Orientacja romantyczna

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Orientacja romantyczna

Post autor: Mikenoge »

Co do powyższego faktu i do orientacji to nigdy nie umiałem wytłumaczyć ani określić siebie. Kiedyś we wczesnym dzieciństwie podobali mi się faceci policjanci lub ścigane przez nich łobuzy z filmów ale teraz wiem, że po prostu podobał mi się ich image i chciałem być jak oni. Czasami podobały mi się jakieś dziewczyny ale tu już nie było identyfikacji z nimi tylko atrakcja wyglądu.

A obecnie jest podobnie - czasami podoba mi się jakiś facet (zwykle w stylu lat 80) bo podoba mi się jego image lub jakaś dziewczyna ale już w sensie estetycznym. Podobają mi się też czasami niektóre osoby androgeniczne i transpłciowe. O zakochaniu chyba nie ma mowy. Jest to raczej fascynacja i ekscytacja czyjąś aparycją lub osobowością. W najlepszym przypadku panromantyczna orientacja.
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Awatar użytkownika
marzesobie
mASełko
Posty: 142
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:35

Re: Orientacja romantyczna

Post autor: marzesobie »

Ja zawsze uważałam się za heteroromantyczną, ale z czasem idę w stronę bi. W sumie nie obchodzi mnie płeć, bardziej wnętrze drugiego człowieka, obojętnie czy to kobieta czy mężczyzna, ważne by była to dobra osoba :)
Krzysiu36l.
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 6 lis 2021, 00:02

Re: Orientacja romantyczna

Post autor: Krzysiu36l. »

Mam wrażenie jak czytam to forum, że niektórzy tutaj sobie sami utrudniają życie. Są ludzie, którzy naprawdę mają problem ze znalezieniem kogoś, a są tacy co by mogli ale wyszukują setki powodów i uważają, że to niemożliwe potem.
Mam problemy z nadużywaniem alkoholu. Nie łączy się to z agresją w żaden sposób. Mimo to jest to dla mnie problem.
Awatar użytkownika
adenozyna
pASibrzuch
Posty: 213
Rejestracja: 3 maja 2010, 23:56
Lokalizacja: Śląsk (Górny i Dolny)

Re: Orientacja romantyczna

Post autor: adenozyna »

Krzysiu36l. pisze: 27 lis 2021, 17:30 Mam wrażenie jak czytam to forum, że niektórzy tutaj sobie sami utrudniają życie. Są ludzie, którzy naprawdę mają problem ze znalezieniem kogoś, a są tacy co by mogli ale wyszukują setki powodów i uważają, że to niemożliwe potem.
no tak niestety jest, jak dla mnie trzeba mieć otwary umył na innych
Awatar użytkownika
Pepronezz
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2022, 14:55

Re: Orientacja romantyczna

Post autor: Pepronezz »

Demigeneromantyczny :)
Pepe pan robak :mrgreen:
RosaSjel
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 7 kwie 2023, 20:05

Re: Orientacja romantyczna

Post autor: RosaSjel »

W 100% hetero romantyczna, mogę stworzyć związek tylko z mężczyzną i inne opcje nie wchodzą u mnie w grę.
ODPOWIEDZ