Spędzanie czasu z osoba którą lubię mnie wykańcza

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
LetniLas
młodASek
Posty: 27
Rejestracja: 3 maja 2019, 18:08

Spędzanie czasu z osoba którą lubię mnie wykańcza

Post autor: LetniLas »

Jak już wspominałam parę razy na forum, jest chłopak którego lubię, ale wiecie jak to jest...on jest hetero a ja asem. Ja go lubię on mnie nie. (W romantycznym sensie). Lubię spędzać z nim czas bo serio jest fajnie, dobrze się bawimy, rozumiemy etc, ale za każdym razem kiedy poczuję sie trochę zbyt szczęśliwa, d razu zaczynam się w myślach atakować. "I co się cieszysz debilko, i tak cię nie lubi. Jesteś nikim, jesteś usterką więc i tak nie masz szans z nikim NIGDY!" Ja wiem, że ja sobie to robię sama, ale nie potrafię inaczej. Właściwie robię to za każdym razem kiedy w ogóle próbuję z jakimś chłopakiem nawiązać jakąś więź. Czuję że muszę przestać, odpuścić, bo jestem nikim. Bo i tak nie mogę zaoferować tego, co on by chciał. Bo jestem bezużyteczna.

Próbowałam być dojrzała i zapomnieć o związkach, ale nie potrafię. Każdy w moim otoczeniu kogoś ma i też bym chciała, szczególnie, że moi znajomi lekko się naśmiewają z osób bez pary. Ale czuję, że jestem zbyt beznadziejna i bezużyteczna żeby z kimś być. Sytuacji nie polepsza fakt, że ostatnio moi znajomi zlewają mnie dla popularniejszej osoby co jeszcze potęguje to uczucie.
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Spędzanie czasu z osoba którą lubię mnie wykańcza

Post autor: Nautilus1992 »

W takiej sytuacji na myśl nasuwa mi się tylko jedno, krótkie zdanie - piep... takich znajomych.

Jest mnóstwo fajnych asów na forum. Jak się rozejrzysz, to na pewno znajdziesz jakiegoś chłopaka, z którym będzie Ci miło. Wtedy szybko zapomnisz o tej starej, toksycznej miłości i poprawi się Twoja samoocena. No i przestań mówić, że jesteś bezużyteczna. Nie jesteś usterką. Jesteś po prostu aską, która wciąż ma szansę na ułożenie sobie życia z drugim asem. Spróbuj, to nie boli. Wręcz przeciwnie - sprawi to wiele przyjemności i szczęścia Tobie i Twojemu przyszłemu partnerowi. :wink:
Nightfall

Re: Spędzanie czasu z osoba którą lubię mnie wykańcza

Post autor: Nightfall »

razu zaczynam się w myślach atakować. "I co się cieszysz debilko, i tak cię nie lubi. Jesteś nikim, jesteś usterką więc i tak nie masz szans z nikim NIGDY!"
Po co tak siebie kopiesz?
Ale czuję, że jestem zbyt beznadziejna i bezużyteczna żeby z kimś być. Sytuacji nie polepsza fakt, że ostatnio moi znajomi zlewają mnie dla popularniejszej osoby co jeszcze potęguje to uczucie.[/quote
Jesteś bezużyteczna, bo nie masz ochoty na seks, dobrze rozumiem?
Zgadzam się z poprzednikiem, spróbuj odnaleźć znajomych tutaj, może będzie Ci wtedy łatwiej zaakceptować bycie asem :)
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Spędzanie czasu z osoba którą lubię mnie wykańcza

Post autor: Małgorzata95 »

Szkoda czasu na takich "znajomych", może spróbuj poszukać kogoś na tym forum?
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: Spędzanie czasu z osoba którą lubię mnie wykańcza

Post autor: BardzoLittle »

Współczuję. Moja ekipa też się rozpadła nieco. Dwójka jest razem i się odizolowali, w sumie został mi jeden przyjaciel i kilku znajomych, którymi sam wolę utrzymywać połowiczny kontakt. Życie samotne jest smutne, ale nie rozumiem naśmiewania się z ludzi bez pary. Serio, związek to wspólne rozwiązywanie problemów, których nie miałoby się, gdyby się było singlem. Aczkolwiek... samemu to nie życie trochę - z mojej perspektywy.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
Tajemniczy Gośc
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 19 sty 2022, 23:39

Re: Spędzanie czasu z osoba którą lubię mnie wykańcza

Post autor: Tajemniczy Gośc »

Po co się jeszcze samemu dobijać?
ODPOWIEDZ