Gwałt

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Wyznawczyni sikhizmu?
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Post autor: Salomea »

Google prawdę ci powie http://pl.wikipedia.org/wiki/Sikhizm :P :diabel:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

wilczek pisze:To już podchodzi pod nekrofilię :P
Chyba gerontofilię :P
Czczony nie tylko w Chinach
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

Owszem to może i jest gerontofilia, chociaż "robienie tego" z tak starymi ludźmi już mi po prostu pod nekrofilię podeszło :wink:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

wilczek pisze:Owszem to może i jest gerontofilia, chociaż "robienie tego" z tak starymi ludźmi już mi po prostu pod nekrofilię podeszło :wink:
Brutalne, ale sie usmialam :mrgreen: :shock:
einmal ist keinmal
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Humor z rodzaju tego, który śmieszy tylko do pewnego wieku a później coraz mniej. :lol:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Salomea

Post autor: Salomea »

Gizmo pisze:
Wilczek pisze:To już podchodzi pod nekrofilię :P
:shock: :!:
:shock: :!: a nawet :shock: :!::shock: :!: :shock: :!:
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

O k#$%@, jak w ogóle porównanie starszej kobiety do trupa może kogoś bawić?!
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Ja też nie widzę w tym nic zabawnego, ale to tylko zle świadczy o osobie, która to napisała.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Gwał

Post autor: DZIEWICA8 »

Och, a Wy jak zwykle sobie żartujecie, a ja pisałam o gwałcie całkiem poważnie. To jest naprawdę poważne zagrożenie i trzeba bardzo na siebie uważać.

Jednak tak z drugiej strony, to bardzo się cieszę, że naszym forumowiczom dopisują humory i że chce im się żartować. Śmiech to zdrowie! Tak, więc ja również się uśmiechnę :D :) :rozowe: 8) :lol: :aniol: :wink: :mrgreen: :kocha: :xmrgreen: i zaproponuję swoją broń: więc najlepszy będzie tzw. kałasznikow, bo jak się przywali takiemu gwałcicielowi z "kałacha" to on już na pewno nigdy więcej nie wstanie. Nośmy, więc przy sobie kałasznikowy! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

Bardzo Dziwna Osoba pisze:Ja też nie widzę w tym nic zabawnego, ale to tylko zle świadczy o osobie, która to napisała.
No to wyszedłem na prostaka :oops:
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Wilczek, Twój żarcik nie był prostacki, tylko okrutny :P
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

stary/a nie znaczy jeszcze zimny/a nie zakopujcie ludzi zywcem.., chociaz jesien zycia z zyciem ma juz chyba malo wspolnego :? , ten czas to raczej filozoficzna kontemplacja albo cos :wink:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Nie u każdego jesień życia wygląda tragicznie. Moja ciotka ma 69 lat, wygląda lepiej niż niejedna 55 latka, żadnej trwałej nigdy nie miała, dorabia sobie w księgowości, jest na czasie z modą- do dzis przywozi sobie jakieś rzeczy z zagranicy firm, których nie ma w Polsce, nie ma dzieci, więc stresów też nigdy nie miała, jezdzi za granice do znajomych o 10-20 lat młodszych( tylko z takimi sie zadaje bo nie lubi rozmów o chorobach), samochód ma, ost. kupiła sobie laptopa, bo nie chce spocząć na laurach na starość, jest na czasie dosłownie z wszystkim, coś jak przeciętna 25 latka. Ciekawe czy słyszała o aseksualności- muszę spytać :wink:
A mój dziadek w wieku 83 lat też prowadził całkiem ciekawe życie- wszyscy myśleli, że jest 20 lat młodszy, chodził żwawym krokiem, co rok kupował nowy samochód, lubił flirtować z kobietami 30 lat młodszymi i one same go zaczepiały na ulicy, dla sportu jezdził na rowerze, znał na pamięć Mickiewicza, recytował wiersze, od czasu do czasu jezdził na różne wycieczki, prowadził interes, ale to kilka lat wcześniej :D
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Bardzo Dziwna Osoba pisze:Nie u każdego jesień życia wygląda tragicznie. Moja ciotka ma 69 lat, wygląda lepiej niż niejedna 55 latka, żadnej trwałej nigdy nie miała, dorabia sobie w księgowości, jest na czasie z modą- do dzis przywozi sobie jakieś rzeczy z zagranicy firm, których nie ma w Polsce, nie ma dzieci, więc stresów też nigdy nie miała, jezdzi za granice do znajomych o 10-20 lat młodszych( tylko z takimi sie zadaje bo nie lubi rozmów o chorobach), samochód ma, ost. kupiła sobie laptopa, bo nie chce spocząć na laurach na starość, jest na czasie dosłownie z wszystkim, coś jak przeciętna 25 latka. Ciekawe czy słyszała o aseksualności- muszę spytać :wink:
Fajną masz ciotkę. Też bym tak chciala mieć takie podejscie do życia jak będę w jej wieku...
I co, zapytałaś ją czy słyszala o aseksualności? :P
Quirkyalone
ODPOWIEDZ