Dzień dobry, dobry wieczór

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Alys27
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 8 sty 2022, 22:50
Lokalizacja: Wrocław

Dzień dobry, dobry wieczór

Post autor: Alys27 »

Cześć! Już od dłuższego czasu przeglądałam posty na forum, trochę, żeby się zorientować w poruszanych tematach, a trochę, żeby sprawdzić, czy forum nadal żyje. Patrząc na to, że niemal codziennie ktoś nowy się loguje, to chyba nie jest tak źle.

Coś o mnie: mam 31 lat i mieszkam we Wrocławiu. Nie znam żadnego asa (a przynajmniej nikogo, kto by się przyznał, że asem jest). Sama też dość długo wałkowałam to w głowie i nikomu do tej pory nie mówiłam. Na tę chwilę kwalifikuję się jako osoba aseksualna, aczkolwiek biorę pod uwagę, że mogę być demi. Czasem mam też wrażenie, że mogę być aromantyczna, a to z tego względu, że nigdy nie byłam zakochana. Długo myślałam, że coś jest ze mną nie tak, że mam jakiś defekt w głowie. Mam wrażenie, że mogę w życiu osiągnąć wszystko własnymi rękami, w każdej dziedzinie, tylko właśnie nie w tym aspekcie i nie powiem, dołuje mnie to dość mocno.

Z tego, co zaobserwowałam, to ludzie widzą mnie w dwa skrajne sposoby: rodzina chyba postawiła już na mnie krzyżyk, że przyprowadzę "kawalera" do domu i że będę brać ślub, już nawet podczas życzeń świątecznych nic nie mówią :roll: (gwoli jasności, spotykałam się w życiu z kilkoma chłopakami, ale nigdy to nie było coś na tyle poważnego, żeby przedstawiać ich rodzinie). Natomiast moi znajomi (głównie ci trochę dalsi) mają mnie za jakąś femme fatale, która łamie męskie serca i zrzuca facetów w mętną otchłań friendzonu. Doprawdy, nie wiem skąd oni to wzięli.

Także witam wszystkich :D Jeśli jest ktoś z Wrocławia, to odezwijcie się. Chciałoby się czasem z kimś wyjść do kina czy na herbatę ;)

PS. Tak, wiem, że trzeba napisać 5 postów, żeby móc pisać na priv ;)
Yushka
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 22 kwie 2020, 17:58

Re: Dzień dobry, dobry wieczór

Post autor: Yushka »

Witaj na forum, akurat z Wrocławia jestem więc możemy wyskoczyć do kina czy na harbatke 😁
Awatar użytkownika
Alys27
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 8 sty 2022, 22:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzień dobry, dobry wieczór

Post autor: Alys27 »

Yushka pisze: 8 sty 2022, 23:46 Witaj na forum, akurat z Wrocławia jestem więc możemy wyskoczyć do kina czy na harbatke 😁
Ekstra :D Nie sądziłam, że tak szybko znajdzie się ktoś z Wro 8)
A-Xu
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 7 sty 2022, 18:03

Re: Dzień dobry, dobry wieczór

Post autor: A-Xu »

Cześć! Chyba fajnie jest mieszkać w dużym mieście, szansa na spotkanie drugiego asa znacznie wzrasta :) Ale widzę że Twoja historia podobna do mojej , witam w klubie :D
Awatar użytkownika
Alys27
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 8 sty 2022, 22:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzień dobry, dobry wieczór

Post autor: Alys27 »

A-Xu pisze: 9 sty 2022, 15:57 Cześć! Chyba fajnie jest mieszkać w dużym mieście, szansa na spotkanie drugiego asa znacznie wzrasta :) Ale widzę że Twoja historia podobna do mojej , witam w klubie :D
Z jednej strony tak, ale próbowałam swoich szans na portalu randkowym dla Asów i wcale tak wielu Asów nie znalazłam i żadnego z Wrocławia :?
ODPOWIEDZ