Witam wszystkie słodkorożce ;D

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
A-Xu
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 7 sty 2022, 18:03

Witam wszystkie słodkorożce ;D

Post autor: A-Xu »

Cześć !
Krążyłam nad tym forum dobre kilka tygodni i w końcu zdecydowałam się dołączyć do szacownego grona :D .

Mam 33 lata, jestem z Piły ( Wielkopolskie). Tak dokładnie to jestem niebinarnym (agender) ASem.
Mam nadzieję że nawiąże tutaj nowe znajomości bo z allosami to jakaś porażka +_+. Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem sposobu myślenia tych ludzi :| , oni są chyba z innej planety niż ja. Mam nadzieję że znajdą się tutaj dobre duszyczki które mają podobne podejście do życia co ja i będą chciały się zaprzyjaznić :justcuz:

Na co dzień zajmuje się tym co mnie interesuje a interesuje mnie wiele : zwierzęta , sport , muzyka, sztuka, języki. Brzmi banalnie ale nic bardziej mylnego, mam bardzo specyficzny gust jeśli chodzi o każdą z tych rzeczy :wink:
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam wszystkie słodkorożce ;D

Post autor: Dolly »

Elo, elo! Różne określenia były już na forum, ale,, słodkorożce " chyba jeszcze nie... :lol:
A-Xu
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 7 sty 2022, 18:03

Re: Witam wszystkie słodkorożce ;D

Post autor: A-Xu »

Dolly pisze: 7 sty 2022, 20:51 Elo, elo! Różne określenia były już na forum, ale,, słodkorożce " chyba jeszcze nie... :lol:
Co ja poradzę, takie moje skojarzenie :flying:
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam wszystkie słodkorożce ;D

Post autor: Dolly »

Tym niemniej siemanko. Z góry informuję : do możliwości pisania wiadomości prywatnych trzeba co najmniej pięć postów napisać. 😉
A-Xu
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 7 sty 2022, 18:03

Re: Witam wszystkie słodkorożce ;D

Post autor: A-Xu »

Dzięki, to już niedługo :wink:
Awatar użytkownika
Alys27
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 8 sty 2022, 22:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam wszystkie słodkorożce ;D

Post autor: Alys27 »

Cześć! Może głupie pytanie, ale czy Twój nick ma coś wspólnego z A-Xu z Word of Honor? :D
A-Xu
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 7 sty 2022, 18:03

Re: Witam wszystkie słodkorożce ;D

Post autor: A-Xu »

Alys27 pisze: 8 sty 2022, 23:56 Cześć! Może głupie pytanie, ale czy Twój nick ma coś wspólnego z A-Xu z Word of Honor? :D
Tak ! Oczywiście ! BL cdramy to najlepsze co człowiek do tej pory wymyślił , takie moje zdanie @_@
Awatar użytkownika
Alys27
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 8 sty 2022, 22:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam wszystkie słodkorożce ;D

Post autor: Alys27 »

A-Xu pisze: 9 sty 2022, 15:52
Alys27 pisze: 8 sty 2022, 23:56 Cześć! Może głupie pytanie, ale czy Twój nick ma coś wspólnego z A-Xu z Word of Honor? :D
Tak ! Oczywiście ! BL cdramy to najlepsze co człowiek do tej pory wymyślił , takie moje zdanie @_@
Rany, jak wspaniale, że znalazł się ktoś, kto też ogląda cdramy BL :D :D
A-Xu
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 7 sty 2022, 18:03

Re: Witam wszystkie słodkorożce ;D

Post autor: A-Xu »

Alys27 pisze: 9 sty 2022, 19:12
A-Xu pisze: 9 sty 2022, 15:52
Alys27 pisze: 8 sty 2022, 23:56 Cześć! Może głupie pytanie, ale czy Twój nick ma coś wspólnego z A-Xu z Word of Honor? :D
Tak ! Oczywiście ! BL cdramy to najlepsze co człowiek do tej pory wymyślił , takie moje zdanie @_@
Rany, jak wspaniale, że znalazł się ktoś, kto też ogląda cdramy BL :D :D
Ty też ? Super :D Widziałaś co zrobili ZZH? , to takie okrutne że aż brak mi słów :(. W sumie niedawno się dowiedziałam, wciąż jestem w szoku :x

