie zacieśniania więzi to już się kończy.
Awatar użytkownika
Dia2305
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 1 lip 2022, 18:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witajcie

Post autor: Dia2305 »

MaxMad pisze: 8 lip 2021, 10:31 Witaj :ciasto:

Byłaś świadoma bycia asem gdy zaczynałaś ten związek? Ja byłem w związku z osobą seksualną, ale nie wiedziałem wtedy, że istnieje coś takiego jak aseksualność. Chyba takie połączenia po prostu nie mogą działać…
Też miałam pecha i przestałam wierzyć, że związki a+s działają :/ Dlatego szukam ludzi, z którymi można rozmawiać wśród asów, a może kto wie także coś więcej. Chociaż w moim przypadku to i tutaj będzie raczej trudno.
ODPOWIEDZ