muszę iść na wesele:-(

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Awatar użytkownika
marzesobie
mASełko
Posty: 142
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:35

Re: muszę iść na wesele:-(

Post autor: marzesobie »

Ja jeszcze do tego uważam że to kompletna strata kasy. Trzeba przecież kupić sukienkę, zrobić fryzurę, włożyć do koperty a za ten jeden wieczór męczarni miałabym fajne wczasy😃
No ale niestety na niektóre muszę iść, bo jednak głupio nie pójść do bliskiej rodziny albo dobrych znajomych. Ale kończy się to dla mnie daniem koperty i obiadem i szybkim zmyciem🙂 ale byłam. Zaliczone.
Chyba tylko ze dwa razy byłam prawie do końca i niestety poziom mojego zażenowania osiągał wtedy krytyczne limity😃 Ja rozumiem alkohol, wszystko jest dla ludzi... Ale z umiarem a nie zarąbać się tak że szkoda słów. A niestety u wielu facetów tak się to kończyło. A wtedy wiele ciekawych rzeczy wychodzi np mąż koleżanki przystawiał się do każdej żywej kobiety, nie wiem jak ona dalej z nim może być skoro na każdej imprezie się to tak kończy. No ale nie moja sprawa każdy ma swój rozum🙂

No ale wracając do sedna kompletna strata kasy, wolałabym wycieczkę, albo kurs czegoś nowego.😁
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: muszę iść na wesele:-(

Post autor: Ewa_EDC »

marzesobie pisze: 8 gru 2021, 07:58
No ale wracając do sedna kompletna strata kasy, wolałabym wycieczkę, albo kurs czegoś nowego.😁
Amen :xbiggrin:
ODPOWIEDZ