Przywitanie

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
monika23
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 29 lis 2021, 23:18

Przywitanie

Post autor: monika23 »

Cześć!
Mam 25 lat i czuję się jakbym dopiero co zaczęła odkrywać siebie. Gdy pierwszy raz napotkałam koncept aseksualności poczułam jak spada mi z serca jakiś ogromny ciężar. Postacie takie jak Raphael z Shadowhunters, Todd z BoJack Horseman, czy różne osoby wypowiadające się na ten temat na YouTube tylko mnie utwierdzały w tym co od zawsze czułam. Oczywiście jestem "w szafie" i chyba jeszcze długo pozostanę, ale miło znaleźć trochę wsparcia w internecie.
Dariusz
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 21 lis 2021, 22:50

Re: Przywitanie

Post autor: Dariusz »

Cześć :)
Miłego pobytu !
Awatar użytkownika
Mirek
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 9 sie 2021, 12:49

Re: Przywitanie

Post autor: Mirek »

Cześć, poczęstuj się ciastkiem :)
Nie ma pośpiechu z wychodzeniem z szafy. Najlepiej chyba zrobić to tylko jeśli człowiek czuje się bezpiecznie, nie ma też przymusu by "wychodzić" w jakimś ustawowym terminie.
Awatar użytkownika
marzesobie
mASełko
Posty: 142
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:35

Re: Przywitanie

Post autor: marzesobie »

Ja nigdy nie wyszłam z szafy i jest ok. Nie czułam takiej potrzeby. Ale nawet nie poruszając wątku aseksualności co w mojej rodzinie pewnie nie było by zrozumiane, a i pewnie niezbyt dobrze potraktowane bo pochodzę z miałej miejscowości gdzie wszystko co odbiega od normy jest złe, chociaż nikt nie zauważa alkoholika który pije pod sklepem a później wsiada do swojego seicento i jedzie dać łomot swojej konkubinie...no ale na pewno aseksualność by była postrzegana jako największe zło tego świata 😁 taka mentalność...
No ale odbiegłam z tematem a mianowicie witaj na forum i wiem co czujesz. Też mi ulżyło że jednak są osoby które mają podobnie 🙂

🍰
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Przywitanie

Post autor: Mikenoge »

marzesobie pisze: 1 gru 2021, 18:17 pochodzę z miałej miejscowości gdzie wszystko co odbiega od normy jest złe, chociaż nikt nie zauważa alkoholika który pije pod sklepem a później wsiada do swojego seicento i jedzie dać łomot swojej konkubinie...no ale na pewno aseksualność by była postrzegana jako największe zło tego świata 😁 taka mentalność...

🍰
Jak to?
https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/ ... 99527.html
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
ODPOWIEDZ