Edit: może pogadamy o tym na privie? ;p
Awatar użytkownika
Alys27
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 8 sty 2022, 22:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam wszystkie słodkorożce ;D

Post autor: Alys27 »

Ty też ? Super :D Widziałaś co zrobili ZZH? , to takie okrutne że aż brak mi słów :(. W sumie niedawno się dowiedziałam, wciąż jestem w szoku :x

Edit: może pogadamy o tym na privie? ;p
[/quote]

Ok już do Ciebie piszę, bo jestem na bieżąco z sytuacją, a przynajmniej się staram ;)
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Witam wszystkie słodkorożce ;D

Post autor: Mikenoge »

A-Xu pisze: 7 sty 2022, 20:39 Cześć !
Krążyłam nad tym forum dobre kilka tygodni i w końcu zdecydowałam się dołączyć do szacownego grona :D .

Mam 33 lata, jestem z Piły ( Wielkopolskie). Tak dokładnie to jestem niebinarnym (agender) ASem.
Mam nadzieję że nawiąże tutaj nowe znajomości bo z allosami to jakaś porażka +_+. Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem sposobu myślenia tych ludzi :| , oni są chyba z innej planety niż ja. Mam nadzieję że znajdą się tutaj dobre duszyczki które mają podobne podejście do życia co ja i będą chciały się zaprzyjaznić :justcuz:

Na co dzień zajmuje się tym co mnie interesuje a interesuje mnie wiele : zwierzęta , sport , muzyka, sztuka, języki. Brzmi banalnie ale nic bardziej mylnego, mam bardzo specyficzny gust jeśli chodzi o każdą z tych rzeczy :wink:
Ja też jestem niebinarnym transmasculine agender i na dodatek full asex. Genetyczna płeć żeńska, lecz od długiego czasu biorę testosteron, z przerwami - i oficjalnie w dokumentach płeć męska.
Mieszkam jakiś kawałek od ciebie. Ale chętnie poznam.
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Awatar użytkownika
not
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2022, 12:36

Re: Witam wszystkie słodkorożce ;D

Post autor: not »

A-Xu pisze: 9 sty 2022, 19:40
Alys27 pisze: 9 sty 2022, 19:12
A-Xu pisze: 9 sty 2022, 15:52

Tak ! Oczywiście ! BL cdramy to najlepsze co człowiek do tej pory wymyślił , takie moje zdanie @_@
Rany, jak wspaniale, że znalazł się ktoś, kto też ogląda cdramy BL :D :D
Ty też ? Super :D Widziałaś co zrobili ZZH? , to takie okrutne że aż brak mi słów :(. W sumie niedawno się dowiedziałam, wciąż jestem w szoku :x

Edit: może pogadamy o tym na privie? ;p
eeej, ale on właściwie nie zrobił nic złego, za to wykonano konkretną robotę przy nadintepretacji, z tego co czytałam.

mnie też całkiem zainteresowało to, że najpierw Xiao Zhan był gnębiony, a teraz ZZH, a przecież WoH powstał w zasadzie na fali popularności the Untamed, z tym, że WoH nie udawał, że nie chodzi o wątek gejowski
A-Xu
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 7 sty 2022, 18:03

Re: Witam wszystkie słodkorożce ;D

Post autor: A-Xu »

No wlasnie nie zrobil nic zlego :( . Niestety w Chinach wciaz jest duzo przeciwnikow takich dram a biedni aktorzy cierpia. Juz sie boje co to bedzie przy Eternal Faith i Immortality :x a za nimi cala armia kolejnych chinskich dram BL :lol:
Awatar użytkownika
not
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2022, 12:36

Re: Witam wszystkie słodkorożce ;D

Post autor: not »

A-Xu pisze: 19 lip 2022, 17:30 No wlasnie nie zrobil nic zlego :( . Niestety w Chinach wciaz jest duzo przeciwnikow takich dram a biedni aktorzy cierpia. Juz sie boje co to bedzie przy Eternal Faith i Immortality :x a za nimi cala armia kolejnych chinskich dram BL :lol:
jestem ślepa, wybacz, przeczytałam "co zrobił ZZH", zamiast "co zrobili ZZH" :D
ODPOWIEDZ