Cześć!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Adelaide
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 28 sty 2022, 14:13
Lokalizacja: Gdynia

Cześć!

Post autor: Adelaide »

Jestem 15 letnią dziewczyną z trójmiasta. Dopiero niedawno dowiedziałam się o swojej aseksualności.
Jestem panseksualną, oraz wysoko wrażliwą osobą. Jestem również introwertyczną marzycielką.
Wiek nie ma dla mnie znaczenia, uwielbiam rozmawiać z różnymi osobami, ale niestety small talk nie jest raczej dla mnie.
Często trudno mi przejść na "wyższy" poziom relacji, czy rozmawiać o niektórych tematach. Potrzebuje komuś najpierw bardzo zaufać, żeby do tego doszło.
Moimi zainteresowaniami są czytanie książek, rysowanie i różne rzeczy związane ze sztuką, oglądanie w sumie wszystkiego, co mnie zaciekawi, lubię też czasami poćwiczyć. Interesuje się Japonią i kocham zwierzęta.
Trudno mi często napisać do kogoś pierwsza, ale zawsze jestem chętna na poznawanie nowych osób :).
Mam nadzieję, że kogoś tutaj zainteresuje moja osoba haha.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2022, 15:37 przez Adelaide, łącznie zmieniany 1 raz.
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Cześć!

Post autor: Dolly »

Cześć, cześć, cześć! Jak coś, to napisz pięć postów, żeby móc pisać wiadomości prywatne. :)
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 298
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Cześć!

Post autor: Kamilos »

Dziewczynko a kogo tutaj szukasz? :D
Awatar użytkownika
Adelaide
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 28 sty 2022, 14:13
Lokalizacja: Gdynia

Re: Cześć!

Post autor: Adelaide »

Szukam kogoś interesującego do rozmowy, a potem się zobaczy co z tego wyniknie po prostu. Na razie nie mam jakichś zawężonych poszukiwań do na przykład związku, czy przyjaźni, co będzie to będzie, nic na siłę według mnie.
Awatar użytkownika
KaskayV
starszASek
Posty: 31
Rejestracja: 26 cze 2021, 07:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cześć!

Post autor: KaskayV »

Hej napisz 5 postów a będziemy mogli napisać do siebie na pv. Mam 17 lat
Cześć :D
Mago
mASełko
Posty: 105
Rejestracja: 1 lut 2022, 19:17
Lokalizacja: Szczecin

Re: Cześć!

Post autor: Mago »

Hej
Awatar użytkownika
Libro
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 17 wrz 2021, 14:16
Lokalizacja: Szczecin

Re: Cześć!

Post autor: Libro »

Hewwo, trochę już po czasie, ale witaj na forum~ :ciasto:

Dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyna haha Też uwielbiam książki/webkomiksy i oglądanie filmów/anime, ale co do ćwiczenia to bardziej wolę spacery XD

Jak chcesz to pisz! Sama też mam problem z zaczynaniem konwersacji, ale co dwie introwertyczne głowy to nie jedna :DD
Never know what the universe has planned for us~ ☆
ODPOWIEDZ